آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: لپ تاپ دل 5010 با اتصال آداپتور خودبخود روشن میشود و با زدن کلید پاور خاموش نمیشود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p.zonouz

کاربر
2012-08-03
119
356
تبریز
صفحه آخر شماتیک 5010 رو بخون . ترتیب تولید ولتاژ ها رو نوشته. حوب شما این ولتاز ببین کچا هست ( روی یک خازی یا روی پایه I/O) ببین چرا تولید نمیشه. اگر ماکسش ولتاژ Run داره و EN هم داره وخروجی نداره یا خروجیش شورته یا ماکس خرابه. خیلی ساده و روتین.

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
سلام . این مشکل از چیپ گرافیک هست.
ابتدا ریبال کن و اگه نشد تعویضش کن . در ضمن یه ترانزیستور سری p هم کنار چیپ داری ببین اون سالمه؟؟؟

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
من که لب تاب تا حالا تعمیر نکردم
ولی همه پست ها رو خوندم متاسفانه نظرات خیلی پراکنده هستند
هر کسی قسمتی رو برای تعمیرات این لب تاب گفته خرابه!!!!

ehsan6651

کاربر
2012-05-28
111
548
من يادداشتهم روچك ميكردم بامشكل مشابهي مواجه شدم كه همين مشكل بوجود اومده بود كه پس از اينكه عاجز از تعميرش شدم به تعمير كار ماهري سپردم وپس از تعمير از روش تعمير اون پرسيدم كه جواب اون به شرح زير است :
"io شما كامفيوزشده بود پايه هاي mcio,msio,grundرا بهdsd پروگرامر 3500 متصل ميكنيم و مشكل را حل ميكنيم (بايد ioخارج از مدار باشد)
درضمن با تعويض io مشكل حل نخواهد شد "

دوستان خواهشا اگه كسي در اين مورد اطلاعاتي داره ارائه كنه تا همه استفاده كنند

ehsan6651

کاربر
2012-05-28
111
548
من يادداشتهم روچك ميكردم بامشكل مشابهي مواجه شدم كه همين مشكل بوجود اومده بود كه پس از اينكه عاجز از تعميرش شدم به تعمير كار ماهري سپردم وپس از تعمير از روش تعمير اون پرسيدم كه جواب اون به شرح زير است :
"io شما كامفيوزشده بود پايه هاي mcio,msio,grundرا بهdsd پروگرامر 3500 متصل ميكنيم و مشكل را حل ميكنيم (بايد ioخارج از مدار باشد)
درضمن با تعويض io مشكل حل نخواهد شد "

دوستان خواهشا اگه كسي در اين مورد اطلاعاتي داره ارائه كنه تا همه استفاده كنند

كسي در اين مورد چيزي نميدونه ؟؟؟اگه كسي اطلاعاتي داره بزاره ممنون ميشيم ؟

آخرین ویرایش:

masoud_za

کاربر
2012-03-10
285
1,637
تهران
ممنون از راهنمایی دوست خوبم p.zonouz

دوست عزیز آقای اگه امکانش هست شماره تماس خود را بصورت پیام خصوصی بفرستید تا تماس بگیرم تلفنی ازتون راهنمایی بخوام چون زیاد متوجه نشدم

ممنون

2mostafa

کاربر
2018-08-01
2
0
سلام مهندس باطری بایوس چک کن ببین ولتاژش کم نشده باش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا