آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ردیاب fpl ساخت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
بنظر شما دوستان عزیز قیمت جدید fpl-35 به 3میلیون ارزش داره؟! بنظر شما برای ساخت اون چقدر هزینه شده؟ آیا پرداخت و تهیه 3میلیون در توان همه هست؟
با درود . این سیستم سیگنال ژنراتور که با یک پردازشگر ساخته شده که اصطلاحا بعضی از دوستان اسمش را گذاشتن رد یاب فوق حرفه ای که به جای نوشتن فرکانس 5 کیلو مینویسه gold ! بقیش هم معلومه حالا 3 تومن می ارزه یا نه ! خود دانید !

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
بنظرشما تورم قطعات امسال چند درصد بوده که ردیاب 2میلیونی به 3میلیون افزایش قیمت داشته؟!!! یعنی 50% !! دوستان لطفا نظرات و انتقادتشون اعلام کنند

فریاد

کاربر
2009-07-03
7
20
اقا مهرداد میشه یه کم بیشتر در مورد این حرفی که میزینید توضیح بدید که یعنی چی!!!!
چون اکثر دوستانی که اینجا هستن از مثل خود من از الکترونیک هیچ سر رشته ای ندارن و فقط با توجه به تبلیغات و حرفها هزینه میکنن که تازه بعد از هزینه کردن متوجه میشن که حرفا و تبلیغات گفته شده در مورد اون وسیله تا چقدر صحت داره !!
ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین البته به زبان ساده تر و روشن تر بگین تا امثال ما هم متوجه بشیم و بتونیم یه انتخاب درست رو انجام بدیم
ممنون

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
من نمیخوام محصولات دستسازی که یه عده از مهندسین خودمون روش زحمت کشیدند نفی کنم یا بگم بده اما هرچیزی یه قیمتی داره قطعات بکار رفته برای ساخت fpl-35 مگه چه مبلغ درومده؟! با توجه به اینکه میدونیم چنین ردیابها خیلی خطا دارند و یه مبتدی نمیتونه خیلی سریع باهاش به نتیجه مطلوب برسه بنظر من افزایش قیمت 1میلیون برای بچه هایی که با زحمت پولی پس انداز کردند زیاده! حالا دوستان نظرشون بگن

135600

کاربر
2010-10-10
19
22
با سلام به همه دوستان در مورد ردیاب خوب باید بگم سختی بکشی تا موفق بشی
1-مکانی که باش کار می کنی اسار داشته باشه
2-ردیاب برای بیدا کردن قبر با جرعت بگم بی نزیره
3-در کردستان هر روستایی که بری یه تبه بلند خاکی داره که بش قلا میگن بی نتیجه بر نمی گردی
ما یه گروه از بوکان ردیاب تهیه کردیم از اقای کیان فر اموفق هم هستیم اگه مایل به دیدنش بودین براتون عکس تو سایت میزارم مو فق باشین

ehsanajal

کاربر
2010-11-07
38
51
پاسخ : رد: پاسخ : رد: ردیاب fpl ساخت ایران

اول اینکه من هیچ دستگاهی رو تائید نمیکنم و اگر گفته میشه دستگاهی کارایی داره به معنی این نیست که "پیشنهاد میکنم این دستگاه رو تهیه کنید" اینکه گفته میشه فلان دستگاه خوبه یا بد فقط تجربه هست.دستگاه spoofer فروشنده خاصی در ایران نداره و فروشنده اصلی اون در ترکیه هست.قیمت چند ماه پیش حدود 1.200 بوده.بله کار کردم و فقط نسبت به قیمتش ارزش داره و روشن هست omitron که 13 میلیون قیمت داره دستگاه بهتری هست.
goldbox که فروشندش رو هنوز پیدا نکردم و هیچ تبلیغی هم ازش در اینترنت نیست و طراحش هم معلوم نیست ولی اختمالا ایرانی هست.من کار کردم خوب بود و بنابر این معرفی کردم اما در بازار موجود نیست.

سلام
آقا من تعریف این گلد باکس رو هم شنیدم ، شنیدم طراحش ایرانیه ولی دستگاش کار درسته . اخه بنده خدایی که خریده بود میگفت حداقل طرف صادق بوده ، برای مثال میگفته اقا فلان جنس رو تو 2 متر تو هوا میزنه ( یه جسم دایره ای 40 تا 50 سانت رو ) ولی تو خاک میشه 1.5تا 1.7متر ، با کوبل 30 یا 35 سانتی ، الان اندازه کویلش دقیق یادم نیس
کسی این مدار رو ندیده تا ما هم بخریم ؟ آدرسی چیزی ؟
قیمتشم میگن 4.5میلیونه و کاملا مجهزه . خریدار دستگاه که راضی بود چون میگفت بهش تخفیفم داده و از طرفی کارایی دستگاشم میگفت تضمین شدس.
موفق باشید
لطفا پست رو پاک نکنید تا ببینم کسی اطلاعاتی چیزی داره یا نه ؟؟؟

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
تبلیغی که روز اول برای ثحم-22 و35 کردند که بهترین ردیاب دنیاست و اصلا آلودگی نمیگیره و ذرات حذف میکنه حالا تو قسمت بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای fpl-35 انجمن فلزجو دقت بفرمایید چقدر درمورد خطای ذرات و گرفتن سفال خیس بجای طلا صحبت شده و همه بسمت فرکانسهای آزاد رفتند تا فرکانسهای اصلی دستگاه که اونم باز درست و حسابی جواب نمیده نتیجه: این دستگاه فوق حرفه ای با دیگر ردیابهای غیر حرفه ای چه فرقی کرده؟

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
اقا مهرداد میشه یه کم بیشتر در مورد این حرفی که میزینید توضیح بدید که یعنی چی!!!!
چون اکثر دوستانی که اینجا هستن از مثل خود من از الکترونیک هیچ سر رشته ای ندارن و فقط با توجه به تبلیغات و حرفها هزینه میکنن که تازه بعد از هزینه کردن متوجه میشن که حرفا و تبلیغات گفته شده در مورد اون وسیله تا چقدر صحت داره !!
ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین البته به زبان ساده تر و روشن تر بگین تا امثال ما هم متوجه بشیم و بتونیم یه انتخاب درست رو انجام بدیم
ممنون
با درود بر شما دوست عزیز اگر شما تو نت LRL رو سرچ کنید مسلما نتایج رو برسی کنید میبینید که اکثرا ردیابهای موجود بر پایه پخش سیگنال برای طلا و سایر فلزات از قبیل مفرغ . نقره . وحتی الماس با فرکانس از قبل تعیین شده استفاده شده که بعضا این سیستمها رو گمانه زن هم میگویند که البته تعدادی هم بدون استفاده از برق و باطری ساخته میشوند که اونا رو هم میگویند خوراک خور . مثلا شما اگر قند رو بچسبونی بهش دنبال قند میگرده و اگه آب نبات بچسبونی دنبال اون میگرده ! و بین این دوتا فرق میزاره حالا در چه حد درست هست بسته به نظر دوستانی هستش که از این سیستم ها استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند. سیگنال ژنراتور همونطور که از اسمش پیداست یعنی تولید کننده سیگنال بسته به این که ما چه فرکانسی نیاز داریم ما میتونیم مثلا یه سیستم آنالوگ سیگنال ژنراتور درست کنیم و اون رو تو یه جعبه بزاریم خروجیشو هم به یه آنتن تلسکپی وصل کنیم بعد هم میتونیم با یک کلید سلکتور فرکانسمون رو سلکت کنیم و با سلکت کردنش توسط برنامه هر اسمی یا هر چیزی رو تو ال سی دی بنویسیم شما میتونید با اتصال یک فرکانس متر به نوک آنتن این نوع ردیابها فرکانس مشخص شده بر هر فلز یا جسم و ماده را مشاهده کنید نتیجتا شما اگر علاقمند به تحقیق بیشتر در این زمینه باشیدهمانطور که ابتدا عرض کردم تو اینترنت و سایر انجمنها مطالب ارزشمند و مفیدی میتوانید بیابید
با سپاس و آرزوی موفقیت شما و سایر دوستان

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
مشکلی که برای ردیاب های این چنینی وجود داره تشابه فرکانسی هست که تشخیصش برای ردیاب و اپراتور مشکله و اپراتور گمراه میکنه و اکثر حذف کننده ها تاکنون نتونستند از پس این تشابه فرکانسی بر بیاد و مدام شاهد خطاهای گوناگون هستیم مثل برای طلا سفال خیس و استخوان متداول ترین خطاهای موجود هست که موجب حفاری های نابجا و دلسردی اپراتور میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا