آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: كم كردن روغن در موتور ماشين

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,795
25,749
با درود ///دوستان من يك گالانت 92 دارم حدود هر 3000كيلومتر كاركرد 2 ليتر روغن كم ميكرد البته دود و كمپرس هم نداره روغن ريزي هم نداره /به ميكانيك كه نشون دادم گفتن رينگ ضعيف كرده و و يك دست رينگ و ياتاقان و لاستيك سوپاپ از ماشين تعويض شد و جنس اصلي ژاپني هم بود ولي حالا بعد از حدود 3000 كيلومتر باز هم حدود 2 ليتر روغن كم كرده و هيچ فرغي نكرده /به نظر دوستان مشكل از چي ميتونه باشه ؟////با سپاس

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,795
25,749
با درود //از دوستان مكانيك كسي نبود ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehrdada

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز ايا مكانيك به دقت سيلند را ساعت زدن و هيچ مشكلي درسيلند ان نبود چون بعضي از مكانيكها بدون توجه به لقي وسط سيلند كه از حالت گرد به بيضي تغيير شكل داده است اقدام به تعويض رينگ ميكنند اگر اين مورد باشد به هيچ وجه تاثيري در جلوگيري از روغن سوزي موتور نخواهد داشت و بايد ست كامل رينگ و پيستون و بوش پيستون باهم تعويض شود و در صورتي كه بوش پستوني نبود سيلندر تراشي شود و به شماره بالا تر ارتقاء يابد
موفق باشيد

elias1234

کاربر vip
کاربر
2014-11-01
9
6
روغن چی میریزی خیلی مهمه منم این بلاسرم امده روغن شرکت نفتی بریز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehrdada

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,795
25,749
با درود ////دوستان مشکل از روغن بودش من هر نمونه روغنی که مارک خارجی وجود داشت امتحان کردم ولی کم میکرد ولی از روغن لیکومولی الان استفاده میکنم مشکل به کل حل شده و دیگه حتی یک قطره هم در 5000 کیلومتر کم نشده

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با تشكر از اطلاع رساني شما موضوع بسته شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا