آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل شارژر

نگاه کن برادر
شما کل مدار رو قطع کن از-سر فیش شارژ مثبت و منفیش-مستقیم بیار برا باطری و مثبت لامپ رو به مثبت باطری وصل کن و منفی لامپ رو یکسر رو به سر کلید و یکطرف کلید رو ببار سر منفی باطری
مشکلت حل میشه همچنان که قبلا هم گفتم اون ایسی و ترانزیستور فقط برای چشمک زدن و چند حالته بودن لامپ چراغ قوه است

ayoub.habibi68

کاربر
2023-07-15
1
0
سربیشه
تجربه من اینو میگه
شما کل مدار رو قطع کن
اون ترانزیستور مربوط به حالتهای چراغ هستش که چشمک میزنه ثابت و خاموشه
شما اون مدار رو قطع کن و از-سر مثبت و منفی برا باطری بیار و بجای کلید لمسی یک کلید یک حالته بنداز مشکلت حل میشه
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز وقتی از سر باطری برق مستقیم ۴ ولت برا ال ای دی بره مشکلی برا ال ای دی پیش نمیاد ؟؟؟

mmd.lor

کاربر
2021-03-16
27
19
38
با سلام دوستان عزیز
یه ترانزیستور داره روش نوشته KEHE D9CU این چی هست ؟
یه آیسی داره که شکل ترانزیستوره 3 پایه کوچیک روش نوشته 8003 این چیه ؟ چون سرچ می کنم چند مدل میاد و نمیدونم اولش چیه ؟
D9CU ترانزیستور و میتونی D958 جایگزین کنی واون 8003هم یه جور رگولاتور حساب میشه مثال شما فک کن شبیه ایسی رفرس است

mmd.lor

کاربر
2021-03-16
27
19
38
سلام من یک چراغ قوه دارم که برد داخل اون به مشکل خورده و دیگه شارژ نمیکنه او برد اون ی ای سی وجود داره که رو اون شمارش رو پاک کردن چطور میتونم شمارش رو پیدا کنم
با تشکر
شما نمیتونی ایسی رو پیدا کنید چون به سفارش سازنده ساخته شده و نمونه برای تعویض در بازار ازاد وجود نداره لذا تنها راه جایگزین کردن بورد نو که در سایت ها موجود می باشد یا طرتحی مدار جایگزین و یا استفاده از بورد های چراغ قوه پلیسی سه حالته که بشه سه حالت قبلی رو در چراغ قوه استفاده کنید مجدد

بالا