آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

zibasazan

کاربر
2014-10-25
10
16
باسلان دوست گرامی ترانزیستورهای اس ام دی ناشناس 2dcl را باa42 ya a92 تعویض کن .صنعت برق نوروزی از مازندران بابل

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

behzad1358

کاربر
2015-08-13
7
11
سلام
یه گوشی تکنوتل مدل TF- 5095D هست که همه چیش درست کار میکنه ولی بعد از یکی دو روز (البته این زمان ممکنه کم و زیاد هم بشه) اگه نزدیک تلفن باشی صدای تق تق میشنوی و وقتی گوشی رو برمیداری شبیه بوق اشغال میشنوی و هر چی روی کلید هوک میزنی قطع نمیکنه مگه اینکه تلفن رو از خط جدا کنی و چند دقیقه صبر کنی
با تشکر از شما دوستان

• Like

vhdl

کاربر
2016-01-01
1
1
دکمه های گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک من خیلی سفت شده اند. قبلا یکبار باز کرده ام و با اسپری تمیز کردم اما خیلی افاقه نکرد.
رفتم از تعمیرکار تلفن پرسیدم گفت 17 تومن میگیره درستش کنه، گفت باید کربن صفحه کلید رو عوض کنه!!
از اساتید میشه راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

• Like

behzad1358

کاربر
2015-08-13
7
11
سلام
در مورد گوشی تکنوتل مدل TF-5095D کسی نظری ، تجربه ای ، راهنمایی نداره ?
ممنون میشم راهنمایی کنید.

behrozy

کاربر
2015-04-10
15
7
من یک تلفن تیپ تل دارم که تمام کارهاش درسته ولی ال سی دی درست نشان نمی دهد ضمن خسته نباشید آیا کسی هست که علت راراهنمایی کند درضمن با باطری گاهی درست کار می کند.

آخرین ویرایش:
  • Like

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
دکمه های گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک من خیلی سفت شده اند. قبلا یکبار باز کرده ام و با اسپری تمیز کردم اما خیلی افاقه نکرد.
رفتم از تعمیرکار تلفن پرسیدم گفت 17 تومن میگیره درستش کنه، گفت باید کربن صفحه کلید رو عوض کنه!!
از اساتید میشه راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟
مایع کربن در فروشگاه های مربوطه پیدا میشه میتونید تهیه کنید. داخل ظرف قطره های چشمی ریخته شده و باید قبل از مصرف به خوبی تکون بدید. و مقدار بسیار کم روی پولک های سیاه رنگ روی لاستیک کیبورد بزنید و صبر کنید خشک بشه.
این کار رو بعد از شستشوی خوب لاستیک شماره گیر انجام بدید.
من یک تلفن تیپ تل دارم که تمام کارهاش درسته ولی ال سی دی درست نشان نمی دهد ضمن خسته نباشید آیا کسی هست که علت راراهنمایی کند درضمن با باطری گاهی درست کار می کند.
کاراکتر ها به طور کامل نمایش داده نمیشه?
اگر تجربه انجام این کار رو نداشته باشید ممکنه همین مقداری هم که نمایش میده خراب بشه.
شما باید نوک هویه مخصوص به نام اتوی فلت تهیه کنید و بعد از باز کردن صفحه نمایش، محل اتصال فلت به ال سی دی رو با اون اتو تحت فشار حرارت بدید

• Like

amir0935

کاربر
2016-03-30
3
2
باسلام.تلفن با مارک پناس با برداشتن گوشی یا زدن آیفون هیچ بوق نداریم ولی صفحه کارمیکندو شماره گیر

• Like

alisame

کاربر vip
کاربر
2013-01-28
74
149
باسلام.تلفن با مارک پناس با برداشتن گوشی یا زدن آیفون هیچ بوق نداریم ولی صفحه کارمیکندو شماره گیر
با سلام ترانزیستور های a92 وa42 راتست کنید ودیود های زنر مسیر مکالمه وترانزیستور های 9012 را سپس بررسی کنید .عکسی از برد قرار دهید تا به نتیجه برسید.

• Like

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
با درود وخسته نباشید .
یک گوشی تلفن رومیزی برای تعمیر اوردند که از گوشی صدای طرف مقابل بخوبی وواضح شنیده میشود .
ولی صدای بنده به طرف مقابل گویا بسختی وخیلی ضعیف دریافت میشه .
ممنون میشم اگر ساده راهنمایی کنید چون تجربه ای در تعمیر گوشی های رومیزی ندارم .یعنی ممنون میشم بفرمایید ابتدا کجا رو تست کنم ومطمین بشم .سپاسگذارم .

• Like
بالا