آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح كردن سوالات و مشكلات مادر برد ( قسمت 2 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
به نام تک دوست
اینجا چند نکته رو عرض میکنم
خودتون پیگیری بکنید و مشکل رو پیدا بکنید
بافر هارد در این مورد خیلی مهمه که خیلی از هاردهای موجود در بازار 16 مگ بافر هستن - بنده از هارد 64 مگ بافر وسترن استفاده میکنم - 4 رایتر رو مثل آب رایت میکنه - در بعضی مواقع بافر دی وی دی رایتر رو هم باید نگاهی انداخت که این مساله زیاد مهم نیست
دوم : در برخی از سیستم ها متوجه شذم که فضای خیلی زیادی از رم اشغال میشه - شما یه زحمت بکش و موقع رایت کردن یه نگاهی به فضای رم بنداز
سوم : وقتی میخوای 4 تا با هم رایت کن - 4 تا دی وی دی رو انتخاب بکن - سرعتشون رو هم انتخاب کن - اون موقع همزمان دکمه رایت رو بزن
چهارم : برای رایت کردن کارهای سنگین خواهشا قید برنامه نرو بزن - چون بافر و رم رو به طرز عجیبی قاطی میکنه - بهترین گزینه کلون سی دی و جایگزین نرو برنامه ایشامپو برون هستش
امیدوارم به کارتون بیاد
با سلام خدمت شما.در مورد بافر اگه ممکنه توضیح دهید و در موردی که بافر مشکل دارد چطور باید حل شود؟راستی وقتی دو پلکستور و دو لایتئون میشه راحت کار میکنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
شما باید از هارد با بافر بالا و یا هارد های جدید SDD استفاده کنید که سرعتی 19 برابر هارد معمولی دارن و 64 گیگ اون حوله و حوشه 150 قیمت دارد
تا جایی که خوندم استفاده از مبدل در هنگام رایت کردن اختلال ایجاد میکنه -چون یه دفعه ای کل سرعت رو به خودش اختصاص میده
دوست عزیز شما با هر دی وی دی رایتره دیگه ای میتونید 4تا و حتی بیشتر همزمان رایت کنید . فقط کمی رم و سیستم مناسبی میخواد
در رایت کردن همه قطعات بستگی دارند - دی وی رایتر - جنس سی دی که خیلی مهمه- هارد - رم - پاور و ...
شما با عوض کردن قطعات میتوانید تشخیص دهید چرا رایت کردنتون ضعیفه
بنده با سیستم خودم وقتی همزمان 4 تا رایت میکنم ( با نرو ) سرعت حتی برای یک لحظه پایین نمیاد
شما با کلون سی هم یه تستی بکنید

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با درود فراوان
دوستان بسیار عزیزم
این مدتی که نتونستم بیام به این علت بود ؟
[SUB]که در بستر بیماری به سر میبردم
ولی از این به بعد تا جایی که توان داشته باشم در خدمتم
با سپاس[/SUB]
سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نزاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیارهسلامتی مداد پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه . . .
به سلامتی اون دلی که هزار بار شکست ولی هنوزم شکستن بلد نیست . . .

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
با درود فراوان دوستان بسیار عزیزم این مدتی که نتونستم بیام به این علت بود ؟ [SUB]که در بستر بیماری به سر میبردم ولی از این به بعد تا جایی که توان داشته باشم در خدمتم با سپاس[/SUB]
با سلام و ارزوی سلامتی شما استاد بزرگوار که بی منت تجربیات گرانبهی خودتون را در اختیار همه قرار میدهید.ان شاالله در پناه حق همیشه سلامت باشید.با ارزوی سلامتی شما شاگرد کوچک شما.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما دوستان و همکاران عزیزم
از محبتی که شما دوستان به بنده دارید بسیار سپاسگزارم
من همه شما دوستان را اینقدر دوست دارم که قابل وصف نیست
بنده با همین اطلاعات کمی که دارم و تا جایی که علمم اجازه بدهد در خدمت شما دوستان گلم هستم
شاد و سلامت باشید

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود فراوان
دوستان بسیار عزیزم
این مدتی که نتونستم بیام به این علت بود ؟
[SUB]که در بستر بیماری به سر میبردم
ولی از این به بعد تا جایی که توان داشته باشم در خدمتم
با سپاس[/SUB]

درود فراوان خدمت استاد بزرگه ی سخت افزار یدفه کجا رفتی در نبودت اشکمون در امد کلی گریه کردیم
شنیدی میگن هرچی سنگه واسه پای لنگه الان داستان ما بود تا بودی زیاد به مشکل بر نخوردیم آقا همینکه رفتی بیچاره شدیم
دوسته من اخه نمیشد به این کسالتت بگی بعدن بیاد بابا کلی کار داریم گرفتاریم ما

تمام سپاسم ازآن کسیست که به یادم نبود اما فراموشم نکرد

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با عرض سلام خدمت مهندس عزیز
اقای مهندس عرضی داشتم خدمت شما
البته ببخشید که دارم اینجا مطرح میکنم ولی به خدا تا الان چند بار پیام برای مدیرسایت دادم جواب نداد مشکل من اینه که هر وقت میام دانلود کنم فقط یه فایل کوچیک رو می تونم دانلود کنم این 3یا 4 ماه که عضو شدم خدایش10 فایل نگرفتم همش همین پیغام میاد

You have reached your download limit. You will be able to download again on 09-02-2012 at 01:10.
اگر میشه راهنمای کنید ویندوز چند بار عوض کردم با انواع موتور جستجو گر هم امدم بازم نشد بازم شرمندم که اینجا مطرح کردم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما در طول روز میتوانید 10 تا 15 فایل دانلود کنید
بنده احتمال میدم شما از دانلود منیجر برای دانلود استفاده میکنید چون دانلود منیجر در هر دانلود 8 بار با سرور ارتباط برقرار میکنه . اونوقت سرور فکر میکنه شما 8 فایل هم زمان دانلود کردید
شما وقتی میخواهید از سایت دانلود کنید دانلود منیجر را غیر فعال کنید یا برای مرورگر خاصی تعریف کنید
نتیجه را اعلام کنید
موفق و پایدار باشید

Simarayan2

کاربر
2012-09-03
2
5
سلام ، آدرس یک فروشگاه در تهران که کلیه قطعات الکترونیکی مخصوص تعمیر کامپیوتر رو داشته باشه، با تشکر از دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا