آی پی امداد
abtahi

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
48
سلام خسته نباشي لطفا دفترچه فارسي اين فلزياب و اگر هم فيلمي ازش داريد برايم ايميل كنيد اگر همچين مترا

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
48
سلام dedectخسته نباشي لطفا دفترچه فارسي اين فلزياب و اگر هم فيلمي ازش داريد برايم ايميل كنيد اگر همچين مترا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

glassheart9

کاربر
2011-12-02
2
3
سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون .اگه میشه میخوام بعنوان مشتری من پیام دهید .در مورد دستگاه .ممنون .یا بگید چطوری میتونم باتون تماس بگیرم؟

babaye

کاربر
2012-01-22
9
10
با سلام برای فروش دستگاهت به این ایمیل تماس بگیر ممنونم ........om

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdi60

کاربر
2009-06-15
6
10
دوستان من دنبال یک فلزیاب یا مدار مونتاژ شده که حداکثر عمق را داشته باشه اگر دست ساز باشه مهم نیست خواهش مندم راهنمایی کنید ونظر تان در مورد دستگاه فلزیاب اقای کاظمی که در قزوین می سازه وبا تست می فروشه چیست ////////ahoo.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

uhbygv

کاربر
2010-01-26
1
2
لطفا قیمت دستگاه وکاتولگ و شرایط خرید omintron 2009 رابرای من ارسال نمایید ایمیل................

آخرین ویرایش توسط مدیر:

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
دوستان سلام.من نه فروشنده ام نه خریدار دستگاههای فلزیاب چون دیگه کم مونده تو این قضیه فلزیابی سکته کنم.فقط یه چیزی بگم که ملطفت شین این فقط نظر منه و خودتون مختارید:1:تصویری این عمقها رو برای فلزیابی نمیزنه تو جاهای کوهستانی و سنگلاخ هم که گیج میزنه و اوپراتورم سرگیجه میگیره این فلزیابا بیشتر برای زمینشناسی کارایی داره اینم بگم واسه خلا یابی خوبه.2:شعاع زن من زیاد باهاشون کار کردم و زیاد بهشون اعتقاد ندارم بیشتر شبیه خرافاته.چون فقط ردیابی میکنه,نقطه هم میزنه ولی نسبت پیدا شدن جنس 30 به 70ه کمتر کسیم میتونه باهاش جنس پیدا کنه3:پالس اونم نه هر پالسیی من نظرم لورنز و مینلب(البته فلزیابهای دیگه که ازیناهم بهتر باشه هست ولی تو این کشور نایابه) حالا هر مدلش دقت و تفکیک و ثباتشون بیسته(البته فلزیابهای دیگه که ازیناهم بهتر باشه هست ولی تو این کشور نایابه).اگر هم بودجه کافی ندارین دستسازها خوبن حتی بعضیهاشون مث لورنز کار میدن ولی اونم نه هر دستسازی.کلا گول ظاهر و قیمت و نوشته های کاتالوگ وسایتهارو نخورید و هر دستگاهی که میخواید بخرید با تست اونم تست همه رقمه بخرید تا نه خودتونو گول بزنید و نه پول و نه وقتتونو هدر داده باشین.راستی یه چیم بگم اما خواهش میکنم منو فحش ندین:بدون نسخه و مکان اینکارو بیخیال شید که بعد یه مدت که چیزی دستتونو نگرفت خودکشی نکنین.

nema52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-10-05
701
4,373
با سلام به اساتید محتر م دستگاه EXPLOrellچطور دستگاهی است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
فک میکنم برندش مینلبه:تو عمق زیاد روش حساب نکن تفکیکش خوبه و ثباتشم متوسطه.کلا درد حد فلزیابای تفریحیه.

بالا