آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مدار فلزیاب Miner 4

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
کسانی که در ساخت مشکل دارند یا به هر دلیل فلزیاب ماینر4 را آماده می خواهند در گوگل سرچ کنند.در تهران و شیراز چند فروشنده هستند که مدار آماده می دهند با قیمت بسیار پایین همراه راهنمایی و ساپورت و تضمین

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
سلام.
من مدار ماينر 4 رو با قطعات اصلي ساختم.يك كويل 2 اهمي (22دور حلقه داخلي و 32دور حلقه خارجي با سيم لاكي 90) براش درست كردم ولي وقتي وصلش ميكنم روي اطلاعاتي كه نمايشگر نشون ميده تفاوتي با زماني كه وصل نيست نميكنه(1- حالت دمو براي زماني كه هيچ كليدي رو نميزني نشون ميده 2- صفحه خالي براي زماني كه f1 رو ميزني ميبيني) اما يه صداي گز گز از كويل ميشه شنيد.
ايراد از چيه و چطور ميتونم برطرفش كنم؟؟پيشاپيش ممنون

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
من 2تا Mega32 رو با STK200-300 پروگرم كردم. يكي رو از قبل داشتم و يكيشو تازه تهيه كردم. وقتي قديمي رو ميزارم رو دستگاه همه چيز رو مثل حالت دمو و ... درست نشون ميده. وقتي جديد رو قرار ميدم اين پيغام رو صفحه مياد: !!...akku lee bitte laden
من موندم كدومشون داره درست كار ميكنه كه مشكل مربوطشو بخوام پي گيري كنم!!؟

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
من 2تا Mega32 رو با STK200-300 پروگرم كردم. يكي رو از قبل داشتم و يكيشو تازه تهيه كردم. وقتي قديمي رو ميزارم رو دستگاه همه چيز رو مثل حالت دمو و ... درست نشون ميده. وقتي جديد رو قرار ميدم اين پيغام رو صفحه مياد: !!...akku lee bitte laden
من موندم كدومشون داره درست كار ميكنه كه مشكل مربوطشو بخوام پي گيري كنم!!؟

دوست عزیز دستگاه شما کامل است و آماده و مشکلی ندارد.فقط باید سطح ولتاژ باتری را تنظیم کنید. این پیغام kku leer,batt laden هم برای همین است که میگوید باتری کم است. شما ابتدا باتری را فول شارژ کنید بعد p1 را 8دور به سمت عقربه های ساعت چرخانده و مدار را روشن کنید و حال کنید.اگر بار همان پیغام آمد مدار را خاموش کرده و 16 دور به سمت خلاف عقربه های ساعت چرخانده و مدار را روشن کنید.

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
joojooo عزيز. بابت راهنماييتون خيلي خيلي ممنونمولي من هنوز از دستگاهم جواب نگرفتم :-(مشكلي كه باهاش مواجه هستم اينه:دستگاهو روشن ميكنم، كليد F1 رو ميزنم يه صفحه خالي از نوشته مياد و همينجوري ميمونه.در اين حالت كويل ( 2.5 اهم كه با هزار مصيبت ديكي پيچيدم!!) وزوز ميكنه، يه كوچولو وز وز از هد ست مياد و تمام.البته وقتي فلزي رو به كويل ميچسبونم صداي وزوزش كمي بيشتر ميشه.طوريكه ميشه از فاصله ي 1 متري صداي كويل رو شنيد!كليد F1 رو هم كه نميزنم بعد تبليغات دستگاه ميره رو حالت دمو و ...لطفأ منو از علمتون بي نصيب نفرماييد

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
joojooo عزيز. بابت راهنماييتون خيلي خيلي ممنونمولي من هنوز از دستگاهم جواب نگرفتم :-(مشكلي كه باهاش مواجه هستم اينه:دستگاهو روشن ميكنم، كليد F1 رو ميزنم يه صفحه خالي از نوشته مياد و همينجوري ميمونه.در اين حالت كويل ( 2.5 اهم كه با هزار مصيبت ديكي پيچيدم!!) وزوز ميكنه، يه كوچولو وز وز از هد ست مياد و تمام.البته وقتي فلزي رو به كويل ميچسبونم صداي وزوزش كمي بيشتر ميشه.طوريكه ميشه از فاصله ي 1 متري صداي كويل رو شنيد!كليد F1 رو هم كه نميزنم بعد تبليغات دستگاه ميره رو حالت دمو و ...لطفأ منو از علمتون بي نصيب نفرماييد

دوست عزیز روی ال سی دی بترتیب چه نوشته هایی می آید؟
کف برد را بسیار تمیز کنید
سیم رابط لوپ حتما rg58 و بیستر از 1متر نباشد
فیوز بیت ها را چک کنید که درست تنظیم کرده باشید

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
دوست عزيزم -كاربر JOOJOOسلام و مرسي كه براي كار من ارزش قائلي و راهنماييم ميكني.ترتيب تصاوير و نمايشهايي كه دارم اينها هستند:
پيغام اول به مدت حدودأ 8 ثانيه بعد شنيدن صداي بيپ نمايش داده ميشه; ACCU: 100% select language ..., F1
پيغام دوم به مدت حدودأ 65 ثانيه بدون شنيدن صداي بيپ نمايش داده ميشه; PULSE - DETECTOR MINER-2 COPYRIGHT (c)2006 www,pulsdetektor,de
پيغام سوم بعد شنيدن صداي بيپ بصورت زير نمايش داده ميشه; PIU SENDET NICHT PULE PRUEFEN ... DEMO MODUS EINو بعد ميره رو حالت دمو.و وقتي هم كه در حين پيغام اول كليد F1 رو ميزنم با صفحه روشن عاري از هرگونه نوشته اي مواجه ميشم.لطفأ راهنماييم بفرماييدبا تشكر صميمانه-مهراد

آخرین ویرایش:

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
دووست عزیز ایراد از نشستن برد یا اسمبل اشتباه و از هم ه مهم تر از تنظیم اشتباه فیوزبیت ها و در نهایت ممکن هست از تقلبی بودن قطعات باشه.سعی کنید کیت آماده بخرید که فقط اسمبل کنید اما شما که حالا دیگه خرید کردی کارایی که گفتم رو کنترل کن باز اگه نشد من در خدمتم.
راستی اهم لوپ کمتر از 2.5 اهم نباشه و از سیم 0.5افشان استفاده کن.برای لوپ1متر در 1متر باید 16دور سیم 0.5افشان رو بپیچی تا بشه 2.5 اهم.البته اینکه بدونی از چه مارکی استفاده کنی خیلی تاثیر داره و کسایی که حرفه ای میسازن مخصوصا یک نفر که در تهران هست و یک نفر مشهد خوب میتونن تنظیم کنن این مقادیر رو.من خودم هم اولین بار از همینا خریدم.
کارایی که گفتمو انجام بده حتما موفق میشی

بالا