آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شنیدم یه شرکت ایرانی یه فلزیاب با تفکیک که 45متر زیر خاک رو میزنه تولید میکنه ، درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ms0236jp

کاربر
2012-04-21
3
7
دوستان من دنبال یک فلزیاب با عمق زنی 5 متر میگردم که واقعا تفکیک 80 درصدی داشته باشه .دست ساز باشه لطفا قیمت و محل تحویل را بفرمایید ms0236jp@yahoo.com

onlylida

کاربر vip
کاربر
2006-11-17
83
731
با سلام و عرض ادب در مورد دستگاههاي پالسي (pi) بستگي به شرايط خاك ومواد تشكيل دهنده در خاك ميزان املاح اهكي ..... كه اينها متاسفانه
خود فلز ياب تشخيص دهنده خاك نيست اين به اپراتور توانمند وبا تجربه مي طلبه درسته دستگاههاي پالسي عمق كاوش بيشتري دارند ولي ثبات
كمتري دارند غولهاي پالسي دتكتورهاي لورنز ديپ مكس هايند با وجود نرم افزار به اصطلاح تصويري (كه موقع شنيدن تصويري به خيال اينكه مانند تلويزيون كه
روي خاك را نشان ميدهد مانيز فكر زير خاك مانند روي خاك را مي كنيم) قدرت كاوش با نرم افزار GpR شركت لورنز بيشتر از 2.60 متر نبوده انهم آزمايش در
خاك مملكت خود نه در ايران كه امكان كاوش با خاكي كه در ايران داريم با املاح....... بيشتر از 30 سانت هم سنس نكنه زيرا فركانس كار اوسيلاتور دتكتور
با خاك يكسان نيست حتي OKM المان نيز در ايران چندان اوپراتوران خود را در ايران راضي ننموده است و توصيه بنده حقير در مورد دستگاهها هيچ وقت به
حرفهاي يك فروشنده توجه نكنيد چون بهترين دستگاه پالسي بيشتر از 3متر نخواهد زد اگر هم سنس كنه در دو كيلومتري فاصله فلز پيدا شده شايد حتي
20سانت هم نزنه اول اوپراتوران ما بايد به كلاسهاي فشرده در مورد فركانس ها و موقع بر خورد فركانس با فلز اهني وغير اهني و فركانس برگشتي (مانند چك برگشتي كه احوال آدمها ورفتارشان فرق ميكند) فركانس هم در موقع بر نيز فرق ميكند البته در بالاي خاك فركانس مثلا طلا 5كيلوهرتز است ولي ايا اين فركانس
در زير خاك هم همان عكس العمل را داراست يا احتمالا 300الي 6000 هرتز فرق خواهد كرد ايا جي پي ار كه با يك نرم افزار تعريفيه نرم افزار نويس كه فركانس
برگشتي مثلا طلا را 5 كيلو هرتز در نظر گرفته دستگاه در خود اختلال بوجود مياورد ومن اوپراتور ناراضي از دستگاه توليد شده تا به حال بنده به غير از شركتهاي
ايراني كه كاوش دستگاههاي فروششان بيشتر از 45 متره كه اگر از سطح زمين حساب كنيم يك برج 16 طبقه با واحد مسكوني 64 واحده ميشود . شركتهاي
برون مرزي موقع فروش مگويند كه جنس خريداري شده بستگي به شرايط زمين سنس ميكنه كاوش خواهد كر د نه در روي زمين با 16طبقه و64 واحد مسكوني
با تشكر ( ليدا)

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
سلام دوست عزیز ممکنه بفرمایید کدوم دستگاه را از صفایی گرفتید.و قیمت چند بود؟
علیک سلام
عزیز..مگه نمیدونی که دنیای فلزیابی پر از کلاهبرداریه..
هیچ موقع،به هیچ وجه،تو هیچ موردی پول ندین که واستون چیزی ارسال شه..
خودم رفتم و از صفایی pix5 گرفتم 3 تومن البته با تخفیف که یکم زبون باز باشی میتونی تخفیف خوبی بگیری
5 مترم دروغ میشه::::چرا 5 مترو میزنه واسه استیل 1*1 ولی بقیه فلزاتو تو سه متر خووووب واست میگیره...تفکیکش هم خوبه..
نگید 3 متر کمه...نه....اکثر زیرخاکیا تو زیر 3 مترن
خودمم با ایندستگاه از 20-30 سانتی چن تیکه خورده ریزه از قبر در اوردم..یه گردنبند و سه سکه که همشون مفرقن///

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
سلام
قابل توجه دوستان و خریداران فلزیاب
آقای کاظمی دروغگوی بزرگی هست و چندبار منو سرکار گذاشته دستگاه هم نداره پولی به حسابش نریزید

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
قبلآ هم من باهاش تماس گرفتم از منم 200 خواست تا یه هفته ای درستش کنه...ولی چون مغزم بزرگه و در نتیجه سرم هم بزرگه کلاهش سرم نشد

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
سلام دوست من آقا مهران" من میخوام یه فلزیاب بخرم از شما که تجربتون عالیه میخوام به داداش کوچیکتون کمک کنید که چه دستگاهی بخرم که بشیمون نشم قیمتشم مناسب باشه.حدود قیمتش چنده؟با تشکر

camery

کاربر
2008-10-07
31
42
سلام خدمت همه دوستان. بازم تاکید میکنم gpr های خوب با باند فرکانسی بالا تا25 مترو کاوش میکنن. اما باید اطلاعات زیادی داشته باشی و تجربه هم که مهمه. از الکترونیک و فیزیک گرفته تا زمین شناسی وشیمی!! اگه کسی نمیتونه کاوش کنه دلیلی بر ضعیف بودن دستگاه نیست! من اینارو با زحمت فراوان فهمیدم . همیشه سعی کنید واقع گرا باشید. به امید موفقیت همه!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا