آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
900
7,085
با سلام و ادب.
يک تلفن چيني برام اوردند که همه چيزش سالمه ولي با گرفتن کليد قطع کن (هوک )بعضي مواقع قطع ميشه بعضي مواقع نميشه
در ضمن کليد قطع کن-ترانزيستورهاي کنار کليد قطع کن(سوييچ)را عوض کردم و مدار را هم سرويس کردم.لطفا راهنمايي کنيد؟

دست علي يارتان.

آخرین ویرایش:

god boy

کاربر
2007-08-28
21
52
با سلام
استاتید محترم می خواستم بدونم چطور می تونم ال سی دی تلفن های رومیزی رو تعمیر کنم .. منظورم مشکلاتی از قبیل شماره ننداختن و نیمه افتادن شماره هست . کلا چه عواملی باعث این مشکلات می شه ؟ و یه سوال دیگه نوار ال سی دی رو چطور می تونم بچسبونم ؟ چون بعضی وقتا دیدم که مشکل ازنوار هستش. یعنی بعضی از قسمتهای نوار که از ال سی دی جدا میشه نوشته ها به صورت نیمه می افته . ممنون می شم در این مورد توضیح بدید
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

sasan_ss

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-13
2
8
با عرض سلام خدمت همکاران unlock تلفن پاناسونیک kx tsc35jxwرو میخواستم

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
ال سی دی تلفن را میتوانید با اتوی مخصوص بچسبانید ودر صورت نداشتن اتو اگر خیلی حرفه ای عمل کنید میتوانید با چسب کاغذی بچسپانید وبا هویه اتو کنید البته باید خیلی در نصب واتو کردن دقت کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
با سلام وا دب.
يک تلفن چيني برام اوردند که همه چيزش سالمه ولي با گرفتن کليد قطع کن (هوک )بعضي مواقع قطع ميشه بعضي مواقع نميشه
در ضمن کليد قطع کن-ترانزيستورهاي کنار کليد قطع کن(سوييچ)را عوض کردم و مدار را هم سرويس کردم.لطفا راهنمايي کنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ايا اين ايراد ميتونه از اي سي قيري(cpu)باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
دست علي يارتان.
2
[hide] ترانزیستور a92وa42 را تعویض کنید ومدار را از لحاظ لحیم سردی ورطوبت تست کنید ونتیجه را اعلام کنید[/hide]

god boy

کاربر
2007-08-28
21
52
با سلام و تشکر
عزیز جون می شه بیشتر در مورد این اتو صحبت بکنید؟ اگه عکسی از نمونه و اسم اتو هم لطف کنید ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

هادیان

کاربر vip
کاربر
2010-09-18
187
281
با سلام
یک تلفن میکروتل رومیزی دارم که به برق خورده یک بار اتفاقی تعمیر شد زنگ هم می زد . اعداد روی ال سی دی هم امدند اما دوباره در حین تعمیر خراب شد . و حالا فقط صدای بوق داره و وقتی گوشی را می گذارم فقط صدا از دهنی قطع می شه و شماره هم نمی گیره . نمی دانم عیب از کجاست .لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
با سلام
یک تلفن میکروتل رومیزی دارم که به برق خورده یک بار اتفاقی تعمیر شد زنگ هم می زد . اعداد روی ال سی دی هم امدند اما دوباره در حین تعمیر خراب شد . و حالا فقط صدای بوق داره و وقتی گوشی را می گذارم فقط صدا از دهنی قطع می شه و شماره هم نمی گیره . نمی دانم عیب از کجاست .لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

شما ابتدا با یک ولتاژ4.5 ولتی ولتاژی به جای باتری بدهید و ببینید ال سی دی تلفن روشن میشود ونتیجه را اعلام کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
[hide]در تلفنهای میکروتل بعد از برق خوردن اگر ال سی دی ان با باتری روشن شود ترانزیستور a92وa42 8050 و 8550 وزنر ومقاومتهای کم اهم بررسی شود[/hide]

بالا