آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

سلام دوستان کسی از شما هست که روی avr clone pi (همون که با atmega 8 و دارای دو آی سی tl074 , 4066 است) کار کرده باشه ؟؟ در صورت توان اگه می شه فایل های مربوط به ساخت آن را در سایت قرار دهید یا برام ایمیل کنید .
خیلی خیلی ممنون.
آدرس ایمیلم :ali.taghavi9806@yahoo.com:;:

تپا

کاربر
2014-02-12
1
0
با سلام من لیست قطعات دلتا پالس 3 دارم برای خرید رفتم این چند تا را مشخص نیست چی نوشتن 3-4 bobin1----وkirmizi-charge1وyadek-aku-p3 وsarj-p4و74vhc4051n-u2-ممکن کمکم کنید با تشکر

hamidmatris

کاربر
2011-04-25
6
5
سلام .من دلتا پالس رو روشن میکنم به بخش تنظیم اسکپش میرم نمودار رو برعکس نشون میده.
مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
سلام دوستان کسی از شما هست که روی avr clone pi (همون که با atmega 8 و دارای دو آی سی tl074 , 4066 است) کار کرده باشه ؟؟ در صورت توان اگه می شه فایل های مربوط به ساخت آن را در سایت قرار دهید یا برام ایمیل کنید .
خیلی خیلی ممنون.
آدرس ایمیلم :ali.taghavi9806@yahoo.com:;:
fبا درود بر شما دوست . از نمونه های ساخته شده توسط دیگر دوستانم کلون pi از کلون AVR بهتر جواب داده . فقط جهت اطلاع شما دوست عزیز از تجربه دیگر دوستانم بود . با سپاس

gpx5000

کاربر
2011-08-12
36
66
استان گلستان
سلام .من دلتا پالس رو روشن میکنم به بخش تنظیم اسکپش میرم نمودار رو برعکس نشون میده.
مشکل از کجاست؟

دوست عزیز اگر مشکلت فقط برعکس نشون دادن نمودارته و دستگاه سنس داره مشکل از کوئلته و روی کوئل دستگاه کار کن

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام
با چه مشخصات کویلی ؟

سوالات تکراری نپرسید.ابتدا تاپیک را به صورت کامل مطالعه کنید سپس سوالی بود مطرح کنید.پاسخ سوال شما در صفحات قبل همین تاپیک وجود دارد

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
سلام به تمام دوستان
کویل رو میتونی از کابل شبکه مرغوبی مثل لکراند استفاده کنید که نویز مدارتون رو هم خیلی کم میکنه از طرف کویل

3 اهم با 500 میکرو هانری کویل خوبی هست و میتونید برای دستکاه خود استفاده کنید ولی در اصل ثبات چندانی در این سری از دلتا پالس نیست و باید شما سری جدید deleta pulse 3s رو منتاز کنید که آقای دمیر هم خودشون ماژول ساختند و بسیاری از کارها آسان کشته هست که ثبات خیلی خوبی دارد ولی عمق زنی اون نسبت که قبلی کاهش یافته هست . تا دو متر زیر خاک میتونید روش حساب کنید .

javad13

کاربر
2010-10-24
57
65
سلام به همگي به خصوص آقاي ديندار كه بنده رو خيلي ياري دادند.
راستش من هنوز تو خريد ميكرو گير كردم دوستان كسي ميتونه مشكل بنده رو حل كنه.:dast:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام به همگي به خصوص آقاي ديندار كه بنده رو خيلي ياري دادند.
راستش من هنوز تو خريد ميكرو گير كردم دوستان كسي ميتونه مشكل بنده رو حل كنه.:dast:

مستقیم از خود آقای دمیر از ترکیه باید خرید کنید. در ضمن دلتاپالس دارای ایرادات فراوان هست. بزرگترین و بدترین ایرادش که اون رو تبدیل به یک دستگاه بدون کارایی کرده عدم داشتن ثبات هست. روی زمین تنظیم می کنید اما با راه رفتن بوق های بی خودی میزنه. پیشنهاد می کنم ساخت این پروژه رو ادامه ندید. کلون پای و ... هم هستند که گزینه های خوبی هستن.

بالا