آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار اسنبر و نحوه محاسبه

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
793
1,330
سلام
جهت اطلاع یه سری سایت RC-Snubber Calculation هست که با وارد کردن برخی پارامتر ها مثل ولتاژ، آمپر، فرکانس و ... مصرفی، محاسبات لازم برای مقدار خازن و مقاومت اسنبر رو انجام میده. اگر لازم میدونید سری به این سایتها هم بزنید.
در ذیل چند نمونه اونها رو درج می کنم.
شماره یک
شماره دو
شماره سه

من به نظر جنابعالی و توضیحات به جا و مفیدتان احترام می گذارم و همین کار را انجام میدم حدودا ده عدد از این محافظ ها را که سفارش داده بودن تحویل دادم و با توجه به سریال موجود یه تیک میزنم به امیدخدا که کار کنند از این به بعد را هم بدون مدار اسنبر کار میکنم حال چند سال طول بکشه که از کار بیفتن ان زمان یه مقایسه ای انجام میدهم درسته که معلوم نیست البته محل و نحوه استفاده هم مهمه باز از هم یاری تان کمال سپاس را دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
من به نظر جنابعالی و توضیحات به جا و مفیدتان احترام می گذارم و همین کار را انجام میدم حدودا ده عدد از این محافظ ها را که سفارش داده بودن تحویل دادم و با توجه به سریال موجود یه تیک میزنم به امیدخدا که کار کنند از این به بعد را هم بدون مدار اسنبر کار میکنم حال چند سال طول بکشه که از کار بیفتن ان زمان یه مقایسه ای انجام میدهم درسته که معلوم نیست البته محل و نحوه استفاده هم مهمه باز از هم یاری تان کمال سپاس را دارم
بله ، بهترین کار همین هست.

بالا