آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال درباره انواع شات دان اینورترهای جوشکاری

jandow

کاربر
2015-02-27
10
41
تهران
درود

خیلی لطف داری عزیزم

متاسفانه از دردها و درمان ها مطلعم که اطلاع و آگاهی خود دردی است مافوق دردها . اما اینجا ایران است و کمتر کسی سر جای خودشه
استاد دانشگاه مسافرکشی میکنه و مسافر کش استاد دانشگاهه ( غلو نمیکنم واقعیت محضه)

و مطالبی که فرمودید بخش ناچیزی از دردهاست و بهمین خاطر با اون عظمت و با اون تمدن و با اون اقتدار ، تو سری خر شدیم .

چون اگه ببینن کسی پیدا شده و به مادیات و منافع نامشروع اهمیت نمیده و با تحمل شداید در صدد تحقق اهداف عالیه علمی است طولی نمیکشه و ضربه فنی میکنن
زیرا درغیراینصورت نون نامشروع خودشون آجر میشه .
من سالها قبل آموزشگاه تضمینی تاسیس کردم اما بعد از اولین ترم و استقبال بی نظیر علاقمندان ، بقیه آموزشگاهها علیه آموزشگاهم بسیج شدن و شبانه روزی برای پلمپ آموزشگاهم فعالیت کردند و لذا بجای فعالیت آموزشی عمده اوقاتم در مراجع قانونی صرف میشد که یکی از دلایل انصراف و چشم پوشی من از آموزشگاه گردید

با امید به عنایت حضرت حق

سپاس

از ماست که بر ماست
کاملا با فرمایشات شما موافقم
بخدا اگه یه سری ادم سودجو و منفعت طلب نبودن و یا اینکه کاری بکار افراد شایسته و کاربلد نداشتن و هرکسی راه خودش رو میرفت الان این وضعیت ما نبود و خیلی زودتر از اینها میتونستیم به خواسته هامون و تمام چیزهایی که لیاقتش رو داریم برسیم
خودم رو نمیگم اما خیلی زیادن کسانیکه طالب علم هستن اما کسی نیست تا کمکشون کنه که اگه علم و تجربه کافی داشته باشن کاری میکنن کارستون

بازم خدا پدر و مادر شما و مدیران سایت و باقی اساتید رو بیامرزه که با جون و دل دارید به هموطنای خودتون کمک میکنید و خیلی از ماها اگه برحسب تصادف جایی شمارو ببینیم نمیشناسیمتون و این یعنی بزرگ منشی و انسانیت

استاد گرامی خواهشا زودتر تایپیک اموزشی رو راه بندازید. بخدا امثال من که تشنه یاد گرفتن هستن کم نیستن منتهی جایی نیست تا بتونیم به جواب درست برسیم و چیزی یاد بگیریم که به درد مون بخوره

از شما متشکرم که جواب دادین

بالا