آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مدار فلزیاب Miner 4

khiyav

کاربر
2009-02-05
17
34
سلام آقا پد رام ببینید کانکتورها درست نصب شده یا نه

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
باسلام خدمت دوستان عزیز

این سوالی که دوست عزیزمان poorna پرسیدند خیلی وقت بود که بدون جواب مانده بود

وهمچنیین خیلی از سوالات دیگر در انجمن بدون جواب مانده از دوستان عزیزی که جواب

سوالات را میدانند خواهش میکنم از جواب دادن به آنها دریغ نکنند زیرا امکان دارد سوال

خیلی از دوستان دیگر باشد .

با تشکر...

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
من ماینر 4 رو مونتاز کردم یک سینی بزرگ رو حداکثر 1.5 متر میگیره چکار کنم بردش زیاد بشه؟

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
553
1,105
با سلام
من ماینر4 را ساختم با توجه به اینکه فایل miner-4 را روی میکروکنترولر ها پروگرام نموده ام اما وقتی دستگاه را روشن میکنم تبلیغات miner-2 به نمایش در میآید.آیا همین طور است یا خیر

kokn35

کاربر
2009-12-21
5
9
با سلام خدمت دوستان
بنده ماینر 4 را می خوام بسازم و سه روزه شروع کردم اما وقتی نقشه مدار فیبری رو با مدار اصلی جک می کنم دو سه نکته مبهم وجود داره
ای سی ne555 در کجای مدار است که تو فیبر معلوم نیست .
دو تا جامپر تو نقشه مدار جاپی وجود نداره اما تو عکس ساخت اولی که نگاه می کنید بغل ای سی mega32 /16 وجود داره که معلوم نیست ماجرا چیه
از دوستان که مدار رو تموم کردن خواهش می کنم راهنمای بفرمایند با تشکر

ford

کاربر
2009-06-08
18
38
من hammerhead رو ساختم .اگر تنظيماتش رو طبق توضيحات خودش انجام بديد.خيلي عالي كار ميكنه.براي كارايي بيشتر مخصوصا در مناطقي كه داراي ناخالصي زيادي مانند سنگ آهن و.. ميباشد ازپچيدن فويل آلومينيومي به دور سيم پيچ خودداري كنيد و در عوض در هنگام جستجو كويل را با كمي فاصله از زمين حركت دهيد.درسته كه فويل براي از بين بردن اثرات سطحي زمين ميباشد ولي در عوض باعث كاهش عمق جستجو مي شود.سعي كنيد از سيم پيچ با سطح مقطع كمتر و تعداد دور محاسبه شده وقطر كويل بزرگتر استفاده كنيد.اگر درست تنظيم كنيد يك سيني با قطر 20 سانتي رو در 1.5 متر ميزنه.

بالا