آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: محل طرح سوال در خصوص ترانس

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام
استاد عزیزم . صبح بخیر . روز خوب و شادو بانشاد. داشته باشید.
در مورد چاپ برد سوالی داشتم . در یکی از تاپیک ها در مورد چاپ pcd صحبت شده بود . به روش اتو با کاغذ کلاسه . در این تاپیک فرمودید من از روش مهر سازی استفاده میکنم . در صورت امکان مختصر در این مورد توضیح دهید .
و نتونستم تاپیک مورد نظر را پیدا کنم . در این قسمت پرسیدم .
متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
سلام
استاد عزیزم . صبح بخیر . روز خوب و شادو بانشاد. داشته باشید.
در مورد چاپ برد سوالی داشتم . در یکی از تاپیک ها در مورد چاپ pcd صحبت شده بود . به روش اتو با کاغذ کلاسه . در این تاپیک فرمودید من از روش مهر سازی استفاده میکنم . در صورت امکان مختصر در این مورد توضیح دهید .
و نتونستم تاپیک مورد نظر را پیدا کنم . در این قسمت پرسیدم .
متشکرم

درود

مخاطب را مشخص نفرمودید و احتمالا حبیب عزیز مورد نظر شماست چون من بابت استفاده از اتو برای تهیه pcb تجربه‌ای ندارم.

سپاس

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
درود

مخاطب را مشخص نفرمودید و احتمالا حبیب عزیز مورد نظر شماست چون من بابت استفاده از اتو برای تهیه pcb تجربه‌ای ندارم.

سپاس
سلام /
استاد . یادم رفت مخاطب را مشخص کنم در پست بعدی مشخص کردم .
نمیدونم کدوم تاپیک بود . بازم جستجو میکنم . تا جای که یادم میاد در مورد مهر سازی در ساختن برد بود . به هر حال یک جستجو میکنم . اگر پیدا کردم اطلاع میدم .متشکرم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
سلام /
نمیدونم کدوم تاپیک بود . بازم جستجو میکنم . تا جای که یادم میاد در مورد مهر سازی در ساختن برد بود . به هر حال یک جستجو میکنم . اگر پیدا کردم اطلاع میدم .متشکرم

درود

بخاطر دارم که حبیب عزیز در تاپیک تغذیه ساده‌ای که طراحی کردم توضیحاتی فرمودند.

اگر کلمات و جملات اون پست را جستجوی پیشرفته کنید استخراج و مشخص میشه.
البته با توجه به تعداد پست‌های اون تاپیک ، جستجو در اون تاپیک مصیبته.

اینجا هم قابل استفاده است.

سپاس

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام /
درود و ارادت
امیرسجاد دوست خوبم
بنده در رابطه با چاپ سیلک اطلاعات گسترده ای دارم
چاپ سیلک یکی از با کیفیت ترین چاپ ها بابت اینکار میباشد ولی از آنجاییکه عکاسی وکلیشه سازی انجام میشه حتما باید بصورت سری کاری و یا حداقل بین 20 الی 50 عدد برد باشه وگرنه به دردسرش نمی ارزه و مقرون به صرف هم نیست
در این رابطه بخواهید اطلاعاتی کسب کنید هر سوالی باشه میتونم به بهترین نحو راهنمایی کنم

البته بابت چاپ فیبر روش های خیلی ساده تری هم وجود داره که براحتی و با دردسر و هزینه خیلی پایینتر و توسط پرینتر میتونید تهیه کنید
در انجمن اطلاعات زیادی وجود داره و دوستان توضیحات فراوانی و روانی منتقل کردن
در هر صورت بابت چاپ سیلک فرمایشی باشه در خدمت خواهم بود

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
درود

بخاطر دارم که حبیب عزیز در تاپیک تغذیه ساده‌ای که طراحی کردم توضیحاتی فرمودند.

اگر کلمات و جملات اون پست را جستجوی پیشرفته کنید استخراج و مشخص میشه.
البته با توجه به تعداد پست‌های اون تاپیک ، جستجو در اون تاپیک مصیبته.

اینجا هم قابل استفاده است.

سپاس
درود و ارادت
امیرسجاد دوست خوبم
بنده در رابطه با چاپ سیلک اطلاعات گسترده ای دارم
چاپ سیلک یکی از با کیفیت ترین چاپ ها بابت اینکار میباشد ولی از آنجاییکه عکاسی وکلیشه سازی انجام میشه حتما باید بصورت سری کاری و یا حداقل بین 20 الی 50 عدد برد باشه وگرنه به دردسرش نمی ارزه و مقرون به صرف هم نیست
در این رابطه بخواهید اطلاعاتی کسب کنید هر سوالی باشه میتونم به بهترین نحو راهنمایی کنم

البته بابت چاپ فیبر روش های خیلی ساده تری هم وجود داره که براحتی و با دردسر و هزینه خیلی پایینتر و توسط پرینتر میتونید تهیه کنید
در انجمن اطلاعات زیادی وجود داره و دوستان توضیحات فراوانی و روانی منتقل کردن
در هر صورت بابت چاپ سیلک فرمایشی باشه در خدمت خواهم بود
سلام
استاد عزیز و دوست خوبم آقا حسین ممنونم از پاسختون .
میخواستم به مقدار 40 عدد یک برد را مونتاژ کنم . یادم افتاد در تاپیکی استاد عزیز و شما در مورد روش مونتاژ برد از صفحه کلاسه به برد تاپیکی ایجاد شده بود . که به روش مهر سازی اطلاعاتی پیدا کنم . بعد از مطالعه مطالب فهمیدن از چسب مهر سازی و..... استفاده بشه . به هر حال مشکل حل شد .
تاپیک در

تجربیات: Pcb و تحلیل و عیب یابی ساده ترین و دقیق ترین تغذیهٔ طراحی غزال

صفحه 169 شماره پست 1686

اینم از برد به روش اتو . با برگه کلاسه .

پیوست‌ها

• 506.6 کیلوبایت بازدیدها: 17
  • 269.9 کیلوبایت بازدیدها: 17
  • 332.4 کیلوبایت بازدیدها: 19
  • 332.2 کیلوبایت بازدیدها: 15
  • 319.9 کیلوبایت بازدیدها: 21
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

علاقمند

کاربر
2024-03-28
4
2
ایران-یزد-یزد
سلام و درود.
بیزحمت درباره ترانس کلیدهای پنکه سقفی راهنمایی بفرمایید.
2 تا از کلیدهای قدیمی داشتم که ظاهرا خراب بود و تغییری در سرعت پنکه ایجاد نمی کرد. خودم آنها را باز کردم تا اتصالی یا پارگی را رفع کنم ولی در بستن آن دچار مشکل شدم.ترانس از هسته ی E-I است و چیزی که من دیدم یک سیم پیچ با چند خروجی به هم تابیده بود.من همین را فهمیدم.لطفا در این خصوص راهنمایی کنید.با تشکر

بالا