آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مدارات کنترل از راه دور remotcontroler

ali.madan

کاربر
2010-12-22
1
4
با سلام خدمت اساتید سایت .
من برای یک مدار کنترلی احتیاج به یک فرستنده و گیرنده با برد حداقل 1km دارم که اطلاعات 10 بیتی که از قبل ایجاد کرده ام را بر روی فرستنده مدول کرده و سپس اطلاعات 10 بیتی را از گیرنده دریافت و کار هایی را که می خواهم با این اطلاعات انجام بدم . البته در ابتدا این پست یک سری فرستنده و گیرنده بود ولی برای کارم احتیاج به توضیح بیشتر دارم . ممنون.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
باسلام من یک کنترل از راه دور یک کانال بدون نیاز به رادیوی fmمی خواهم با تشکرررررررررررررررر:nevreness:

با سلام :
یعنی چی { باسلام من یک کنترل از راه دور یک کانال بدون نیاز به رادیوی fmمی خواهم} ریموت کنترل !!!! بدون رادیو fm ???? }
توضیح بیشتر ...
موفق باشید .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
سلام خدمت دوستان عزیز من یه مدار فرستنده و گیرنده برای کنترل هواپیمای مدل میخوام خواها هر کی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه از دوستان کسی خواست برام میل کنه یا همین جا بذاره ////////////////////////////////
سلام این هم چندتا مدار ریموت 4 کانال و 8 کانال رادیویی و مادون قرمز خدمت شما [hide] مشاهده فایل‌پیوست rf or ir remot.rar[/hide]
باامید موفقیت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zoh2528

کاربر
2012-03-01
1
4
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
بنده یک مدار می خوام که کارهای زیر رو برام انجام بده اولین کاری رو باید انجام بده بتونه از طریق صدای بلند گو دستورات رو تشخیص بده و مار مربوطه رو انجام بده
مثال :
اگر در سیستم گیرنده جایگزین شده که عدد 1 فشرده شد چراه 1 را روشن کن یا برق به خروجی 1 بده و خروجی 1 را فعال کن
یا اگر بهتر از اون رو سراغ دارین مثل طرح زیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید
مثال :
از تلفن همراه بشه استفاده کرد و در حالتی همچون زمانی که ما میخواهیم تلفن همراه را به کامپیوتر وصل کنیم و کارهایی رو آن انجام دهیم
حالا بماند که چندین کابل برای اتصال برای هر گوشی وجد دارد طرحی باشد که بتوان از طریق تلفن همراه فرامین را دریافت کرد ممنون میشم به من معرفی کنید و منو راهنمایی کنید
با تشکر وسپاس فراوان

farann

کاربر
2012-12-26
1
3
سلام من یک مدارکنترل از راه دور با یک کانال لازم دارم که یک چراغ را در 1 کیلومتری روشن کند:smilie_help:

آخرین ویرایش:

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام استاد رجبی و خدا قوت
برای قفل مرکزی خودروها از از فرستنده گیرنده های 2 کانال استفاده میشه که قبلا آمادش رو استفاده میکردم کهخ که بدلیل نوسانات دلار یا پیدا نمیشن یا افزایش قیمشون زیاده اگر امکان داره مدار گیرنده حلال با فرستنده یا بدون فرستنده که که بشه ریموت های دزدگیر با آی سی (1527) یا (pt2240) را بصورت لرن یا (pt2260) رو بصورت لحیمی یا فیکس روش کد داد رو میخوام و حتی المقدور اگر گیرنده دوکانال لرن
که با میکرو باشه و فایل های میکروشو داشته باشین هم ممنون میشم یا حق

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام استاد رجبی و خدا قوت
برای قفل مرکزی خودروها از از فرستنده گیرنده های 2 کانال استفاده میشه که قبلا آمادش رو استفاده میکردم کهخ که بدلیل نوسانات دلار یا پیدا نمیشن یا افزایش قیمشون زیاده اگر امکان داره مدار گیرنده حلال با فرستنده یا بدون فرستنده که که بشه ریموت های دزدگیر با آی سی (1527) یا (pt2240) را بصورت لرن یا (pt2260) رو بصورت لحیمی یا فیکس روش کد داد رو میخوام و حتی المقدور اگر گیرنده دوکانال لرن
که با میکرو باشه و فایل های میکروشو داشته باشین هم ممنون میشم یا حق
با سلام :
عزیزم اینکه به دلیل نوسانات دلار .....!! این را هم مد نظر قرار دهید که ساخت و ساز و مونتاژ چنین مداراتی از قدیم و ندیم معمولا هزینه بیشتری نسبت به نوع تجارتی و اماده ان در بر دارد اما هدف از طرح چنین مسایل در سطح انجمن اموزش و کسب تجربه و بالا بردن مهارت های فنی میباشد لذا چنانکه مسایل اقتصادی براتون مطرح هست همون بهتر که نوع اماده و تجاری انرا تهیه کنید که براتون کلی مقرون به صرف خواهد بود .
نکته بعدی اینکه چنین دستگاه یا مداراتی که با مارک و مشخصات ثبت شده تجارتی را مطرح میکنید !!!! متاسفانه هیچ شرکت سازنده ای شماتیک و فایل های لازم جهت تولید را در اختیار کاربران قرار نمیدهند تازه اگر بطریقی هم فردی بخواهد چنین کاری انجام دهد مورد مواخذه و باید پاسخگوی مراجع قانونی نیز باشد -- با عرض شرمندگی در حال حاضر هیچ اطلاعات اعم از نقشه سخت افزاری یا برنامه نرم افزاری اختصاصی را در اختیار نداریم { شامل موارد عمومی و اموزشی نمی شود } و اگر هم احیانا !!!توسط افرادی دستیابی پیدا شود { حتی توسط کاربر دیگری در سایت اپلود گردد.. حذف می شوند } با توجه به قوانین کشوری و انجمن ...از اشتراک گذاری چنین مواردی با نام و نشان و مارکهای تجارتی معذوریم .
شما شخصا میتونید به برنامه نویس های مربوطه مراجعه و طبق سفارش خود نسبت به تهیه فایل و میکرو و...!! درخواست دهید در این صورت با توجه به رضایت خودتان میتونید فایل و شماتیک و .... { که در مالکیت شما ثبت شده باشد } در انجمن جهت رفع نیاز دوستانتان اپلود کنید .
موفق باشید .

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام :
عزیزم اینکه به دلیل نوسانات دلار .....!! این را هم مد نظر قرار دهید که ساخت و ساز و مونتاژ چنین مداراتی از قدیم و ندیم معمولا هزینه بیشتری نسبت به نوع تجارتی و اماده ان در بر دارد اما هدف از طرح چنین مسایل در سطح انجمن اموزش و کسب تجربه و بالا بردن مهارت های فنی میباشد لذا چنانکه مسایل اقتصادی براتون مطرح هست همون بهتر که نوع اماده و تجاری انرا تهیه کنید که براتون کلی مقرون به صرف خواهد بود .
نکته بعدی اینکه چنین دستگاه یا مداراتی که با مارک و مشخصات ثبت شده تجارتی را مطرح میکنید !!!! متاسفانه هیچ شرکت سازنده ای شماتیک و فایل های لازم جهت تولید را در اختیار کاربران قرار نمیدهند تازه اگر بطریقی هم فردی بخواهد چنین کاری انجام دهد مورد مواخذه و باید پاسخگوی مراجع قانونی نیز باشد -- با عرض شرمندگی در حال حاضر هیچ اطلاعات اعم از نقشه سخت افزاری یا برنامه نرم افزاری اختصاصی را در اختیار نداریم { شامل موارد عمومی و اموزشی نمی شود } و اگر هم احیانا !!!توسط افرادی دستیابی پیدا شود { حتی توسط کاربر دیگری در سایت اپلود گردد.. حذف می شوند } با توجه به قوانین کشوری و انجمن ...از اشتراک گذاری چنین مواردی با نام و نشان و مارکهای تجارتی معذوریم .
شما شخصا میتونید به برنامه نویس های مربوطه مراجعه و طبق سفارش خود نسبت به تهیه فایل و میکرو و...!! درخواست دهید در این صورت با توجه به رضایت خودتان میتونید فایل و شماتیک و .... { که در مالکیت شما ثبت شده باشد } در انجمن جهت رفع نیاز دوستانتان اپلود کنید .
موفق باشید .

سلام استاد ضمن تشکر بابت پاسخ سریع باید عرض کنم که نوسانات دلار بهانه ای هست برای سو استفاده برخی از افراد و البته منکر نوسانات قبمتها هم نیستم اما دستگاهی که خدمتتون گفتم از دستکاههای کاملا چینی و بی نام و نشانه که به لحاظ سخت افزاری چیز خاصی نداره و همش میکروشه استفاده بنده هم تولید انبوه نیست که به نام ثبت کنم
به هر حال ممنون از راهنمایی و پاسختون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام خدمت دوستان..
من يه كنترل از راه دور 500 تا يك كيلومتر ميخوام..
اگه كسي متونه واسم بسازه و ايميل بفرسته
/////////////////////////
ممنون

با سلام :
شما کل پست های این تاپیک را گشتین ودرخواست تان موجود نبود ؟؟؟/
اولا درخواست شما تکراری و دوما درج ایمیل و شماره و.... در این انجمن مغایر مقررات میباشد پست شما حذف گردید .
موفق باشید .

farzad_LG

کاربر vip
کاربر
2011-09-09
43
256
سلام استاد جسارتا من قبلا از شما درخواست مداري ساده ريموت 2 يا تك كانال كرده بودم كه شما محبت كرده فرموديد بگردم به دنبال ic pt2262,pt2272 كه بالاخره تونستم از تهران تهيه كنم و من با توجه به پستهاي قبلي خواستم ببپرسم در ادامه براي ساخت چكار كنم

بالا