آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عیب یابی محافظ

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
یه خازن سرامیک قرمز رنگ رو پایه برق ورودی هست که معمولا 474 یا 684 یا 105 روش نوشته البته این سه از نظر ظرفیت فرق دارن با تعویض اون احتمالا مشکلت حل میشه ولی قبل تعویض ولتاژ روی بزرگترین خازن شیمیایی مدار را اعلام کن بهتر میشه راهنمایی کرد

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
یه خازن سرامیک قرمز رنگ رو پایه برق ورودی هست که معمولا 474 یا 684 یا 105 روش نوشته البته این سه از نظر ظرفیت فرق دارن با تعویض اون احتمالا مشکلت حل میشه ولی قبل تعویض ولتاژ روی بزرگترین خازن شیمیایی مدار را اعلام کن بهتر میشه راهنمایی کرد فقط خواهشا مواظب باشید

abbas_1m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2010-01-20
305
363
زاهدان
دوسته گلم من تعمیرکار نیستم ولی تموم لوازم خونمو خودم تعمیر میکنم واسه همین میشه یکه ساده تر توضیح بدید مراحلو؟

اوکی ولش کن داش حوصله نداری میرم خزن رو عوض میکنم نشد رله بازم نشد آی سی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
خوب ولتاژ دو پایه 220 میکرو چنده؟با اهمتر رو dc بذار و بخون

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
دوست عزیز من یک محافظ برای محل کارم گرفتم که دو سال گارانتی داشت تا خریدم بازش کردم خوب کار کرد ولی تا زیر بار می رفت و یا دو شاخه داخلش می رفت قطع می شد پسش دادم و یکی دیگر داد البته با دلخوری ولی بازم همان عیب به دلیل کلاه برداری ما ایرانی ها به جای اینکه جنس خوب تحویل مشتری دهیم تا حد امکان از سرو تهش می زنند بازش کردم دیدم زنرهای آن ضعیف است تقویت کردم عیب برطرف شد امیدوارم کمک کرده باشم

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
سلام دوستان من حرفه ای نیستم .محافظ یخچال چراغ قرمز چشمک میزنه بعد از طی زمان بجای اینکه چراغ سبز روشن بشه دوباره قرمز شروع میکنه به چشمک زدن!! علت چیه؟

bermooda2oo4

کاربر
2014-09-11
3
3
با سلام خدمت دوستای عزیز

اقا یه محافظ به اسم noora دارم که وقتی به برق وصل میشه چراغ ولتاژ غیر نرمالش بطور مداوم روشن میمونه(منظور اینه که نشون میده ولتاژ یا بالا هستش یا پایین) در حالی که اینطور نیست
به نظر شما ایراد از کجا میتونه باشه؟؟

بالا