آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قرار دادن نحوه گذاشتن کلید برای قفل کردن شمارنده صفحه کیلومتر پراید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

با اینکار شماره انداز از کار می افتد ولی در کارکرد اتومبیل اشکال ایجاد میشود .من توصیه نمی کنم از این روش استفاده کنید
بهترین راه کم کردن از هر دو قسمت میباشد

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
ممنون از دوست خوبم که کامل توضیح دادن من ECU واسم مهم نیست فقط میخوام رو سیم قرمز نوار سفید کلید بزارم به عنوان سوال اخر وقتی ارتباط سیم قرمز با نوار سفید قطع بشه با کلید ایا TRIP هم از کار میفته؟من میخوام فقط شمارنده قطع بشه ولی TRIP کار کنه

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
من الان صفحه کیلومتر رو باز کردن سوکت سفید اصلا سیم قرمز با نوار سفید نداره دوتا سیم قرمز داره اصلا پین شماره 15 هم خالیه اینا احتمالا جای سیمارو عوض کردن الان نمیدونم چکار کنم

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
من الان صفحه کیلومتر رو باز کردن سوکت سفید اصلا سیم قرمز با نوار سفید نداره دوتا سیم قرمز داره اصلا پین شماره 15 هم خالیه اینا احتمالا جای سیمارو عوض کردن الان نمیدونم چکار کنم

اشتباه من این بود که پین 15 سفید رو داشتم چک میکردم درحالیکه باید پین 15 سوکت مشکی رو کلید میزاشتم در ضمن در داشپورد های جدید رنگ سیم نارنجی شده و دیکه قرمز با نوارد سفید رنگ نیست عکس هم گرفتم که اگه بخواید قرار میدم.با قطع کردنش هم سرعت شمار از کار میفته تریپ هم قطع میشه کیلومتر نمیندازه

omid2324

کاربر
2016-04-19
1
1
سلام
من فيوز رو در اوردم اولش كيلومتر نداخت ولي بعد ماشين يك باره ريپ زد ولي به حالتي مٽل موقعي كه بنزين تموم ميشه شد و وقتي كه فيوز را وصل كردم كيلومتر انقدر كه كار كرده بود يكدفعه جلو رفت
١٣١اس اي٩٥

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

ex_man99

کاربر vip
کاربر
2014-09-04
4
1
ماشین من 132 است چجوری میتونم کاری کنم که کیلومتر شمار از کار بیفته و در ایسیو ثبت نشه
و یا اینکه سرعت ماشین چیزی کمتر از عدد واقعی نشون داده بشه بطور مثال در سرعت 120 عدد 60 نشون داده بشه چون با اینکار دیگه نمایندگی متوجه نمیشه و من میتونم تا اخرین روز از گارانتیش استفاده کنم لطفا کمک کنید
نمیخوام کیلومتر رو کم کنم چون ماشینم انقدر عیب و ایراد داره که هی نمیتونم برم پول بدم و کمش کنن چون هزینه اش خیلی بالامیره خواهش میکنم کمکم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull
بالا