آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام خدمت دوستان زحمت كش:من يك گوشي پانسونيك بي سيم دارم مدل KX-TG2257 موقع صحبت كردن و حتی وقتی بوق ازاد میخوره صدا يك لحضه قطع و وصل ميشه منظورم حالت پله اي ميشه باطري گوشيرم چند بار عوض كردم میکروفون دهنی را عوض کردم نشد كه نشد همه چيزش خوبه فقط موقع صحبت كردن سكته مياندازه و در طول صحبت کردن صدای طرف مقابل یهو به خر خر میوفته لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون متشكر
[COLOR="#0000ff"[SIZE="5"]]شما یک عدد صافی یا ****** سیاه 5پایه را بررسی کنید خرابی ولحیم سردی ان باعث چنین عیب میگردد ضمنا شما گوشی را روی بوق ازاد بگذارید وامتحان کنید برد
ش کم نشده
[/COLOR][/SIZE]

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
از اساتید کسی حتی این درخواست را دیده؟

من فکر میکنم خوب گوشی را ست نکردی اگر اشکالی ندارد روش ست کردن را توضیح بده تا اگر مشکلی در ست کردن شما نباشد باید ای سی ایپرام را پروگرام کنی

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
سلام ممنون از توجه شما
من ظبق این دستور عمل میکنم
ابتدا بايد دستي رو از رنج خارج كني بعد ادابتور پايه رو از برق بكشي سپس دكمه h1 رو روي بيس نگه داشته و ادابتور رو به برق بزني و صبر كني تا صداي بوق پايه در بياد سپس اين دكمه رو ول كني و دستي رو روي بيس بزاري اگه ست شد صداي بيپ خاصي ميده و دستي روشن و شروع به شارژ شدن ميكنه موفق باشي
اما بازم روشن نمیشه با گرفتن کلید های M وخاموش کردن ذوتا بوق میزنه وتا مادامی که کلید خاموش کردن را رها نمیکنم کلیدها کار میکنند چراغها روشن میشه حتی صدای ولوم نیز کم وزیاد میشه اما گوشی کار نمیکنه
با گرفتن کلیدهای int و خاموش کردن نیز گوشی شروع به الارم زدن میکنه و چراغ key lock روشن میشه بازدن هرکلید ترکیبی هم چراغهایی روشن میشه مثلا 01 یا 06
این همه توضیحاتی بود که میتونستم ارائه بدهم و هم اکنون نیازمند کمک شما عزیزان هستم
ضمنا این گوشی برای شرکت هست و نمیتونم خارجش کنم برای تعمیر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

majidjiz

کاربر
2007-04-10
1
2
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه تلفن ببیسیم مافکو دارم که چند روزیه ال سی دی اون بصورت ناقص نشون میده مثلا وقتی شماره 8 رو میگیری اون قسمت بالاش نمیافته و قسمت بالا سمت چپ ال سی دیش بیشتر ناقصه ودر کل lcd ون کمرنگ شده لطفا راهنمایی کنید مدل : M425

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه تلفن ببیسیم مافکو دارم که چند روزیه ال سی دی اون بصورت ناقص نشون میده مثلا وقتی شماره 8 رو میگیری اون قسمت بالاش نمیافته و قسمت بالا سمت چپ ال سی دیش بیشتر ناقصه ودر کل lcd ون کمرنگ شده لطفا راهنمایی کنید مدل : M425

دوست عزیز شما باید فلت ال سی دی را بررسی کنید ودر صورت خرابی مشابه ان فلت را تهیه کرده وبا اتوی مخصوص وبا حوصله ودقت ان را به ال سی دی بچسپانید موفق باشید

m-jafari

کاربر
2011-07-30
3
4
دوستان من یک گوشی sinus 53ab دارم که بعضی موقعها ارتباطش با پایه برقراره و بعضی موقعها ارتیاطش قطعه . کسی میتونه بگه مشکلش چیه؟ ضمنا برای تعمیر هم بردم نتونستند مشکلش را حل کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
دوست عزیز این مشکل را در بخش دیگری عنوان کردی بهتر است مدار را از لحاظ لحیم سردی وقطعی خوب بررسی کنی باتری را چک کنید ونتیجه را اعلام کنید

بالا