آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل باز نکردن سایت گوگل و یاهو

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
خب ببینید به چند دلیلی که ذکر کردید:
1- فقط با مرورگر خاصی این مشکل وجود دارد
2- ping که شما انجام دادید نشان میده ارتباط شما با سایت گوگل کاملا درست و صحیح برقرار هست.

پس طبیعتا فایل Host هم مشکلی ندارد. دیگر نیاز نیست آن را چک کنید.

از دلایل بالا به این نتیجه میرسیم قطعا ایراد از مرورگرهای شما هست. شما dns در تنظیمات کارت شبکه ست کردید؟ این مسئله هم بسته به مرورگرهای مختلف گاهعی متفاوت عمل میکند. اگر ست نکردید لطفا به تنظیمات کارت شبکه وارد بشید و این dns ها را وارد کنید:

8.8.8.8
4.2.2.4

ولی به طور کل احتمالا مشکل به مرورگر بر می گردد.
یک بار مرورگر کروم را به همراه تنظیمات و پروفایلش حذف کردید و دوباره نصب کنید و چک کنید که درست شده یا نه؟

DNS را طبق گفته شما روی کارت شبکه ست کردم متاسفانه حل نشد.تمام مرورگرها رو پاک کردم الان روی سیستم فقط مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و Mozilla Firefox نصب هستن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
خب فایرفاکس که می فرمایید درست هست. کرم را که حذف کردید مجدد نصب کنید ببینید درست هست یا خیر. اگر باز درست نبود شاید نیاز باشه teamviwer بدید من بررسی کنم. قضیه یکم پیچیده هست.
معمولا یک پلاگ این یا تغییر در تنظیمات چنین مشکلی بوجود میاره. اما شما میگین پاک می کنید و دوباره نصب می کنید همینطوره برای همین خودم بررسی کنم شاید متوجه بشم

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
منظور بنده این نیست که پاک میکنم و دوباره نصب میکنم درست میشه.مرورگرهای کروم و اوپرا نصب باشن یا نصب نباشن هیچ فرقی واسه Mozilla Firefox نداره سایت های گوگل و یاهو باز میشه.بازهم کروم نصب کردم ولی متاسفانه مشکل برطرف نشد

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
منظور بنده این نیست که پاک میکنم و دوباره نصب میکنم درست میشه.مرورگرهای کروم و اوپرا نصب باشن یا نصب نباشن هیچ فرقی واسه Mozilla Firefox نداره سایت های گوگل و یاهو باز میشه.

من نگفتم پاک می کنید نصب می کنید درست میشه. من اتفاقا گفتم میگین پاک می کنید و نصب می کنید درست نمیشه و این جای تعجب داره. و اینکه چون در هر دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و کروم این اتفاق افتاده یک افزونه ای یا فایل اجرایی داره در کار اینها به نظرم اختلال ایجاد میکنه.

به هر حال فعلا اینها به ذهنم میرسه مگر با team viewer بتونم بیشتر چک کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ehsanarn

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
وقتی میزنید گوگل و بالا نمیاد چه پیامی نشون میده؟ Can not display page میده یا ارور دیگری؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ehsanarn

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
24.jpg

25.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fata

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
من نگفتم پاک می کنید نصب می کنید درست میشه. من اتفاقا گفتم میگین پاک می کنید و نصب می کنید درست نمیشه و این جای تعجب داره. و اینکه چون در هر دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و کروم این اتفاق افتاده یک افزونه ای یا فایل اجرایی داره در کار اینها به نظرم اختلال ایجاد میکنه.

به هر حال فعلا اینها به ذهنم میرسه مگر با team viewer بتونم بیشتر چک کنم

چطور team viewer بدم؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
من در مورد مشکلتون تو سایت های خارجی خیلی مطالعه کردم. اگر تاریخ سیستم شما مطمئنید درسته احتمالا بر میگرده به ویندوزتون. نوشته بودن با xp sp3 ممکنه مشل حل بشه. الآن داره از سرتیفیکیت ایراد می گیره که در واقعه ایراد الکی هست.
یک unistaller هست به نام revo که کامل پاک میکنه برنامه ها رو. با اونم می تونید یک بار کروم رو حذف کنید و مجدد نصب کنید ببینید نتیجه چی میشه

بالا