آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه هویه هوای گرم Gordak 952

ehsanalpha

کاربر
2012-05-26
10
38
دوست عزیز این فایل در پاسح من بود؟ فکر میکنید مشکل کجاست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
دوست عزیز من مشکل این است که شما قید نکردی که پرینت آنرا لازم ندارم و با پسورد راحتتر هستم

آخرین ویرایش:

ehsanalpha

کاربر
2012-05-26
10
38
فدات شم سوال من کلا یه چیز دیگس مننتها حایی ندیدم که بتونم براش تاپیک باز کنم برای همین اینجا نوشتم. سوال من ای هستش :

سلام
دوستان من یه مشکلی با هیتر جورداک 952 دارم اون هم اینه که این دستگاه از روز اول هیتر هوای گرمش خوب گرم نمیکرد. المنتش رو عوص کردم درست نشد. تریاک و اوتو کوپلر مدار هوای گرم رو هم عوض کردم باز هم درست نشد. یک بار هم دستگاه قاطی کرد و دما اون قدر زیاد شد که دسته سرخ سرخ شده بود و دما هم چهار تا سفر رو نشون میداد.
دمای باد خروجی رو که اندازه گرفتم از عدد روی ال سی دی حد اقل 50 درجه کمتره. یعنی من دما رو میزارم روی 400 درجه دمای هوای چسبیده به دهانه چیزی در حدود 340 هستش که اگر 2 ساتی متر دورش کنی به 250 میرسه. فشار زیاد باد هم توفیقی نداره. با انواع سری هم تست گرفتم.
به نظر شما مشکل کجاست ؟ قطعات روی کیت به ظاهر سالمند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یک نکته دیگه هم این که دمای روی ال سی دی از 500 بیشتر نمیشه که خروجی من به 400 هم نمیرسه. برای بلند کردن براسسور ها و ریبالینگ که کلا به کار نمیاد و برای بلند کردن آی سی ها هم خیلی مشکل ایجاد میکنه!!
بفرمایید مشکل کدوم قسمت از دستگاه هستش

ehsanalpha

کاربر
2012-05-26
10
38
سلام
دوستان من یه مشکلی با هیتر جورداک 952 دارم اون هم اینه که این دستگاه از روز اول هیتر هوای گرمش خوب گرم نمیکرد. المنتش رو عوص کردم درست نشد. تریاک و اوتو کوپلر مدار هوای گرم رو هم عوض کردم باز هم درست نشد. یک بار هم دستگاه قاطی کرد و دما اون قدر زیاد شد که دسته سرخ سرخ شده بود و دما هم چهار تا سفر رو نشون میداد.
دمای باد خروجی رو که اندازه گرفتم از عدد روی ال سی دی حد اقل 50 درجه کمتره. یعنی من دما رو میزارم روی 400 درجه دمای هوای چسبیده به دهانه چیزی در حدود 340 هستش که اگر 2 ساتی متر دورش کنی به 250 میرسه. فشار زیاد باد هم توفیقی نداره. با انواع سری هم تست گرفتم.
به نظر شما مشکل کجاست ؟ قطعات روی کیت به ظاهر سالمند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یک نکته دیگه هم این که دمای روی ال سی دی از 500 بیشتر نمیشه که خروجی من به 400 هم نمیرسه. برای بلند کردن براسسور ها و ریبالینگ که کلا به کار نمیاد و برای بلند کردن آی سی ها هم خیلی مشکل ایجاد میکنه!!
بفرمایید مشکل کدوم قسمت از دستگاه هستش

پاسخ : شماتیک Gordak952A

مشاهده فایل‌پیوست gordak.pdf ccianigrs1mk11g7g35.jpg
این هم نقشه کاملش

ptb

کاربر
2014-01-29
20
40
دوستا به سوال دارم که خيلي جوابش برام مهمه اگر کسي ميتونه کمک کنه.
اونم اين که اين المنت داخل دسته هيتر چند ولت هست؟
من فقط نياز به يه مداري دارم که بشه باش اون المنتو داغ کرد و ترجيحا يه پتانسيومترم داشته باشه براي کنترل حرارتش. همين.
اگر از دوستان مداري براي اين کار داره خيلي لطف ميکنه بزاره.
اگر هم کسي بتونه داخله همين شماتيک GORDAK952 که گذاشتيد دور قسمتهايي که براي فقط گرم کردن هيتر لازم هست خط بکشيد تا اين مدارش جدا بشهوخيلي لطف کرده. خودم سعي کردم اين کارو بکنم اما قسمت اتومات روشن نگه داشتن فن تا سرد شدن المنت يکم گيج شدم. برام ديجيتال بودن يا نبودن دستگاه مهم نيست فقط ميخوام يه چيز کار راه اندازه شديدا ساده اماده کنم براي قسمت بادشم چون پمپ باد دارم مشکلي نيست. فقط همون المنت روشن بشه کاره من راه ميوفته.
با تشکر فراوان

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,772
دوستا به سوال دارم که خيلي جوابش برام مهمه اگر کسي ميتونه کمک کنه.
اونم اين که اين المنت داخل دسته هيتر چند ولت هست؟
من فقط نياز به يه مداري دارم که بشه باش اون المنتو داغ کرد و ترجيحا يه پتانسيومترم داشته باشه براي کنترل حرارتش. همين.
اگر از دوستان مداري براي اين کار داره خيلي لطف ميکنه بزاره.
اگر هم کسي بتونه داخله همين شماتيک GORDAK952 که گذاشتيد دور قسمتهايي که براي فقط گرم کردن هيتر لازم هست خط بکشيد تا اين مدارش جدا بشهوخيلي لطف کرده. خودم سعي کردم اين کارو بکنم اما قسمت اتومات روشن نگه داشتن فن تا سرد شدن المنت يکم گيج شدم. برام ديجيتال بودن يا نبودن دستگاه مهم نيست فقط ميخوام يه چيز کار راه اندازه شديدا ساده اماده کنم براي قسمت بادشم چون پمپ باد دارم مشکلي نيست. فقط همون المنت روشن بشه کاره من راه ميوفته.
با تشکر فراوان

سلام

اینجارو مطالعه کن
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=42976&p=229667&viewfull=1#post229667
سپاس

بالا