آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قرار دادن نحوه گذاشتن کلید برای قفل کردن شمارنده صفحه کیلومتر پراید

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
باسلام.خدمت عزیزان.دوستان هممون میدونید که پشت صفحه کیلومتر پراید 2 سوکت سیاه و سفید وجود داره و پین شماره 15 صفحه کیلومتر متعلق به انتقال دیتای شمارنده هست و برای گذاشتن کلید باید کلید قطع کن سر راه همون سیم قرار بگیره تا اینجا کار این اطلاعاتمون شماره سوراخ اون سوکت هم از روی سوکت کاملا مشخص هست اما چون سیمها یه تیکه جمع شده اصلا نمیشه فهمید کدوم سیم مال اون شماره 15 هست.لطفا راهنماییم کنید چطوری کلید بزارم؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
باسلام.خدمت عزیزان.دوستان هممون میدونید که پشت صفحه کیلومتر پراید 2 سوکت سیاه و سفید وجود داره و پین شماره 15 صفحه کیلومتر متعلق به انتقال دیتای شمارنده هست و برای گذاشتن کلید باید کلید قطع کن سر راه همون سیم قرار بگیره تا اینجا کار این اطلاعاتمون شماره سوراخ اون سوکت هم از روی سوکت کاملا مشخص هست اما چون سیمها یه تیکه جمع شده اصلا نمیشه فهمید کدوم سیم مال اون شماره 15 هست.لطفا راهنماییم کنید چطوری کلید بزارم؟

با عرض سلام

عزیزم یک کلید قطع و وصل معمولی باید استفاده کنید
رنگ سیم پالس کیلومتر پراید " قرمز با نوار سفید " میباشد

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام

عزیزم یک کلید قطع و وصل معمولی باید استفاده کنید
رنگ سیم پالس کیلومتر پراید " قرمز با نوار سفید " میباشد

ممنونم از راهنماییتون امیدوارم سیم رنگ مشابه کم داشته باشه براحتی قابل شناسایی باشه که دیگه اذیت نکنه.راستی شما کجا رو برای قرار دادن کلید پیشنهاد میکنید چون کلید رو میخوام مخفی کار بزارم اونم فقط بخاطر گارانتی چون یکی از دوستانم با ماشینش حدودا در اصل 50000 تا راه رفته اما کلید گذاشته بود هر چند از گاهی کلید و میزنه یکم کنتور بندازه ماشین من الان 28 تا راه رفته فردا میخوام برم بازدید 20000 کیلومترش بعد میخوام دیگه بالا نره چون ماشینم مال اسفند 90 هست اینقدر راه رفته 18 ماه گارانتی نیمخاوم الکی بپره

یه سوال دیکه هم دارم با کلید وقتی قطع کنم ایا TRIP هم قطع میشه؟

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام

اگر ایسیو ماشین زیمنس باشد اینکار ، کاربردی ندارد چون در ایسیو نیز ثبت میشود.
اگر ایسیو ساژم باشد ، اینکار کارایی دارد.
اگر ایسیو ساژم واز نوع ولئو باشد ، دوباره اینکار کارایی ندارد
برای ایسیو زیمنس میتوانم کمک کنم که به جه صورتی عمل کنید در ایسیو ثبت نشود و در ولئو نمیتوانم
Trip از کار می افتد
از پشت داشبورد به سمت راست مخفی کنید چون سمت چپ ایسیو قرار دارد و کانکتور دیاگ نیز در همان نزدیکی قرار دارد و احتمال دیده شدن است

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام

اگر ایسیو ماشین زیمنس باشد اینکار ، کاربردی ندارد چون در ایسیو نیز ثبت میشود.
اگر ایسیو ساژم باشد ، اینکار کارایی دارد.
اگر ایسیو ساژم واز نوع ولئو باشد ، دوباره اینکار کارایی ندارد
برای ایسیو زیمنس میتوانم کمک کنم که به جه صورتی عمل کنید در ایسیو ثبت نشود و در ولئو نمیتوانم
Trip از کار می افتد
از پشت داشبورد به سمت راست مخفی کنید چون سمت چپ ایسیو قرار دارد و کانکتور دیاگ نیز در همان نزدیکی قرار دارد و احتمال دیده شدن است

دوست خوبم خودرو 131SX هست مدل 90 با ECU زیمنس لطفا راهنماییم کنید که چکارکنم شماره نندازه

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام
دو راه برای اینکار وجود دارد
اول اینکه بصورت عادی با اتومبیل کار کنید در هر زمان خواستید که برای گارنتی مراجعه کنید ، از هر دو قسمت کیلومتر را کم کنید
دوم اینکه یک کلید برای داشبورد بگذارید و در ایسیو پایه 30 را از سیستم جدا کنید و به پایه 29 اتصال دهید به این صورت کیلومتر پیموده شده در ایسیو ثبت نمی شود

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
با سلاماگر سیم کیلومتر رو از روی موتور با سوکتش بکشیم باز هم در ایسیو شماره میندازه یا نه ایسیو هم زیمنس است و برای پراید 131 sl میباشد ممنونم

بالا