آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahin81

کاربر
2008-02-16
188
466
دوست من لب تاپهای جدید دارای هارد با سوکت sata2 هستند و ویندوز xp فقط sata1 را میشناسد
شما باید درایور sata2 را برای ویندوز xp از روی اینترنت (سایت مایکروسافت) دریافت کنید بعد اقدام به نسب ویندوز xp نمایید
اگر مشکلی بود در خدمتم
با سلام البته لپ تاپ من از سری قدیمی است.

shahin81

کاربر
2008-02-16
188
466
پس بنویسید چه اروری موقع نصب ویندوز میدهد ؟ تا شما را راهنمایی کنم
با ویندوز سرویس پک 1 مشکل نصب ویندوز حل شد اما الان مشکلی که دارد اینست که اولا بعضی مواقع پس از ریست کردن دستگاه ویندوز بالا نمی آید و باید تنظیمات cmos را بحالت اولیه بیاری تا بوت شود دوما در حالت کار تصویر موج دار میشود و یکدفعه سفید میشود و تا زمانیکه کابل lcd رو در نیاری و دوباره بزنی دریت نمیشود.

آشنا

کاربر
2009-02-16
70
145
با سلام لپ تاپ مدل lenovo دارم که فن روی سی پیو از کار بعضی اوقات می افتد و ریست میکند

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام لپ تاپ مدل lenovo دارم که فن روی سی پیو از کار بعضی اوقات می افتد و ریست میکند
فن cpu لب تاپ برای مصرف کمتر باتری زمان استفاده کم از لب تاپ خاموش میشود و ما اگر غیر طبیعی از حرکت باز می ایستد فن را تعویض کنید

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با ویندوز سرویس پک 1 مشکل نصب ویندوز حل شد اما الان مشکلی که دارد اینست که اولا بعضی مواقع پس از ریست کردن دستگاه ویندوز بالا نمی آید و باید تنظیمات cmos را بحالت اولیه بیاری تا بوت شود دوما در حالت کار تصویر موج دار میشود و یکدفعه سفید میشود و تا زمانیکه کابل lcd رو در نیاری و دوباره بزنی دریت نمیشود.
دوست من مشکل شما احتمالا از فایل فلش دستگاه است شما سعی کنید cmos را آپدیت کنید

msharokni

کاربر
2009-07-13
4
5
tehran
با سلام و خسته نباشید.مشکلی برای لب تاپ من پیش امده خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنمای بفرمایید.ویندوز وقتی میخواد بالا بیاد میره در قسمتsafe .....در واقع بالا نمیاد.وقتی هم میخوام برم قسمت بایاس تا کلا ویندوز پاک کنم و دوباره ویندوز بریزم.بایاس از من پسورد میخواد.با اینکه من پسورد ندادم.نمی دونم چه باید کرد؟؟؟لطفا راهنمای کنید.acer travelmate 6000

msharokni

کاربر
2009-07-13
4
5
tehran
معذرت میخوام اگر مشکلم را اینجا نوشتم.چون نمیدونستم کجا باید مطرح کنم

msharokni

کاربر
2009-07-13
4
5
tehran
با سلام و خسته نباشید.مشکلی برای لب تاپ من پیش امده خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنمای بفرمایید.ویندوز وقتی میخواد بالا بیاد میره در قسمتsafe .....در واقع بالا نمیاد.وقتی هم میخوام برم قسمت بایاس تا کلا ویندوز پاک کنم و دوباره ویندوز بریزم.بایاس از من پسورد میخواد.با اینکه من پسورد ندادم.نمی دونم چه باید کرد؟؟؟لطفا راهنمای کنید.acer travelmate 6000

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام دوست عزیز با برنامه cmuos cleyr میتوانید بایوس را پاک کنیدیا اینک باز کنید وباتری را جدا کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا