آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فنس الکتریکی

Ahmad kaka

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-20
61
82
سلام دوستان.
وقت بخیر
نمیدونم جای درستی موضوع ایجاد کردم یا ن ولی ی مشکلی دارم ک گفتم شاید کسی بتونه کمکم کنه.
از اونجایی ک محل کار بنده خارج از شهر و بیابونیه ی دشمن ب ظاهر کوچک و ولی ویرانگر مشکلات زیادی برامون درست کرده.
موش صحرایی ک چندین برابر موش معمولیه و تعدادشون خیلی زیاده.
ما تعداد زیادی دوربین تحت شبکه و شبکه داخلی و..... داریم ک با جویده شدن سیم ها و قطع ارتباط مواجهیم و روز بروز هم با سرعت زیاد در حال افزایشه.
سم هایی ک استفاده میکنیم بعد از مدتی، دیگه روی موشها اثر نداره و چون مواد غذاییشون در دسترسشون هست اونجا رو ترک نمیکنن. مساحت محل کارم ۶ هکتاره ولی من میخام ی محدوده ای با مساحت ۵۰ متر رو فنس الکتریکی با ارتفاع نیم متر درست کنم. حیوانات دیگه ای مثل گرگ و کفتار هم داریم ولی برخلاف ذاتشون اصلا آزاری ب ما نرسوندن و این موشها دارن از داخل داغونمون میکنم.
اگه کسی بتونه کمکی در ساخت این فنس بکنه لطف بزرگی در حق ما کرده و مشکلات زیادی از روی دوش ما برداشته میشه و چون ی مکان تقریبا عمومیه!! ثواب زیادی هم میبره.
روز خوش

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
283
350
اصفهان
سلام.

دوست عزیز یکی از دوست داشتنی خوراکی های جوندگان PVC است که در مناطق مختلف با جویدن آن اقدام به تخریب کابل ها و سیم ها می شود.

راهکارهای مختلف وجود دارد از جمله رد کردن کابل ها از لوله ها و قلاف های فلزی یا فولادی.

یک راهکار دیگر ریختن آهک و گازوئیل بر روی کابل ها.

موش های صحرایی برای دستیابی به غذا حتی دیده شده از زیر دیوارهای بتنی پیش ساخته که بیش از نیم متر در خاک هستند حفر تونل میکنند و رد میشوند .

پس دیوار بتن و حصار الکتریکی هم جوابگو نخواهد بود و فقط میتوانید کابل های خود را مسلح کنید.

اما اگر قصد ساخت حصار الکتریکی دارید ( برای ورود حیوانات دیگر ) از مداریکه در سایت زیر است استفاده کنید ، البته توجه داشته باشید که عایق کاری بسیار

مهم و خطر برق گرفتگی دارد.

آخرین ویرایش:

Ahmad kaka

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-20
61
82
سلام.

دوست عزیز یکی از دوست داشتنی خوراکی های جوندگان PVC است که در مناطق مختلف با جویدن آن اقدام به تخریب کابل ها و سیم ها می شود.

راهکارهای مختلف وجود دارد از جمله رد کردن کابل ها از لوله ها و قلاف های فلزی یا فولادی.

یک راهکار دیگر ریختن آهک و گازوئیل بر روی کابل ها.

موش های صحرایی برای دستیابی به غذا حتی دیده شده از زیر دیوارهای بتنی پیش ساخته که بیش از نیم متر در خاک هستند حفر تونل میکنند و رد میشوند .

پس دیوار بتن و حصار الکتریکی هم جوابگو نخواهد بود و فقط میتوانید کابل های خود را مسلح کنید.

اما اگر قصد ساخت حصار الکتریکی دارید ( برای ورود حیوانات دیگر ) از مداریکه در سایت زیر است استفاده کنید ، البته توجه داشته باشید که عایق کاری بسیار

مهم و خطر برق گرفتگی دارد.

ممنونم از شما

جایی ک صحبتشو میکنم زیر بنای زیادی داره و کابل برق، سیم تلفن، شبکه و کابلهای فرمان از توی سینی و در سقف کاذب رد شده و حدود ۱۰۰ متر نیز از کانال زیر زمینی ، گازوئیل روی سیم های کانال و قسمتی از سینی ها ریختیم ولی فایده نداشت ک هیچی برا خودمون هم موقع کار آزاردهنده شده بود، میخام تو سینی ها (بالای ۵۰۰ متر)، سقف کاذب و کانالها و محوطه سم بریزم. جایی ک قصد درست کردن فنس دارم، انبار نان خشک و چاله زبالست، ن امکان جابجایی هست ن بستن کامل این دو مکان، بخاطر همین منبع غذایی خوبی در اختیارشونه.

در حال حاضر دارم با زنده گیری موش، انواع سمهایی ک برا موش هست و سم های ترکیبی ک خودم درست میکنم رو تست میکنم ک مناسب ترین سم رو انتخاب کنیم، چون مقدار زیادی سم مورد نیازه و نمیخام هزینه بی فایده بدیم،
مداری ک شما لطف کردید پیشنهاد دادید فکر میکنم برای فضایی ک داریم ضعیفه، حدود ۵۰ متر باید سیم کشی کرد، مقدار شوکی ک مورد نیازه نمیخام کُشنده باشه فقط در حد فراری دادنشون باشه کافیه، باید اول این منبع غذایی رو ازشون بگیریم بعد سم پاشی کنیم، طرف نان خشکها سم هم نمیشه ریخت چون نان ها خوراک دام میشه.
بازم از اینکه پاسخ دادید متشکرم

کپیکار

کاربر
2024-04-25
1
1
تهران
درود. شاید یه مدار شوکر با استفاده از کویل ماشین جوابگو باشه.حدود 20هزار ولت شوک.
راه دیگه ترکیب پفک و پودر ذرت و گچ که انسداد روده در موش ایجاد میکنه

Ahmad kaka

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-20
61
82
درود. شاید یه مدار شوکر با استفاده از کویل ماشین جوابگو باشه.حدود 20هزار ولت شوک.
راه دیگه ترکیب پفک و پودر ذرت و گچ که انسداد روده در موش ایجاد میکنه
وقت بخیر
امکانش هست بفرمائید روش ساخت شوک با کویل ماشین چجوریه؟البته تو اینترنت هم سرچ میکنم ولی اگر شما تجربه کردی مسلماً بهتر از مدارات تئوری اینترنت هست.

بالا