آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل : ایفون تصویری commax dpv-4hp

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
درود
همیشه علت نویز در صدا از سیم کشی هست؟
رطوبتی مثل رطوبت گیلان تاثیر نامطلوب نداره روی برد؟
الان نویز زیادی روی صدا دارم
سیم کشی هم که یکدفعه خراب نمیشه
کال یوز ـ رنگی حافظه خور

به نام خدا
دوست عزیز ایفون شما چند واحدی می باشد؟؟؟؟
ایا در تمامی واحدها صدای نویز دارد؟؟؟؟؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
درود
همیشه علت نویز در صدا از سیم کشی هست؟
رطوبتی مثل رطوبت گیلان تاثیر نامطلوب نداره روی برد؟
الان نویز زیادی روی صدا دارم
سیم کشی هم که یکدفعه خراب نمیشه
کال یوز ـ رنگی حافظه خور

دوست عزیز چون شما در استان گیلان هستی و در گیلان به علت رطوبت زیاد امکان دارد گچ دیوار شما از درون نم گرفته باشد و رطوبت و خیسی درون دیوار بر روی
سیم کشی و برد دستگاه تاثیر گذاشته باشد شما سیم کشی دستگاه را جدا کن و از دیوار بیرون بیار و بدون سیم کشی ایفون را روشن کن و ببین ایا باز هم ایفون مشکل دارد یا نه ؟ اگه مشکل نداشت مشکل صد در صد از سیم کشی و مکان نصب ایفون شماست و اگر مشکل داشت اعلام کنید تا راهنماییتان کنیم

با تشکر

blackstar368

کاربر
2009-11-26
5
8
سلام
من یک آیفون دو طبقه کوماکس سیاه و سفید دارم که یکیش کاملا تصویر نشون نمیده یعنی فقط نور سفید نسون میده یکیش هم خیلی تصویرش نویز داره یکسری خط خط روش جابجا میشه کسی هست بهم کمک کنه!!؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
من یک آیفون دو طبقه کوماکس سیاه و سفید دارم که یکیش کاملا تصویر نشون نمیده یعنی فقط نور سفید نسون میده یکیش هم خیلی تصویرش نویز داره یکسری خط خط روش جابجا میشه کسی هست بهم کمک کنه!!؟

دوست عزیز شما ابتدا برای حل مشکل تصویر ترانزیستورهای خروجی ورتیکال ایفون را چک کنید و سپس برای حل مشکل نویز نیز خازنهای صافی قسمت تغذیه ایفون را نیز تعویض کنید درضمن سیم کشی ایفون را نیز چک کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

blackstar368

کاربر
2009-11-26
5
8
مشکل اینجاس که اولین باره که آیفون رو باز کردم نقشه شماتیک هم ندارم نمی دونم ولتاژ ها باید در چه حدباشن!! شما نقشه شماتیک این آیفون رو دارین!!؟ اگر بزارن ممنون میشم...

blackstar368

کاربر
2009-11-26
5
8
با تشکر یکی که نویز داشت رو با تعویض تغذیه اش با این یکی درست کردم ولی این هنو تصویر نداره!! ممکنه از پتانسیومتر نور باشه!!؟ آخه تو تست مقدار ثابتی نمیده عددش از 10 مگا شروع میکنه میاد پایین!!! اگر در این مورد هم کمک کنین ممنون میشم...

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با تشکر یکی که نویز داشت رو با تعویض تغذیه اش با این یکی درست کردم ولی این هنو تصویر نداره!! ممکنه از پتانسیومتر نور باشه!!؟ آخه تو تست مقدار ثابتی نمیده عددش از 10 مگا شروع میکنه میاد پایین!!! اگر در این مورد هم کمک کنین ممنون میشم...

دوست عزیز اگر تجربه ای از تعمیرات ندارید بهتر هست دستکاری نکنید چون قسمت های ولتاژ خیلی خطرناک هست و خطر برق گرفتگی شدید دارد پتانسیومتررا با اسپری چرب تمیز کنید چون پتانسیومتر خرابیش کمتر هست شما در ابتدا تمام ترانزیستورهاو و دیودهای بخش های ولتاژ را چک کنید و سعی کنید پتانسیومتر را دستکاری نکنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

09718

کاربر
2011-10-03
39
129
شیراز
www.ecg1.blogfa.com
ای خدا شکرت :212:
قابل توجه دوستان عزیز من هر چی میام اینجا همه یه مشکل دارن ولی متاسفانه کسی راه حل درستی نشون نمیده
اقایون و خانمای عزیز اگه تصویر نویز داره
اگه باید 2 بار شسی زنگ رو فشار بدی تا زنک بخوره
اگه ledسبز رو مانیتور به محض زدن تصویر چشمک زد
اگه صدا نویز داشت
اگه دم در صدای نویز داشت
به قران همش از پاوره هیچی هم نداره فقط خارن 25ولت 47 میکرو و 400 ولت 22 میکرو رو تو مدار پاور عوض کنین درس میشه وولو به قران اعصاب ادمو میریزین به هم

mojtaba231

کاربر
2010-10-23
1
2
ای خدا شکرت :212:
قابل توجه دوستان عزیز من هر چی میام اینجا همه یه مشکل دارن ولی متاسفانه کسی راه حل درستی نشون نمیده
اقایون و خانمای عزیز اگه تصویر نویز داره
اگه باید 2 بار شسی زنگ رو فشار بدی تا زنک بخوره
اگه ledسبز رو مانیتور به محض زدن تصویر چشمک زد
اگه صدا نویز داشت
اگه دم در صدای نویز داشت
به قران همش از پاوره هیچی هم نداره فقط خارن 25ولت 47 میکرو و 400 ولت 22 میکرو رو تو مدار پاور عوض کنین درس میشه وولو به قران اعصاب ادمو میریزین به هم
درود و سپاس. میشه این دو خازن رو دقیق بگین کجاست ؟ پاور پنل ؟ اگه میشه عکس بزارید. سپاس

بالا