آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ريپ زدن ماشين گالانت 92 كاربراتوري بعداز استفاده از بنزين سوپر

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,795
25,749
با درود ///دوستان ماشين من گالانت 92 كاربراتوري هستش چند وقت پيش گفتم يه حالي به ماشين بدم رفتم و بنزين سوپر زدم بعد از حدود 2 روز ماشين كم كم ريپ مي:174:::zvezdichki_bunny:::dubbio00::11680: زد تا الان حدود نصب باك كه مصرف شده ماشين در دور پايين بخصوص ريپ ميزنه كاربراتور را باز كردم و شستم و شمع ها و ***** بنزين و وايرها را هم نو عوض كردم حتي بنزين باك را تخليه كردم و ديدم حدود 1 لتير اب داخل باك وجود داشته و از بنزين معمولي استفاده كردم از مايع هاي تميز كننده كاربراتور كه داخل بنزين ميريزن هم نوع الماني استفاده كردم ولي ماشين هنوز ريپ ميزنه در ضمن اگر در حالت روشن ورودي هواي كاربراتور را كمي مسدود كنم ماشين ديگه ريپ نميزنه /پيش تنظيم موتوري هم كه رفتم گفتن از پايين بودن كيفت بنزين هستش /دوستان راهنمايي فرماييد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
پاسخ : ريپ زدن ماشين بعداز استفاده از بنزين سوپر

سلامدوس
ت عزیز شما که پستهاتون هم خیلی زیاد هست توقع داریم عناوین را صحیح بنویسید. شما برند و مدل ماشینتون رو در عنوان ذکر نکردید. لطفا منبعد حتما کامل بنویسید

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,795
25,749
با درود ///دوستان ماشين من گالانت 92 كاربراتوري هستش چند وقت پيش گفتم يه حالي به ماشين بدم رفتم و بنزين سوپر زدم بعد از حدود 2 روز ماشين كم كم ريپ مي:174:::zvezdichki_bunny:::dubbio00::11680: زد تا الان حدود نصب باك كه مصرف شده ماشين در دور پايين بخصوص ريپ ميزنه كاربراتور را باز كردم و شستم و شمع ها و ***** بنزين و وايرها را هم نو عوض كردم حتي بنزين باك را تخليه كردم و ديدم حدود 1 لتير اب داخل باك وجود داشته و از بنزين معمولي استفاده كردم از مايع هاي تميز كننده كاربراتور كه داخل بنزين ميريزن هم نوع الماني استفاده كردم ولي ماشين هنوز ريپ ميزنه در ضمن اگر در حالت روشن ورودي هواي كاربراتور را كمي مسدود كنم ماشين ديگه ريپ نميزنه /پيش تنظيم موتوري هم كه رفتم گفتن از پايين بودن كيفت بنزين هستش /دوستان راهنمايي فرماييد

با درود //دوستان كسي نبود ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
با سلام
دوست من امیدوارم مشکلت برطرف شده باشه .
این جریان که شما گفتید رو من هم 2 بار تجربه کردم " البته بار اول ماشین صفر کیلومتر بود . بنزین کارخونه که تموم شد سوپر زدم از فردا صبح با 5 تا استارت روشن میشد .رفتم نمایندگی اولین سوالی که پرسیدن احیانا سوپر نزدی ؟
گفتن بنزینو عوض کن یا 20 لیتر معمولی به باک اظافه کن درست میشه .
این جریان مال 3 سال پیشه .همونطور که فرمودین مشکل مال کیفیت پایین بودن بنزین سوپره .ظاهرا هر از چندگاهی بنزین سوپرها بی کیفیت و تغلبی میشن که در این صورت با جایگذین کردن بنزین معمولی مشکل حله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t
بالا