آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در موردrt 809h

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,607
هرمزگان
www.irantk.ir
قربونت مهندس...اره ایسی باید پایین سوکت گزاشته بشه ..حتی با کابل vgaهم تست کردم امکاناتش عالی هستش ولی نمیدونم چرا اخرش محیط قاب نرم افزاریش چنگی به دل نمیزنه
دقیقا همینطوره و محیطش جالب نیست
من بیشتر از tnm استفاده میکنم فقط موقع پروگرام ناند ها و بی جی ای ها سر وقت tnmمیرم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,742
دقیقا همینطوره و محیطش جالب نیست
من بیشتر از tnm استفاده میکنم فقط موقع پروگرام ناند ها و بی جی ای ها سر وقت tnmمیرم
مهندس با hdmiشما تست کردید؟ چون فک کنم تلویزیونهایی که vgaندارن از hdmi شاید بشه استفاده کرد

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,742
امروز قبل از ظهر که رسید دستم تا یک ساعت پیش که تعمیرگاه بودم داشتم باهاش بازی میکردم و تست های مختلف انجام دادم البته سوکت زیف tnm2000را واسه 48پین را نشد استفاده کنم همچنین راهی برای hdmiپیدا نکردم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,607
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
با vga میشه ایسی های فلش 8پین در بعضی از مدل ها خواند و پروگرام کرد بشرط اینکه تلوزیون پروتکل uart را ساپورت کنه و در منو سرویس این پروتکل روی حالت on قرار گرفته باشه
حتی ایسی های ایپرام هم در بعضی مدل ها ساپورت میشه
با hdmi هم تفاوت نداره و باید ببینی از کدوم پورت وی جی ای uart ساپورت میشه
ولی بدلیل طولانی بودن خواندن و نوشتن از این پروتکل
من ایسی را خارج میکنم و پروگرام میکنم

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,332
2,983
پورتvgaبرای پروگرام کردن ال ای دی های که این پورتدارن عالیه امتحان کنید مثل ایکس ویژن. مارشال بدون بازکردن قاب ال ای دی پروگرام انجام بدید۸۰۹f داشتم با ۵بار فلاش زدن از این طریق. پول پروگرامر رو دراوردم با خیر برکت هستش البته داشتن tnmکنارش کامله

zentex486

کاربر vip
vip
کاربر
2014-10-07
58
110
38
ارومیه
با عرض سلام و احترام، یک مطلبی هم که تجربه شخصی خودم هست در موضوع تفاوت RT809H و TNM5000 برمیگرده به تست آی سی های لاجیک؛
پروگرمر TNM گرچه قابلیت شناسایی خودکار آی سی رو داره البته به شرطی که بطور مثال هر چهار گیت منطقی سالم باشند اما RT809 پروسه تست آی سی رو همراه با تحلیل پین های ورودی و خروجی ارائه میده که یک مزیت بزرگ هست. تنها مشکلی که وجود داره مربوط میشه به یک یا دو شماره از فلیپ فلاپ های D و JK که احتمالا در آپدیت های آینده حل خواهد شد.
یک لیست از قابلیت تست آی سی های سری 4XXX و 74XX که توسط هر دو پروگرمر TNM5000 و RT809H امتحان شده تهیه کردم که در صورت تکمیل نهایی در یکی از پست های مربوط به این پروگرمر قرار خواهم داد تا مورد استفاده همکاران قرار بگیرد.

بالا