آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ردیاب fpl ساخت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
دوستان نمیدونم چرا اینقدر ساده دارن گوش مردم بی خبر رو می برن و جیب اونها رو خالی میکنن .من توی همین تاپیک چندتا پست دادم مبنی بر اینکه این ردیاب اصلا به درد نمی خوره و سر من کلاه رفته و... اما نمی دونم بر چه اساس و برای چی این پستهای من پاک شدن؟؟؟؟خیلی سوال براگیز بود.
اما مجدد میگم من این ردیاب رو خریدم و بعد از چند رو فهمیدم چه کلاهی سرم رفته......
راستش گول تبلیغاتی رو خوردم که از این ردیاب توی چندتا از سایتهای ایرانی از جمله توی همین جا کرده بودن خوردم.یه سیاست جالبی که دارن کسانی که دارن این دستگاه رو میفروشن اینه که با چندتا نام کاربری توی سایتها عضو میشن و یا چندنفری بعد یه تاپیک میدن و بعد درموردش میان تبلیغ میکنن از هر 10تا پست یکی هم مخالف میده تا شبهه برانگیز نباشه.توی همین سایت علاوه بر این تاپیک یه تاپیک دیگه هم تحت عنوان دیگه زده بودن
http://www.irantk.ir/irantk42233-5/
که چند وقت قبل که به اون سر زدم آخرین پست اون رو خودم دادم که دیگه بعد از اون توسط مدیر انجمن بسته شد که خود بسته شدن این تاپیک وقتی که اسم و رسم این دستگاه مشخص شد بازهم جای تردید داره که چرا تا اون موقع این اتفاق نیافتاده بود و پس از معلوم شدن اسم دستگاه موضوع منحرف شد....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا توی سایت خود اون کسانی که دارن مستقیم این دستگاه رو میفروشن کلا یه تیم هستن متشکل از 6 نفر با چند نام کاربری که آدم وقتی میره توی اون سایت سر میزنه حالش بد میشه از اینکه چطور دارن به مردم دروغ میگن فقط به قصد خالی کردن جیب مردم .توی تاپیک لورنز میری تهش ختم میشه به اون ردیابه توی okm میری تهش اون ردیابه توی ریفایندر میری تهش اونه توی دیپ فایندرز میری تهش اونه و......
یکی نیست بگه آخه عزیز من تویی که چیز به این بزرگی ساختی چرا هنوز داری روی یه چهار پایه روی زمین میشینی لحیم کاری میکنی ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی تو از مین لب و لورنز بالاتری که ته همه دستگاها به این ختم میشه نمیدونم چطور میخوان جواب خدا رو بدن
سر ما که کلاه رفت با خرید FPL و به خاطر اون اشتباه صدمات زیادی خوردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
مشکل اینجاست که سازنده ردیاب در سایتشون(فلزجو) آقا حمید که خودش مهد سواد میدونه انتقاد پذیر نیست و اینقدر مغروره که حتی اجازه نمیده کسی حرفی بزنه و با لحن تمسخرآمیز باهاش برخورد میکنه اگه کمی هم مقاومت کردی منافعشون در خطر میبینند و بعنوان اخلالگر از انجمن اخراجت میکنند وقتی ایراد دستگاهش میگی زورش میگیره مثلا حذف کننده ردیاب با توجه به این همه تبلیغات کار نمیکنه و فرکانسهای دستگاه فقط برای فلز جدید جواب میده و بجای طلا سفال و استخوان و سیلیس میگیره وقتی اینارو بهش میگی در جواب میگه تو برو بهترش پیدا کن یا اگه روش بهتری داری بگو خب تو سازندش هستی تو ادعا و تبلیغات پوچ میکنی وظیفه من کار کردن با ردیابه که ایراداش بهت بگم نه اینکه برم یه ردیاب بسازم بقول یه بنده خدا اگه ردیابشون جوابگو بود خودشون میرفتند یه دفینه کوچک درمیاوردن خودشون خلاص میکردند نه اینکه بشینن گوش مردم ببرن! تو همین سایت فلزجو چند نفر هم دور خودشون جمع کردند بعنوان مدیر و ناظم و خانم معلم :icon26: که مدام حمید و چندتا دیگرو رو تعریف و تمجید کنند براشون دست بزنند که ما ردیاب فوق حرفه ای درست کردیم که اپراتورها باهاش سفال و آشغال بگیرند خلاصه اونایی که میخواین ردیاب بخرین چشماتون خوب باز کنید درضمن با همه این ناکامی های ردیاب قیمتش 1تومن بالا بردن که بگن ردیاب ما خیلی پر فروشه اگه به قسمت فروش دستگاههای دست دوم نگاه کنید همه به نحوی فروشنده FPL-35 هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
جدیدا اگه دقت کرده باشین ذرات گیری و آشغال یابی ردیاب 35 علنی شده و کاربران و جویندگان زحمت کش با کلی التماس دارن راه حلی نامحلول برای این معضل پیدا میکنند که امیدوارم خدا کمکشون کنه راه حلی مناسب برای این ایراد پیدا کنند چرا که علی رغم تبلیغات گسترده ای که برای این ردیاب فوق حرفه ای شده بود قرار بود این ردیاب مثل بقیه ردیاب ها ذرات و آلودگی های سطحی وآشغال و آهن و فلزات بی ارزش نگیره و در تفکیک کارش درست انجام بده که متاسفانه سازنده محترم تو کارخودش مونده و حرفی واسه گفتن نداره البته ناگفته نماند ردیابهایی که این عزیزان در داخل تولید میکنند نسبت به نمونه خارجی با قیمتهای نجومی درخور تقدیر و تحسین هستند اما نه به این تبلیغات غلط چه خوبه که هر سازنده ای حقیقت کار بگه به تازگی شنیدم برای فروش 35 تا 2میلیون هم تخفیف میدن! اگه مهندسین بتونن راه حلی برای حذف 95% ذرات و خطاها پیدا کنند خدایی روش نمیشه قیمت گذاشت البته اگه اون موقع میراث فرهنگی بذاره چنین ردیابی بدست کاربران برسه

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
با سلام به همه دوستان
بنده با نام کاربری mehran1545 که شاید بعضی از شما منو بشناسید در انجمن های متعدد شرکت میکنم و کم و بیش اطلاعاتی میگیرم و میدم اما بعضی از دوستان بیش از حد به علم و دانش خودشون مغرور شدند و نمیخوان انتقادهایی که ازشون میشه بپذیرند و به راحتی از انجمن حذفت میکنند من روی سخنم به انجمن فلزجو هست که دوستانی که میان با هزار بدبختی پولی جمع میکنند محصولی میخرند یا ایده ای دارند میان انتقاد میکنند بجای اینکه به انتقاد اونا رسیدگی بشه با بی احترامی فرد منتقد اخراج میکنند به نظر شما این رفتار درسته؟
مهندس حمید روزی از همین انجمن شروع کرد بعد برا خودش مستقل شد اما چرا انتقاد پذیر نیستی؟ ما در تمام انجمن ها برادر هم هستیم و هدفمون موفقیت در راه حلال! سعی کنیم با هم خوب باشیم کبر و غرور کورمون نکنه به ادعاها عمل کنیم و انتقاد پذیر باشیم نوکر همه دوستانی که در این زمینه زحمت میکشند هستم

با سلام

اقای مهران من نه کاری به انجمن فلزجو دارم و نه به ردیابشون.اما ادمی که میاد حرف از حلال و حرام میزنه بهتره خودش هم پیرو و پایبند حرفی که میزنه باشه!چون دروغگو دشمن خداست!

احمد رستمی

کاربر
2013-11-09
39
84
دوستان من ردیاب FPL 35 را از یه بنده خدایی خریدم که میگفت خودش خریده از سایت فلز جو به قیمت 3 میلیون ولی تا الان نتونسته بود چیزی پیدا کنه و همش خطا میزده میگفت یه اقایی بنام عزیز که وبلاگ داره معرفی کرده بوده .و خیلی ازش ناراضی بود . ولی من ازش گرفتم 300 هزار تومان . خدایش اشغاله به تمام معناست . نمیدونم سایت فلز جو و اونایی که این کار ها را میکنن . از خدا نمیترسن . فقط بخاطر 3 میلیون . به این راحتی کلاه برداری میکنن . خدایش مدارش با کلا قطعاتش 50 هزار نمی ارزه . واقعا براشون متاسفم . لااقل برید یه پول درست و حسابی بدزدید که وقتی ابروتون میره و گناهم میکنید و مال مردم را به این راحتی بالا میکشید . ارزش داشته باشه. شما دیگه چقدر بدبختید واقعا . دلم به حالتون میسوزه دربه درها . :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
دوستان من ردیاب FPL 35 را از یه بنده خدایی خریدم که میگفت خودش خریده از سایت فلز جو به قیمت 3 میلیون ولی تا الان نتونسته بود چیزی پیدا کنه و همش خطا میزده میگفت یه اقایی بنام عزیز که وبلاگ داره معرفی کرده بوده .و خیلی ازش ناراضی بود . ولی من ازش گرفتم 300 هزار تومان . خدایش اشغاله به تمام معناست . نمیدونم سایت فلز جو و اونایی که این کار ها را میکنن . از خدا نمیترسن . فقط بخاطر 3 میلیون . به این راحتی کلاه برداری میکنن . خدایش مدارش با کلا قطعاتش 50 هزار نمی ارزه . واقعا براشون متاسفم . لااقل برید یه پول درست و حسابی بدزدید که وقتی ابروتون میره و گناهم میکنید و مال مردم را به این راحتی بالا میکشید . ارزش داشته باشه. شما دیگه چقدر بدبختید واقعا . دلم به حالتون میسوزه دربه درها . :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

با درود به شما دوست عزیز .
با توجه به این که به عناوین و دلائل زیاد و توضیحات مستقیم و غیر مستقیم دیگر دوستان و اساتید محترم و با توجه به این که حتی چند پست قبل که خودم توضیح نسبتا مشخصی از این نوع سیستم عرض کردم . نتیجه میگیریم بعضی از دوستان دوست دارند به بهانه ایی پول خرج کنند !!! پس به نظر بنده فروشنده هیچگاه مقصر نیست . خریدار باید بداند آنچه خریداری میکند شناخت دارد یا خیر و اگر نداند باید تحقیق کافی را در آن زمینه انجام داده و یا در غیر این این صورت با چند متخصص و یا دوست مورد اعتماد مشورت نمایند
فروشندگان محترم هم مسلما اطلاع کافی از آنچه میفروشند رو دارند .تنها میتوانم این رو عرض کنم که اگر واقعا میخواهید فروش داشته باشید و به سود مقطعی که بعضا با کلی درد سر همراه هست . جنس درست و مرغوب بفروشید تا کارکرد دستگاهتان مبلغ نام و شهرت شما باشد نه این که بعد از مدتی خدای ناکرده کارتان با نام کلاهبردار یا عنوان نامناسبی دیگر خدشه دار شود

6466

کاربر
2011-10-17
66
137
شاهکار جدید در سایت فروشندگان کلاهبردار .به این تاپیک برید و ببینید که حرفایی که من زدم راجع به اینکه اینها یه گروه هستن و دارن جیب مردم رو خالی میکنن حقیقت داره یا نه .خیلی عذر میخوام خیلی عذر میخوام حال آدم رو ه هم میزنن
FelezJoo - گذری بر تاریخ خاطره های ردیاب

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با سلام

اقای مهران من نه کاری به انجمن فلزجو دارم و نه به ردیابشون.اما ادمی که میاد حرف از حلال و حرام میزنه بهتره خودش هم پیرو و پایبند حرفی که میزنه باشه!چون دروغگو دشمن خداست!

دوست عزیز شما بفرمایید بنده چه حرومی از شما خوردم؟ یا شما به چه حرومی وادار شدید؟

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با سلام به دوستان
جدیدا دستگاه نقطه زن چنس تو انجمن فلزجو به قیمت 2میلیون برای کاربرها قدیمی و کسانیکه ردیاب35 خریدن میفروشند که همین دستگاه در سایت دیگه بصورت کامل به قیمت 900 تومن میفروشند بنظرشما فرق این چنس با اون چنس چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا