آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلاتی که ماینر 4 برای بعضی سود جو ایجاد کرده

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,556
اقاي رجبي اين بحث علمي فقط براي اطلاع رساني بود و جنجال نيست

با سلام :
دوست عزيز همونطور كه عرض كردم در تاپيك جداگانه ميتونيد محاسن و معايب يك سيستم را مورد بحث علمي قرار داده و راهكارهاي اصلاح پيشنهادي را هم مطرح نماييد .
با تشكر از شما .
موفق باشيد .

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
سلام
همگی ما ( خصوصا حرفه ای ها) میدونیم که سایت های ایرانی در مورد ماینر خیلی غلو کرده اند و (علتش سودجویی است) خصوصا ferry و مسیولین این سایت و در هیچ سایت خارجی این صحبتها ب حتی به چشم نمیخوره و کاملا حق با sisco است . هر وقت ساخته شدش را داشتید (بدتر ادعای خط تولید داشتن ماینر است که با یک ایمیل به شرکتش دروغ ferry معلومه) که با این خالبندی تون سازگار بود (و بر خلاف واقعیت مشخصات شرکت سازنده است ) بیایید من چند دستگاه ازتون میخرم که هیچ و رسما هم عذر میکنم و پاداش هم بتون میدم .این حرفم بعد از ferry متوجه شماست آقای gadraj که بجای صحبت از تجریبات و مشاهدات از چیزی که خیلی کم سر در میارید اظهار نظر ( تخیل) می کنید .

lachinani

کاربر
2009-05-09
92
249
دوستان دوستان ماینر بی شک مدار خوبیست من انرا ساختم بله در بخشهایی مشکلاتی دارد مثلا در pcbاین سوال بیش میاید که چرا ؟!!! به فرض اشتباه شده در تهیه نسخه اول سریعا متوجه خواهند شد و چرا اصلاح نشده و ایا تعمدی در کار است ؟ همین جزییات باعث میشود دوستان به فایل هگز نیز شک کنند تا کلمه دمو میبینند سریع تقلبیست را به زبان میاورند من یک بار دمو شدم و باردیابی حلقه فیدبک از دمو خارج شدم به همین سادگی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biman

khiyav

کاربر
2009-02-05
17
34
100% با استاد استادان اقا محسن موافق هستم و اطمینان دارم.

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
دوستان دوستان ماینر بی شک مدار خوبیست من انرا ساختم بله در بخشهایی مشکلاتی دارد مثلا در pcbاین سوال بیش میاید که چرا ؟!!! به فرض اشتباه شده در تهیه نسخه اول سریعا متوجه خواهند شد و چرا اصلاح نشده و ایا تعمدی در کار است ؟ همین جزییات باعث میشود دوستان به فایل هگز نیز شک کنند تا کلمه دمو میبینند سریع تقلبیست را به زبان میاورند من یک بار دمو شدم و باردیابی حلقه فیدبک از دمو خارج شدم به همین سادگی.

با سلام خدمت همه دوستان عزيز

تو اين تاپيك يه سوالي براي من پيش اومد اونم حرف اقاي لاچينياني بودكه گفته بودند چرا نسخه اول ....؟
پاسخ :
1-تمامي دستگاههاي الماني از باطري خشك استفاده ميكنند و به اگر خوب به ماينر توجه ميكرديد ولتاژ كاري مدار اول 18 ولت بوده (از روي ديتاشيت كانورتورها ميتوانيد به اين موضوع پي ببريد)و چون هزينه استفاده از پيل خشك پيش از ليد اسيد بود شركت تصميم گرفت دستگها خود را افزايش ولتاژ دهد چون 90% در خواست كنندگان از باطري ليد اسيد استفاده ميكردند شركت دستگاهها را دو ولتاژه طراحي كرد يك سري مثل :ماينر 1 و ماينر 3 (18ولت) و يكسري هم مثل ماينر 2 و ماينر 4 (24 ولت )طراحي كردند

2-اگر شما مداري طراحي كنيد به اساني انرا در اختيار ديگران قرار ميدهيد؟؟؟؟؟؟؟
بي شك قرار نميدهيد و اگر هم قرار دهيد بصورت تبليغاتي در اختيارشان قرار ميدهيد تا با ديدن يكسري امكانات مدار در رخواست كنندگان اقدام به خريد نسخه اصل مدار شما كنند و miner و pd 3200 هر دو نمونه تبليغاتي پالس دتكتور و پالس ديسكريميناتور هستند تا به مشتريهاي خود قبل از خريد امكان ديدن نسخه مدار خورد را ميدهند تا پس از اينكه كسي از اين مدارات راضي بود از نحوه كاركرد سرعت و.. اقدام به خريد نسخه اصل آن نمايد

با تشكر sisco1

iros

کاربر
2009-08-12
2
11
به زودی در شرکت های زیادی بسته میشه!منتظر باشید!!!!!!

david1365

کاربر
2009-09-24
4
1
سلام دوستان
در مورد ماينر 4 مشكلي دارم. من اين فلزياب رو ساختم ولي بعد از روشن كردن دستگاه مي نويسه no piu data اگه كسي ميدونه مشكل از كجاست لطفا منو راهنمايي كنه. ممنون ميشم
ايميل من david_136561@yahoo.com
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

sobhdam_123

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-17
19
21
سلام
آقا فرهاد در بعضي از سايتها ذكر شده است كه ماينر 4 در قسمت خروجي پالس و كوييل مشكلاتي دارد و اصلاح شده آن را ميفروشند آيا اين گفته ها صحت دارد يا نه؟ لطفٌ راهنمايي بفرماييد
من لينك رو هم اينجا قرار ميدم بررسي كنيدhttp://cdfelezyab.persianblog.ir/post/24/

بالا