آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام دوست من گارانتی نداره . ولی اگه یک مقدار به پشت lcd ضربه بزنم اون لکه ها پاک میشن ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنیدموفق باشید
فلت پنل رو چک کن
icپنل رو لحیم کاری کن
ببین با هویه ارت لحیم کاری کن با هویه معمولی کار نکنی چون برق اضافی داره وباعث سوختن icمیشه این ic به به گرمای زیاد حساس یه طرف رو لحیم کن بعد بزار سرد شه بعد طرف دیگه
در اخر فلت پنل رو چک کن فلتی که مال پنل اگر دیدی از فلت چسبیده به پنل اونو اتو کن

SAD2000

کاربر
2010-06-16
4
8
باسلام یکلب تاب مدل دل دی 620دارم که شارژرش 65 وات است مدتی است که باطری را فقط برای زمان کمی انهم بعد از روشن شدن شارژ میکند بنظر شما دوستان مشکل از کجاست با وجود اینکه لب تاب با همین اداپتور روشن میشود در ضمن باطری هم مشکلی ندارد

fbc

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-04
421
2,224
ایران مهد دلیران
هوالعلیم
باسلام،لطفا بفرمایید منظورتان از چک کردن مسیر چیه؟ حتما ازسلامت فیش ورودی شارژر بر رو ی ماردبرد نوت بوک اطمینان حاصل فرمایید ، یعنی اینکه ببیند ، اصطلاحا گشاد نشده باشد.

باسلام. فیش ورودی را چک کرده ام مشکلی ندارد. دیگر از چه قسمتهایی می تواند باشد؟ باتشکر

باسلام یکلب تاب مدل دل دی 620دارم که شارژرش 65 وات است مدتی است که باطری را فقط برای زمان کمی انهم بعد از روشن شدن شارژ میکند بنظر شما دوستان مشکل از کجاست با وجود اینکه لب تاب با همین اداپتور روشن میشود در ضمن باطری هم مشکلی ندارد
از کجا می دونی باتری لپ تاب شما ایراد نداره
خیلی پیش اومده که این ایراد از باتری هست که ناشی از بد شارژ کردن باتری باتری ولتاز اون خوبه اما کار نمی کنه یکیش دیشب داشتم که در جا باتری میزد فول

Avang2005

Banned
2009-02-16
354
2,052
سلام دوست من

فلت پنل رو چک کن
icپنل رو لحیم کاری کن
ببین با هویه ارت لحیم کاری کن با هویه معمولی کار نکنی چون برق اضافی داره وباعث سوختن icمیشه این ic به به گرمای زیاد حساس یه طرف رو لحیم کن بعد بزار سرد شه بعد طرف دیگه
در اخر فلت پنل رو چک کن فلتی که مال پنل اگر دیدی از فلت چسبیده به پنل اونو اتو کن

ممنون میشم بگید این آی سی دقیق کجا قرار داره و یک عکس از این آی سی قرار دهید

موفق باشید

سلام دوست من

ممنون میشم بگید این آی سی دقیق کجا قرار داره و یک عکس از این آی سی قرار دهید

موفق باشید
این ای سی دقیقن روی بردی که کنار صفحه lcd هست
ببین دقت کن شاید این عکس شبیه اونی که شما دارید نباشه اما همچین ای سی هست که ادرس دهی پنل با اونه الا پنل شما LED باشه که این ای سی شبیه به یه چیپ کامپیوتری هست
امید وارم به درد بخوره

پیوست‌ها

• 40.3 کیلوبایت بازدیدها: 140
  • 51.3 کیلوبایت بازدیدها: 143
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا