آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز اگه در موقع داشتن بوق آزاد صدا همراه با نویز بود یا در حال صحبت کردن صدای طرف نامفهوم بودکپسول گوشی رو باید عوض کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

isanori

کاربر vip
کاربر
2011-07-28
45
474
46
پارس اباد مغان
دوستان گوشی پاناسونیک مدل KX-TG2433BX نمایشگر بی سیمش گاهی می اید گاهی نه ولی در کارگردش مشکلی نیست .لطفا راهنمایی کنید

• Like

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,034
اصفهان
دوستان گوشی پاناسونیک مدل KX-TG2433BX نمایشگر بی سیمش گاهی می اید گاهی نه ولی در کارگردش مشکلی نیست .لطفا راهنمایی کنید
با عرض سلام
عزیزم لطفا بخش نمایشگر را با دقت باز کنید احتمالا کانکتور ارتباطی کثیف شده یا کربن های فلت ال سی دی خورده شده و در پاره ای مواقع نیز من با شستن CPU با تینر موفق به رفع این مشگل شدم و احتمال خرابی بسیار بسیار کم است

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
سلام
تلفن بی سیم سنائو 258 پلاس دارای سه گوشی میباشد
که متاسفانه هنگام ست کردن گوشی ها همه با شماره 5 ست شده اند هر چه قدر هم گوشیها را ریسیت میکنم و مجددا با دستگاه ستشون میکنم همین مشکل پیش میاد یعنی به ترتیب ست نمیشه به همین خاطر پیجشون عمل نمیکنه
نمیدونم مشکل کجاست ایا راهی هست دستگاه اصلی را ریسیت کنم و یا راه حلی به نظر اساتید میرسه؟
ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:
  • Like

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
برای ریست کردن دستگاه مادر سنائو اول فیش آداپتور رو از دستگاه بکش در حالیکه کلید پیج رو نگه داشتی فیش آداپتور رو وصل کن پس از چند ثانیه دستگاه ریست میشه دوباره تک به تک گوشیها رو ست کن

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
ممنون اینکاررا هم انجام دادم اما فایده نداشت
هر سه گوشی هنگام چشمک زدن سه چراغ روشن میشه

• Like

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
با سلام
من یک تلفن بیسیم سینوس 42 دارم که اصلا روشن نمیشود ولی باتری ها رو شارژ میکند
این تلفن در مسافت های طولانی خوب جواب میدهد و حیف است که کنار گذاشته شود
تعداد 3 عدد باتری شارژی هم در پایه گوشی و هم در گوشی دارد که حدود 4 ولت ولتاژ دارد
با تشکر

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
سلام
تلفن بی سیم سنائو 258 پلاس دارای سه گوشی میباشد
که متاسفانه هنگام ست کردن گوشی ها همه با شماره 5 ست شده اند هر چه قدر هم گوشیها را ریسیت میکنم و مجددا با دستگاه ستشون میکنم همین مشکل پیش میاد یعنی به ترتیب ست نمیشه به همین خاطر پیجشون عمل نمیکنه
نمیدونم مشکل کجاست ایا راهی هست دستگاه اصلی را ریسیت کنم و یا راه حلی به نظر اساتید میرسه؟
ممنون از راهنماییتون
با سلام
شما اول باید ببینید مشکلتون سخت افزاریه یا نرم افزاری.
من یوزر منوئل بیسیم شما رو تو این لینک قرار دادم تا شما و استادان عزیزم استفاده کنند.
http://www.irantk.ir/irantk17887/#post98980
این یوزر رو ببینید شاید مشکلتون و حل کنه.
یا علــــــــــــــــــــــی.

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
باسلام خدمت همکار گرامی ال سی دی ونوار فلات را بررسی کنید ودر صورت امکان ال سی دی را تعویض کنید مشکلتان حل میشود موفق باشید

بالا