آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزشی: مدار فلزیاب PI Polones V4.1

h03yn

کاربر
2023-08-29
3
3
تهران
سلام من مدار تقویت رو که دوستان hmx وFusebit گفتند اضافه کردم به مدار پونس نسخه اولیه یا avt5196 حداقل ۱۰ درصد افزایش برد داشت و اینکه چون لازم ندارم روی برد بورد انجام دادم با این حال قوطی اسپره رو حدود ۶۰ سانتی و انگشتر طلا کوچک رو ۲۰ سانتی و طلای عیار بالا اصلا واکنش نداشت با این مدار تقویت ۶۰ سانت به ۷۰ رسید و روی سویچ فقط طلا میگذاشتم برد مدار کم میشد و من متوجه نشدم در زمان کوتاه چون تنظیمش خیلی مهم تر از ساختش است این جوری که فهمیدم
مسلماً روی برد باید بیشتر بشه چون این شلوغ بازیا رو نداره ولی هنوز تست نکردم دوستان اگه در مورد نحوه کار و تنظیمات مدار تقویت توضیح بدهند ممنون میشویم.و تشکر بابت به اشتراک گذاری.اگه وقت کنم نسخه های دیگر رو تست کنم حتما میگم بهتون.اون vco هم فقط صدا بود .در مورد داغ کردن قطعات اول داغ میکرد مقاومت موازی با لوپ و یکی دو تا دیگه و با کم و زیاد کردن دو تا پتانسیومتر روی برد فشار از روی برد و لوپ برداشته شد ولی توی برد و سنس زیاد فرقی نمیکرد روی برد بورد.
IMG_20231024_024131.jpg

Fusebit

کاربر
2021-01-14
57
26
37
سلام دوستان یک مدارvcoازماینلب را قرار میدم که یک برزیلی ان را به پولون بسته وخوب جواب داده.فیلم تستشو تو یوتیوب دیدم.هرکی میسازه نتایج را لطف کنه درانجمن قرار بده.تشکر

پیوست‌ها

erfqn

کاربر
2023-10-08
18
3
اردبیل
سلام دوستان من ساختم ولی بردش کمه و طلا نمیزنه اصلا میشه راهنمایی کنین

علی زیمنس

کاربر vip
کاربر
2021-05-23
14
8
27
سلام دوستان
من این مدار رو ساختم مدل اندونزیا ولی الان نمیتونم با ولوم ها تنظیمش کنم که سنس کنه لطفا کمکم کنید

بالا