آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران صوتی تصویری

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,008
دوستان از این همه نوشته ها معلوم میشه که تعمیر سیستمهای صوتی وتصویری کار پر دردسر وبیهوده ای هست واین همه خرج ومخارج زندگی به همراه مشکلات ان فکر عاشق شدن به تعمیر رو(معتاد شدن )از ذهن دور میکنه با داشتن 14 سال تجربه تعمیر از اینکه این شغل رو انتخاب کردم خیلی پشیمونم هرچند همون 14 سال پیش تعمیرکاران دیگر به من گفتند که دنبال این شغل نرم اما به قول شاعر خود کرده را تدبیر نیست

ERS ELECTRONICS

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
68
392
باسلا م خدمت دوستان عزیز
جناب اقای حمیدی اگر کرایه مغازه در شهر شما مناسب است یک مغازه برای اینجانب ردیف فرمایید تا سریعا نقل مکان کنم:eek:k:برای گرفتن اجرت کار تعمیرات در اصفهان باید به این روش عمل کرد:051::051::051::violent-smiley-093::violent-smiley-093::violent-smiley-093:

من هم از همین روش استفاده میکنم ولی گاهی اینطوری میشه و :mad::mad::mad::smilie_help::smilie_help::smilie_help::busted_red::busted_red: رر واقع دستمزد تا 29 اینچ حدود 20 هزار و lcd - plasma - projection حدود 25تا 45 هزار البته با کلی دردسر نرخ بسیار پایینتری از این جدول توی اتحادیس که همه مخالفن ولی از روی اون به شکایات رسیدگی میشه من قبلا با این متن با مشری قرار داد تعمیر امضا مکردم ومشکلی نداشتم گفتم اینم بزارم برای نظر خواهی و چون توافقی بود مشکل قانونی هم نداشت الان هم اول طی مکنم وامضا میگیرم انم متن قرار رار

سرویس شماره : ______ قرارداد تعمیر(مخصوص تعمیرگاه) تاریخ شروع تعمیر : / /
تاریخ پایان تعمیر: / /
دستگاه . . . . ساخت. . . . . . . . . . . . مدل . . . . . . . . . به شماره سریال. . . . . . . . . . جهت رفع عیب یا ارتقاء وعملیات ویژه در قسمتهای . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . با وضعیت ظاهری معمولی معیوب و وضعیت داخلی معیوب شکسته دستکاری شده با هزینه برآورد شده و توافقی فعلی، بمبلغ حداقل . . . . . . . هزار و حداکثر . . . . . . . . . هزار تومان تحویل این تعمیرگاه گردید .

پیش پرداخت . . . . . . . . هزارتومان ، جمع کل هزینه ها: . . . . . . . . . . . . تومان

با آگاهی ازصحت عملکرد دستگاه وتایید کلیه ی عملیات انجام شده، مبلغ _________________ تومان که باتوافق قبلی بوده، نقدا

پرداخت ودستگاه سالم تحویل اینجانب __________________________ گردید. امضاء تحویل گیرنده دستگاه :

مسئولیت قانونی دستگاه درزمان تعمیر و پرداخت هزینه ی متعلقه برعهده ی اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . . . به آدرس . . . . . . . . . . . وشماره تماس__________________ بوده ، و کلیه شرایط این قرارداد را کاملا قرائت وتائید نمودم وبخش رسید، گارانتی وفاکتور جدا

وتحویل اینجانب گردید.
امضاء :
توضیحات : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . .

شرایط قرارداد ، رسید وضمانت نامه ی دستگاه سرویس شماره _____
تاریخ شروع تعمیر : / /
تاریخ پایان تعمیر : / /
1- تحویل دستگاه به تعمیرگاه وامضاء قرارداد به منزله قبول کلیه ی شرایط تعمیرو پرداخت کامل هزینه توافق شده می باشد.
2- هزینه تعمیر فقط نقد وهنگام تحویل دستگاه تسویه خواهد شد واز قبول هر گونه چک(حتی چک روز) معذوریم .
3- تعمیرگاه به دلایل فنی خاص به هیچ وجه درنگهداری وتحویل قطعه داغی، شرح عیب (شفاهی یا کتبی)، ویا درج ریزقطعات مصرفی درفاکتورمسئولیتی ندارد بنابراین فاکتورتسلیمی فقط شامل هزینه نهایی و توافق شده ی پرداختی خواهد بود .
4- انصراف از تعمیر مبلغ 3000 تومان هزینه ی بررسی و1500 تومان هزینه ی صدور قبض را در برداشته ودرصورت انجام عیب یابی درهرمرحله، مبلغ قطعات نصب شده به مبالغ فوق افزوده ودریافت می شود سپس دستگاه عودت داده خواهد شد .
5- درصورت نیاز، تاریخ پایان تعمیر ازطرف تعمیرگاه تمدید خواهد شد. ولی مالک باید از وضعیت دستگاه خود در تاریخ مقرر اطلاع حاصل نماید ، چه در غیر اینصورت تاریخ مند رج در قرارداد ملاک عمل خواهد بود.
6- اعتباررسید این قرارداد با مهر وامضاء تعمیرگاه فقط یک ماه ازتاریخ پایان تعمیربوده وپس از اتمام 15 روز از تاریخ پایان تعمیر روزانه مبلغ 300 تومان هزینه انبارداری محسوب شده، وبا گذشت یکماه ازخاتمه تعمیر یا بلاتکلیف گذاشتن دستگاه ،مشتری عملا موافقت خود را مبنی بر فروش به قیمت روز یا اوراق نمودن دستگاه تعمیر شده ، جهت وصول هزینه ی تعمیر، یا دور انداختن دستگاه تعمیر نشده را اعلام می نماید وبعدا هیچگونه دعوایی علیه تعمیرگاه ومسئول مربوطه قابل طرح واستماع نخواهد بود.
7- هزینه های مندرج در قرارداد با تخمین ظاهری تعیین شده وتعمیرگاه تضمینی برای پایان تعمیر با هزینه ی ذکرشده را نمی نماید، البته درصورت زیاد ترشدن هزینه، حتماً با مالک هماهنگ خواهد شد و در صورت انصراف از تعمیر، بند 4 قابل اجرا می باشد.
دستگاه فوق الذکربا وضعیت ظاهري معمولی ‌ معیوب ووضعیت داخلی معیوب شکسته دستکاری شده وهزینه برآورد شده و توافقی فعلی به مبلغ حداقل. . . . . . . . . . . .هزار وحداکثر. . . . . . . . . . . . . . هزارتومان تحویل این تعمیرگاه گردید.
با ارائه برگه گارانتی معتبر سرویس اول دوم سوم چهارم پنجم بصورت رایگان انجام شد.
نیاز به سرویس درقسمتهای . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . نیزدارد. مهروامضاءتعمیرگاه:

الف) تحویل دستگاه بدون رسید با شرایط خاص ممکن بوده و با عث ابطال ضمانت کتبی وعدم صدور فاکتورالمثنی خواهد شد.
ب ) آورنده ی این رسیدازنظرتعمیرگاه وکیل قانونی مالک محسوب وپس ازتسویه حساب کامل می تواند دستگاه را تحویل بگیرد.

شرایط ضمانت ،ضمانت نامه وفاکتور ( این قسمت پس از تعمیر تکمیل وهمراه دستگاه تحویل داده خواهد شد.)

(1) هزینه ایاب و ذهاب دستگاه ، تعمیرکارویا ارسال قطعه تماماً برعهده مشتری خواهد بود.(2) مدت زمان ضمانت تابع نوع قطعه وشرایط شرکت سازنده است (3) ضمانت فقط شامل دستمزد مدارتعمیرشده وقطعه تعویضی است.(4) ضمانت شامل استفاده نادرست، استفاده ازمواد شیمیایی مخرب، دستکاری، مخدوش شدن قطعه وبرچسب گارانتی، ضربه، نم، گرد و خاک ونوسانات برق نمی باشد.
(به هر حال تأیید ویا رد موارد فوق فقط از سوی تعمیرگاه مورد بررسی قرار خواهد گرفت) .
ضمانت تعمیر در قسمت های مندرج در مدارک موجود در تعمیرگاه ، ازتاریخ : / / تا تاریخ : / / می باشد و هزینه نهایی تعمیربا توافق قبلی مبلغ ¬¬¬_____________________تومان بوده که نقدا دریافت ودستگاه سالم تحویل داده شد.

توجه: رسیدوضمانت نامه باخراشیدگی،خط خوردگی ویا بدون مهر وامضاءتعمیرگاه اعتبار ندارد. مهروامضاءتعمیرگاه:
توضیحات: . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
خدمات E.R.S ELECTRONICS شماره تماس

آخرین ویرایش:

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
این هم نرخهای مصوب شهر اصفهان

پیوست‌ها

• 304.1 کیلوبایت بازدیدها: 553
آخرین ویرایش:

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
915
البرز
ما كه چند سالي هست كه درگيريم ليست قيمت ارائه شود ولي اتحاديه ميگه از شهرهاي ديگر بگيريد و بياريد ما تائيد ميكنيم. چند كيلومتري تهران .
اي كساني كه از پايتخت دور هستيد شما چه ميگوئيد.
درد داشتن اين يكطرفه درد قيمت ها هم يكطرفه كه تعمير كار و مشتري هردو نسبت به اين قضيه معترضند. بهترين كار احترام به مشتريه و وجدان كاري كه هم خدا راضيه هم بنده خدا .

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,796
25,751
با درود ////با توجه گران شدن اکثر موارد در اثر طرح تحول اقتصادی ایا ما هم دستمزد خود را افزایش دهیم یا نه و به چه اندازه دوستان و همکاران اگر نرخ نامه جدید دارن ارایه دهند ////با سپاس بدرود

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,334
50,522
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام دوستان دستمزد نصب توی نرخ نامه آقای حمیدی خیلی توپه اما چرا دستمزد نصب پخش اتومبیل اینقدر پایین گرفته شده است و اصلا تفکیک نشده است مثلا یک ماشین نو بیارن که پخشش جدا باشه بخوای فقط نصبش کنی که 9 هزار تومان زیاد هم هست اما اگر قرار باشه واسش برق کشی بکنیم و جای بانها را هم با اره برقی در بیاورم و سیم کشی باند هم انجام دهیم و آنتن هم نصب کنیم که خودش 1.5 ساعت طول میکشد خیلی نامردیه تازه اگر توی تابستون توی یک شهر جنوبی هم باشه 20 هزار تومان هم نمی ارزه .
نظر شما چیه دوستان

صاد

کاربر
2011-01-14
4
16
با سلام خدمت دوستان گرامی

تمام صحبتها رو خوندم

وواقعا از خیلی لحاظها از اینکه وارد شغل تعمیرات شده ام متاسفم...وباز جای تاسف داره که اینقدر تفاوت نرخ بین نمایندگیهای مجاز ومغازه های سطح شهر وجود داره....

اما چه کنم که به قول شما عاشقم
من خیلی وقته عضو این سایت هستم اما تا به حال جرأت ارسال پست نداشتم
چون من فقط26سال دارم وتجربه ای درحد دو سه سال در تعمیرات....اما همین نرخ نامه در اصفهان درنقاط مختلف شهر متفاوت است

مثلا یه تلویزیون 21پارس رو فرض کنید در دروازه شیراز اصفهان میتوانید تا35هزارتومان اجرت بگیرید اما همین تلویزیون وهمین عیب را در ملک شهر اصفهان بتوانید25 هزارتومان بگیری شاهکارکردی......................

نمیدونم چرا مردم قدر کارمارا نمیدانند

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام
ایا برای سال 90 نرخ نامه ارائه شده است؟
در شهر ما آخرین نرخ مال سال 88 است
لطفا اگر کسی نرخ جدیدی دارد عکس نرخنامه جدید