آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مدار فلزیاب PI Polones V4.1

amir reza

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-25
11
15
باسلام خمت همه دوستان من مدار ورژن جدید را ساختم خیلی عالی و با حساسیت قابل قبولی کار میکند بعد مدار vco را به آن متصل کردم ودر نهایت مدار را با قطعات smd مونتاژ کردم بزودی فیلم تست آنرا برای شما میگذارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

amir reza

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-25
11
15
فایل pcb با برنامه پروتل برای دوستانی که می خواهند فیبر را تهیه کنند

پیوست‌ها

• 566.1 کیلوبایت بازدیدها: 124
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
فایل pcb با برنامه پروتل برای دوستانی که می خواهند فیبر را تهیه کنند
سلام
خسته نباشید دوست عزیز .
لطفا نقشه اتصال سیمکشی vco روی مدار جدید هم رو بزارید و از هر دوحالت فیلم تهیه کنید تا نتیجه کار قابل مقایسه باشه . با تشکر

abinso

کاربر
2020-05-06
76
10
40
با سلام دوباره در مورد فلزیاب های پالسی میخواستم بدونم چرا به طلا حساس نیستند و بیشتر از ۵_۱۰ سانتی متر سنس نمی دهند

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
با سلام دوباره در مورد فلزیاب های پالسی میخواستم بدونم چرا به طلا حساس نیستند و بیشتر از ۵_۱۰ سانتی متر سنس نمی دهندب
منظورم طلا رو بیش از ۵-۱۰سانتی متر
سلام .
در کل فلزیابهای پالسی نقاط ضعفی دارن که باید بهش توجه بشه مثل حساس نبودن نسبت به مس روکش شده و طلای کوچک در بسیاری از مدل ها ولی میشه با کوچک کردن لوپ و تغییر دلای تا حدودی مشکل را برطرف کرد . هر چند کسی دنبال انگشتر ک نمیگرده بگیم پالسی بدرد نمیخوره .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Paeaz

abinso

کاربر
2020-05-06
76
10
40
سلام دو باره پولنس آفریقا ورژن چهار رو ساختم کوشی تی 10 رو در 40 سانتی با لوپ 30 سانتی سنس می‌کنه و تا نکته که اخیرا یاد گرفتم دو تا از مقا ومن ها بایستی تغییر کنه مقاومت یک کیلو را 3/3 کیلو بالای ولوم 20 کیلو تعویض کنید و مقاومت 150 اهم را با 470اهم تعویض کنید کنار ماسفته و خود ماسفت را با BU508A تعویض کنید

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
سلام دو باره پولنس آفریقا ورژن چهار رو ساختم کوشی تی 10 رو در 40 سانتی با لوپ 30 سانتی سنس می‌کنه و تا نکته که اخیرا یاد گرفتم دو تا از مقا ومن ها بایستی تغییر کنه مقاومت یک کیلو را 3/3 کیلو بالای ولوم 20 کیلو تعویض کنید و مقاومت 150 اهم را با 470اهم تعویض کنید کنار ماسفته و خود ماسفت را با BU508A تعویض کنید
سلام
با توجه به نظرات شما به نظر میرسه تغییرات اقای ایگون تو ورژن قبلی باید اینجا تکرار بشه . دوست عزیز با تغییراتی که دادید چه تغییری توی سنس نسبت به قبل ایجاد شد؟ یه فیلم ایرانی جدیدا تو نت پیدا کردم ک بزرگواری احتمالا از مدار VCO گزاشته شده اینجا استفاده کرده حالا تو کدوم ورژنو نمیدونم اما قدرت و سرعت سنس بسیار بالایی داره . درخواست میشه بیان اینجا تجربیاتشونا بگن .

علی زیمنس

کاربر vip
کاربر
2021-05-23
14
8
27
سلام
امکان داره فایل های PCB که ارسال کردید داخل انجمن رو فایل عکسش رو ارسال کنید
من باگوشی نمیتونم فایل پروتئوس رو باز کنم

بالا