آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

معرفي نرم افزار هاي الكترونيكي

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
من دنبال يه نرم افرار ميگردم كه يه عكس از يه پي سي بي بهش بدم و اونو واسم به فرمتهاي رايج نرم افزارهاي الكترونيك تبديل كنه يا برنامهاي كه بشه باهاش يه عكش از pcb رو توش تغيراتي داد
با سلام :
دوست عزيز بستگي داره كه فرمت عكس از pcb شما چي باشه .
اين كار را ميتوان با نرم افزار هايي چون { پي سي بي ديزاين } و اگر مهارت كافي داشته باشيد با پروتيوس و فتوشاپ و... {با محدوديت هايي } بدست اوريد ولي بهترين كار اينست كه pcb خود را در نرم افزار ساده اي مثل همون پي سي بي ديزاين يا پروتيوس و اتو كد و... ترسيم كرده و با فرمت استاندارد pcb ها ذخيره نماييد .{پي سي بي ديزاين در همين بخش اپلود شده است } تست كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

mori220

کاربر
2009-01-19
77
215
تهران
با سلام :
دوست عزيز بستگي داره كه فرمت عكس از pcb شما چي باشه .
اين كار را ميتوان با نرم افزار هايي چون { پي سي بي ديزاين } و اگر مهارت كافي داشته باشيد با پروتيوس و فتوشاپ و... {با محدوديت هايي } بدست اوريد ولي بهترين كار اينست كه pcb خود را در نرم افزار ساده اي مثل همون پي سي بي ديزاين يا پروتيوس و اتو كد و... ترسيم كرده و با فرمت استاندارد pcb ها ذخيره نماييد .{پي سي بي ديزاين در همين بخش اپلود شده است } تست كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .
فرمت عکس jpg یا gif هستش
واقعیت اینه که من یه برد دارم که دورو هستش طرحی هم ازش ندارم حالا مخوام یمقدار توش تغیرات بدم و تولیدش کنم واگر شد شماتیکش رو بدست بیارم
با نرم افزاری هم که معرفی کردید تا حالا کار نکردم
در اصل من قطعات برد رو ازش جدا کردم و اونو با کیفیت بالا اسکنش کردم
توی بازار این کار رو میکنن ولی با چه نرم افزاری نمیدونم و از هرکی هم میپرسی میپیچونن..

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
فرمت عکس jpg یا gif هستش
واقعیت اینه که من یه برد دارم که دورو هستش طرحی هم ازش ندارم حالا مخوام یمقدار توش تغیرات بدم و تولیدش کنم واگر شد شماتیکش رو بدست بیارم
با نرم افزاری هم که معرفی کردید تا حالا کار نکردم
در اصل من قطعات برد رو ازش جدا کردم و اونو با کیفیت بالا اسکنش کردم
توی بازار این کار رو میکنن ولی با چه نرم افزاری نمیدونم و از هرکی هم میپرسی میپیچونن..
با سلام :
ابتدا به فرمت bmp تبديل كنيد {با پاينت ويندوز امكان پذير هست } سپس در نرم افزار پروتيوس از سر برگ فايل گزينه ايمپورت bmp و ادرس محل شكل خود را وارد كرده تا در پروتيوس باز شود حالا هر تغييري ميخواهيد بدهيد {بايد با طرفين مدار پاش و باتن هماهنگ كنيد } و در نهايت ذخيره كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
دوست عزیزجناب استاد ارجمندآقای gadraj
من يك منبع تغذيه 0تا5كيلوولت بافركانس 2تا5كيلوهرتز دراسرع وقت ميخواهم
مرا راهنمايي كنيد
با سلام :
دوست عزيز تاپيك نرم افزار چه ربطي به منبع تغذيه داره ؟؟؟؟ به پست هاي بي محل پاسخ داده نميشه و بعد از رويت تان حذف خواهند شد . {يكي دو تا هم نيست همه تاپيك ها را با اين درخواست تان بهم ريختين !!! .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
ماشين حساب باامكان پرينت از عمليات

با سلام :
نرم افزار زير يك ماشين حساب معمولي با امكانات ايجاد فايل هاي عملياتي در صفحه و ذخيره و امكان پرينتر از انها {مناسب براي كاربرد در تعميرگاه ها و مغازه هاي معمولي و ارايه پرينت از صورت حساب مشتري و كارگاه . نگران عمليات صفحه پاك شده نباشيد ميتونيد برگشت و مشاهده كنيد و.....
دانلود كنيد . [hide] مشاهده فایل‌پیوست AuCalcIns.rar[/hide]
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 1.2 کیلوبایت بازدیدها: 933

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
ماشين حساب حرفه اي علمي

با سلام :
اگر شما هم با محاسبات فرمولهاي پيچيده رياضي و الكترونيكي سر و كار داريد !!!
اگر طراحي ميكنيد ؟؟!!! /
74.jpg

دانشجو هستيد ؟!!!
نرم افزار زير حامي و پشتيبان شما و موجب تسريع محاسبات و صرفه جريي در وقت گرانبهاي شماست .
74.jpg

دانلود كنيد !!! كم حجم با كارايي بيشتر و بهتر .
attachment.php

بعد از نصب مينيمايز ميشه و در سيني ديسكتاپ ويندوز همواره اماده خدمت شماست .
[hide] مشاهده فایل‌پیوست thecalc.zip[/hide]
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

hz42

کاربر
2010-03-27
3
9
با عرض سلام و خدا قوت به شما مسئولان محترم. بنده نميتوانم در روز بيشتر از يك فايل را دانلود نمايم . لطفا راهنمائي بفرمائيد با تشكر فراوان. Hz42 از كرج

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
با عرض سلام و خدا قوت به شما مسئولان محترم. بنده نميتوانم در روز بيشتر از يك فايل را دانلود نمايم . لطفا راهنمائي بفرمائيد با تشكر فراوان. Hz42 از كرج
با سلام :
دوست عزيز براي دانلود از سايت از نرم افزار هاي دانلود استفاده نكنيد اين نرم افزارها يك فايل را به چند قسمت تقسيم بندي ميكنند و........
-- شما ميتوانيد با راست كليك و {سيو از } انتخاب تا هر روز 10 فايل دانلود كنيد.
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,574
طراحی مدارچاپی با Free PCB

با سلام :
اگر هنوز درگیر و مشکل در تهیه pcb مدارات مونتاژی خود هستید نرم افزار کم حجم و جالب زیر در خدمت شماست
دانلود کنید : Free PCB
کار با نرم افزار خیلی ساده است امتحان کنید .
[hide] لینک کمکی : http://www.freepcb.com/downloads/freepcb_1200_bin.zip با ده نرم افزار دیگر free
2uge4p4.gif
[/hide]
موفق باشید .

بالا