آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن شدن دستگاه جوش اینورترGHA-2000 و عدم جوش این دستگاه

farhadAsgar

کاربر
2014-03-19
178
604
خوزستان
با سلام
نحوه ایجاد تاپیک اگر توضیح بدید ممنون میشم
کار خاصی انجام نداده شد
پتانسومتر جریان بخوبی مقدار کم یا زیاد را انجام می دهد و لی خروجی نداریم.
ولی طبق مشاهده خودم داخل دستگاه (LED) سبز و قرمز رو شن بوده و
دو LED در بیرون که یک LED مربوط به تغذیه برق بوده که روشن می شود و دیگر LED
که برنگ قرمز و شماتیک دماسنج برروی آن قرار دارد هم روشن می شود، سوال من در اینجاست که چرا این لامپ
روشن شده و کار این LED چیست ( قبلا هم پرسده شده ولی توضیحی ندادید اگر ممکنه یک توضیحی بدید)

بنظر شما بعنوان اقدامات اولیه در این سیستم چه کاریی باید انجام بدهم؟

سلام
با كسب اجازه از استاد غزال وطبق گفتن استاد دليل زياد هست براي روشن شدن چراغ oc و براي رفع ايراد با ايجاد تاپيك جديد و گذاشتن عكس واضع از برد معيوب سريع تر به نتيجه ميرسيد .
سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

ghalesari

کاربر
2015-01-15
56
120
با سلام
لطفا پاسخ سوالم در باره نحوه ایجاد یک تاپیک جدید بدین.
در این دستگاه هیچ گونه برد معیوب یا سوخته ای وجود نداره و برد این نوع دستگاه جوش دقیقا شبیه
دستگه جوش گفته شده در صفحات اول نشان داده شده که عکس های آن موجود استو اولین اقداماتی را که استاد غزال می فرمایند چیست. ( چون با توجه به حساسیت بالای دستگاه اگر ممکن گام به گام و طبق راهنمائی شما پیش بریم)
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,786
با سلام
لطفا پاسخ سوالم در باره نحوه ایجاد یک تاپیک جدید بدین.
در این دستگاه هیچ گونه برد معیوب یا سوخته ای وجود نداره و برد این نوع دستگاه جوش دقیقا شبیه
دستگه جوش گفته شده در صفحات اول نشان داده شده که عکس های آن موجود استو اولین اقداماتی را که استاد غزال می فرمایند چیست. ( چون با توجه به حساسیت بالای دستگاه اگر ممکن گام به گام و طبق راهنمائی شما پیش بریم)
سلام

عزیزم بنظر میرسه پست قبلی منو مطالعه نکردی و فرمودی لطفا پاسخ سوالم در باره نحوه ایجاد یک تاپیک جدید بدین.

لذا پاسخ قبلی را کپی میکنم.

برای ایجاد تاپیک مستقل روی آدرس زیر کلیک کن و سپس روی ارسال موضوع جدید کلیک کن و موضوع را تایپ و سپس گزارش خود را تایپ و ارسال کن
http://www.irantk.ir/f104/
جوش ( جوشكاري ) الكتريكي | Electrical Welding

تعمیر نیاز به گزارش اولیه داره
لذا ابتدا باید بفرمایید تابحال چکار کردی و ولتاژها در چه وضعیتی است و آیا فت ها سالمه یا نه؟

اگر تعمیرکار نیستی لااقل باید قبلا نسبت به نحوه تست قطعات و اندازه گیری ولتاژها مسلط بشی
چون در ایندستگاه خبط و خطا منجر به خسارات سنگینی میشه.
و اگر میخوای اقدامات اولیه را هم با توصیه دوستان انجام بدی دراینصورت اقدامات اولیه ای که عرض کردم انجام بده

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا