آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شنیدم یه شرکت ایرانی یه فلزیاب با تفکیک که 45متر زیر خاک رو میزنه تولید میکنه ، درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

camery

کاربر
2008-10-07
31
42
منظورم برای فلزه چون عوارض وحفره هارو باید خودت بتونی تشخیص بدی.البته دستگاه زمینو اسکن میکنه و همه چیزو نشون میده.
برا حرفه ای شدن باید حداقل 6 ماه باهاش کار کنی ولی برا کارای معمولی یه هفته کافیه. در ضمن اطلاعات زیادی باید داشته باشی که من نمیتونم بگم! برای برد بیشتر باید از رادارهای خاصی استفاده کرد که یکیشو مگم: رادار پالس دوپلر با فیدبک موازی.
البته باید تغییرات کوچکی روش انجام بدی.واین نوع رادارها تا به حال برای جستجوی نفت و رگه های معدنی استفاده شده و به صورت تجاری هم در دسترس نیست. اینو فقط برای اشنایی دوستان مطرح کردم. با ارزوی موفقیت برای همه عزیزان!!!

آخرین ویرایش:

کیوانی

کاربر
2009-11-04
3
3
باسلام خدمت همه دوستان . گول دستگاههای دستسازی که در سایتهای مختلف تبلیغات می شود و بعضا ادعا میکنند که کاملا ساخت خودشان است را نخورید. این دستگاه هها همان مدارهایی است که در سایتهای خارجی اینترنت می یابند وبا هزینه کردن چند صد هزار تومان وکمتر از آن با اسمهای مختلف با قیمت چند میلیونی میفروشند. اطلاعات متراژی که برای دستگاهایشان نوشته اند درست و واقعی نمی باشد . این تستها را درهوا و در آخرین حساسیت دستگاه انجام میدهند . حساسیتی که اصلا نمیشود باآن بصورت عملی کار کرد وبا کوچکترین حرکت دیسک تعادل دستگاه به هم می خورد. موقع خرید دستگاه بافلزی که خودتان دفن کرده اید تست خودتان تست کنید نه تست خاکی که فروشنده ارائه میدهد.

PIKAKA

کاربر
2011-06-01
5
3
دوستان بنده با چند مدل دستگاه کار کردم و مدت زمان 12 ساله که با دستگاه های مختلف کار میکنم مثل gpx 4500 وexp 5000 المانی و چند دستگاه دیگر بنده یک دستگاه از اقای کاظمی خریداری کردم شما ها را نمیدانم ولی بنده از دستگاه راضی هستم کمی به املاح معدنی حساس است ولی قدرت زیادی داره من خودم یک دیگ مسی 42در34 سانتی رو تو عمق 380 سانتی با دستگاه جدید ایشان که نامش سوپر ممکس 2011 هست پیدا کردم یکی از دوستان بنده هم از اقای صفایی دستگاه خریده دستگاه بد نیست ولی خدایش این قدرت دستگاه اقای کاظمی را نداره اگه بخواید فیلم تستش رو براتون میذارم این انصاف نیست که در مورد مهندس کاظمی این طوری یک طرفه قضاوت کنیم بنده به شما این دستگاه را پیشنهاد میکنم که خودم با این قدرت دستگاه ندیدم البته به من تخفیف نداد ولی دستگاه خوب داد

PIKAKA

کاربر
2011-06-01
5
3
دوستان بنده با چند مدل دستگاه کار کردم و مدت زمان 12 ساله که با دستگاه های مختلف کار میکنم مثل gpx 4500 وexp 5000 المانی و چند دستگاه دیگر بنده یک دستگاه از اقای کاظمی خریداری کردم شما ها را نمیدانم ولی بنده از دستگاه راضی هستم کمی به املاح معدنی حساس است ولی قدرت زیادی داره من خودم یک دیگ مسی 42در34 سانتی رو تو عمق 380 سانتی با دستگاه جدید ایشان که نامش سوپر ممکس 2011 هست پیدا کردم یکی از دوستان بنده هم از اقای صفایی دستگاه خریده دستگاه بد نیست ولی خدایش این قدرت دستگاه اقای کاظمی را نداره اگه بخواید فیلم تستش رو براتون میذارم این انصاف نیست که در مورد مهندس کاظمی این طوری یک طرفه قضاوت کنیم بنده به شما این دستگاه را پیشنهاد میکنم که خودم با این قدرت دستگاه ندیدم البته به من تخفیف نداد ولی دستگاه خوب داد

aylar-m

کاربر
2011-09-06
10
4
salam dooste aziz shoma dorost shenidid ehtemalan in teknologhi az hamoni ast ke man roosh kar kardam sistem be sorate kamelan herfeyi va ba khataye 2%sakhte shode dar in sistem ke be sorate bedone disk ast va az yek loope sarkhod va ye sensor ke dast saz mibashad estefade gardide in sistem mitavanad be 2sorate kamelan herfeyi(sarie-kond)ashkarsazi konad dar halate tond mitavan dar mashin ham az an estefade nemood sistem tori tarahi shode ke mitavanad noghtyabiye daghigh felez ba tafkik 100%tala va bagiye felezat ra nemayesh dahad in sistem mitavanad andazeye felez kashf shode ra niz mohasebe konad tanha moshkeli ke dar in sistem ast ghader be takhmine omgh nemibashad sensore be kar rafte felez ra dar aemaghe ziyad ham ashkarsazi mikonad va kochaki va bozorgiye hadaf barash mohem nist chand noktei bood az in sistem ke khastam noae sistem sar baste bemanad va niyazi be talash va koosheshi bishtar ast ke sistemhaye palsi va hezaran sistem be dard nakhore digar ro be faramooshi sepord. ba moaffaghiate shoma doostan dar fardahaye behtar...eradatmandetan aylar-m

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
البته دوست من
این چیز جدیدی نیستgpr
ببینید شما قیمتو نگفتی که...همه مشتاق سیستم رده بالا هستن اما قیمتها زیاده....درسته منهم بشما تبریک میگم بخاطر توانمندیتون...اما دوست من نمیشود از واقعیت فرار کرد....تفکیک 100% حتی ردیابهای بالای 20 میلیون هم نمیتوانند تفکیک صددرصد کنند..و همواره از مشکلات ذرات رنج میبرند..حالا شما میگویید جی پی ار با تفکیک صد در صد:nevreness:یا خطای 2%:nevreness:
همیشه واقعیت را بگویید تا کارتان به نحو احسن پیش برود.ما که مسلمان هستیم و خودمان میگوییم کاملترین دینرا داریم چرا!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا