آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در موردrt 809h

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
درود بر همه دوستان و همکاران/////بعد از یکی دو هفته پرسو جو و تحقیق بالاخره با مشورت با اقای زکریا محمودی یدونه 809hخریدم البته توی بازار قیمتها با هم خیلی اختلاف داشتن از شرکت پارسه بگیر که حدود 7 تومن میداد تا اریا الکترونیک که 6200 میداد که من از اریا خریدم ...الان فقط چون در حال حاضر tnm2000 دارم میخوام بدونم سوکت زیف هایی که دارم به این پروگرامر هم میخوره و یا باید سوکت مجزا تهیه کنم ....؟

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
آداپتور های 8 و 14 و 16 پین میخوره
اما آداپتور های 48 پین باید بدون مدار باشه که روی تی ان ام 2000 برد کفی های متفاوت واسه آیسی های محتلف داره
نیازمند تبدل ساده هست تا آداپتور مستقیم وصل بشه به زیف سوکت

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
درود دوباره ////دوستان الان پروگرامر رسید جعبه را باز کردم یک کابل vgaو یک کابل رابط دیتا usbو چند تا سوکت و پین ریز داخل جعبه بود ولی ادابتور و سی دی نصب و....دیگه داخلش نیست ....
پرسش 1...ایا برای راه اندازی نیاز به ادابتور داره و ادابتور چند ولت باید باشه
پرسش 2..واسه نصب روی سیستم چکار باید انجام بدم دوستان لطفا راهنمایی فرمایید
سپاسگزارم
20230826_123711.jpg

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
واسه استفاده نیازی به آداپتور نداره ( به شخصه استفاده نمیکنم؛ تا جایی که میدونم موقع استفاده از Jtag لازم هست )
اول نرم افزار رو نصب کنید
یکبار نرم افزار رو احرا کنید تا درایور نصب بشه ( بعد از نصب درایور خطای عدم اتصال دتگاه رو میده )
نرم افزار رو ببندید و کابل رو وصل کنید تا ویندو دستگاه رو شناسایی کنه
نرم افزار رو اجرا کنید
برای اطمینان از دستگاه میتونید دستور SELFTEST رو تو قسمت شماره آیسی وارد کنید و سلامت دستگاه رو بررسی کنید
مطابق شکل پیوست شده
آخرین ورژن نرم افزار هم آپلود شد

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
سلام
واسه استفاده نیازی به آداپتور نداره ( به شخصه استفاده نمیکنم؛ تا جایی که میدونم موقع استفاده از Jtag لازم هست )
اول نرم افزار رو نصب کنید
یکبار نرم افزار رو احرا کنید تا درایور نصب بشه ( بعد از نصب درایور خطای عدم اتصال دتگاه رو میده )
نرم افزار رو ببندید و کابل رو وصل کنید تا ویندو دستگاه رو شناسایی کنه
نرم افزار رو اجرا کنید
برای اطمینان از دستگاه میتونید دستور SELFTEST رو تو قسمت شماره آیسی وارد کنید و سلامت دستگاه رو بررسی کنید
مطابق شکل پیوست شده
آخرین ورژن نرم افزار هم آپ
درود بر شما ممنون از راهنمایی///اقا الان نرم افزاری که شما زحمت کشیدید واسه پارسه هستش را نصب کردم و خطا میده ...مجدد پاک کردم و نرم افزاری که اریا الکترونیک روی سایتشون گزاشتن را دانلود کردم الان دستگاه نصب شد اون روش تست هم که فرمودید اجرا کردم طبق عکسی که قرار دادم شد و okداد ....فقط یک نکته الان میخوام یک ایکون از پروگرامر روی دسکتاپ ایجاد کنم نمیشه و باید از داخل پوشه ای که از حالت rarخارج کردم برنامه را اجرا کنم
photo_2023-08-26_16-18-29.jpg
photo_2023-08-26_16-12-13.jpg

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
ولی در کل نرم افزارش که خیلی ناجور هستش به نظر من همون tnmخیلی نرم افزار بهتری داره ....در ضمن یه سری فیبر و سوکت پین و غیره هم داخل جعبه هستش ایا از اینها باید به عنوان زیف استفاده کنم؟؟
20230826_152511.jpg

بالا