آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن ماکروویو پاناسونیک خرابی ترانس پنل جلو به شماره etp48sfc93enpc 2003s

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gl72

کاربر
2006-11-17
19
31
پاسخ : روشن نشدن ماکروویو پاناسونیک c 2003s

سلام استاد وقت بخیر . سنسور رو تمیز کردم و دستگاه رو روشن کردم المنت روشن و بعد خاموش شد ، همه چیز درست شد ، خدا خیرتون بده . اما واسه بستن برد یه مشکل دارم دو عدد رله به اسمهای RY1 و RY7 رو برد هست که دو تا فیش قرمز و سفید بهش وصل میشه که یکی برق رو به المنت بالا دستگاه میبره و یکی دیگه به یدونه برد برق میرسونه . موقع جدا کردن یه جا یادداشت کردم ولی حقیقت گمش کردم بی زحمت تو این مورد هم راهنمایی بفرماید. یه سوال دیگه ، شما در ضمینه جارو برقی ال جی هم تخصص دارید؟

آخرین ویرایش:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل

سلام استاد وقت بخیر . سنسور رو تمیز کردم و دستگاه رو روشن کردم المنت روشن و بعد خاموش شد ، همه چیز درست شد ، خدا خیرتون بده . اما واسه بستن برد یه مشکل دارم دو عدد رله به اسمهای RY1 و RY7 رو برد هست که دو تا فیش قرمز و سفید بهش وصل میشه که یکی برق رو به المنت بالا دستگاه میبره و یکی دیگه به یدونه برد برق میرسونه . موقع جدا کردن یه جا یادداشت کردم ولی حقیقت گمش کردم بی زحمت تو این مورد هم راهنمایی بفرماید. یه سوال دیگه ، شما در ضمینه جارو برقی ال جی هم تخصص دارید؟

به نام خدا
سلام دوست گرامی
رله ها
[hide]ry1 = سفید بالا
ry7 = قرمز پایین [/hide]
خیر جارو برقی کار نمیکنم ولی مشکل چیه ؟ در بخش جارو برقی تاپیک بزن لینک بده ببینم
در خدمتم

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل

به نام خدا
در پایان این موضوع
عکس از قسمت مربوط به سوکت قرار میدم
تاپیک بسته شد
تشکر و احترام
مشاهده فایل‌پیوست 110602

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا