آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

amanj

کاربر
2010-12-08
2
2
عزيزان بازار فروش فلزيابا تو ايران پره از كلاه برداري به جرات ميشه گفت كه هيچ جاي دنيا انقدتو اين قضيه كلاه برداري و اغراق نميشه توخريد خيلي هوشيار و اگاه باشيد گوله دستگاهاي انتني را هم نخوريد كاراي نداران از شركته kxs هم ماركهايش را كه خودشون ميسازان نخريد فقط ماركهاي مشهور كارخانه هاي شناخته شده را بخريد اونم با تحقيق از منابعه خارجي اگه شما يه سري به فروم هاي مشهور فلز ياب خارجي بزنيد ميبينيد كه اصلا تو حرفه ايها خبري ازبسياري از اين ماركهاي كه تو ايران تبليغلشو ميكنن نيست اونم با قيمتهاي نجومي اونا اكثرا از فلزيابهاي مارك Minelab.Garrett. Tesoro.White's استفاده ميكنن كه همشون فلزيابهاي صوتي هستن وقيمتاشون خيلي منطقيه اگرهم دنباله فلزيابهاي پيچيده با تكنو لوژي بالا و عمقه بالاتر ميگرديد تنها از شركت okm خريد كنيداونم بايدماركه اصليشو بخريد البته بايد حوصله سروكله زدن با ان ومطالعه دقيق كاتالوگشو داشته باشين تا كامل ياد بگيريد. پيشنهاد ميكنم فقط دستگاهاي صوتي از ماركهاي شناخته شده بخريد وگوله تبليغات فروشنده هاي وطني رو نخريد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahmod31

mehdioo

کاربر
2011-01-02
7
6
سلام دوستان نظرتون در مورد دستگاه گلدستار ساخت اکراین چیه..شعاع۱۵۰وعمق۱۰متر متشکر میشم راهنمایی کنین:confused::confused::confused::confused:

mehdioo

کاربر
2011-01-02
7
6
سلام دوستان نظرتون در مورد دستگاه گلدستار ساخت اکراین چیه..شعاع۱۵۰وعمق۱۰متر متشکر میشم راهنمایی کنین:confused::confused::confused:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام دوستان نظرتون در مورد دستگاه گلدستار ساخت اکراین چیه..شعاع۱۵۰وعمق۱۰متر متشکر میشم راهنمایی کنین:confused::confused::confused:

سلام دوست عزیز
شعاع 150 متر و عمق 10متر کمی دور از انتظار است.در هر صورت این دستگاهای ردیاب معمولا غیر قابل استفاده هستند.
در حال حاظر اعتماد به دستگاهای ردیاب درجه 1 دنیا مثل بیونیک کمی سخته چه برسه به این دستگا ها .
دوست عزیز من بهتون پیشنهاد می کنم پولتون رو توی آتیش این دستگا ها نریزید و کمی بیشتر تحقیق کنید
یک پیشنهاد دیگه به دنبال دستگاه ردیاب نباشید وقتی دستگاه معتبری در کنار اون ندارید
در هر صورت موفق باشید
meysam

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: papus

mehdioo

کاربر
2011-01-02
7
6
دوست عزیز به نظر شما چه دستگاهی بخرم کی شعاع بزنه نقطه زن دارم دنبال شعاع زن خوب میگردم ممنون میشم راهنمایم کنین:smilie_help:

mehdioo

کاربر
2011-01-02
7
6
البته این دستگاهی که گفتم گلدستار رو میگم دوستم داشت یک نقطه شعاع زد منم با نقطه زن. توی ۲.۵متری خورده سکه نقره پیداکردیم نظرتون چیه البته داخل ایران نخریده بود:confused::confused:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
برام سوال که چه نقطه زنی هستش که توی 2.5 متری تونسته چندتا سکه نقره رو پیدا کنه؟؟؟!!!!!! میشه اسمش رو بگید؟؟؟
برای شعاع زن می خوام بدونم تا چه قیمتی می خواین هزینه کنید؟؟؟
ولی من دستگاه بیونیک 01 شرکت ا کی ام آلمان رو بهتون پیشنهاد میکنم یه کمی قیمتش بالاست اما واقعا کارایی داره.مابقی دستگا ها ی شعاع زن اسباب بازی هستش البته تا زیر این قیمت
و به هیچ وجه از شرکت kxs خرید نکنید که تمامی دستگا های اونات قلابی و کپی هستش و کلاهبردار محض هستن
فقط اسم این نقطه زن شما چیه؟؟؟!!!!
بنده در خدمتم موفق باشید
meysam
موفق باشید

ebenoory

کاربر
2011-01-24
4
0
دوست"][email protected][PHP]:)ba slam soma agr frosndh hsted email kod ra b email mn arsal koned mmnonm [email protected] [/PHP]
عزیزم meysam جان شما درست می گید اگر یه نقطه زن کنار دستگاه باشه بهتره من

به خطر همین گفتم که سه ماه طول می کشه تا کار با دستگاه رو یاد بگیری وگر نه ردیابی رو

همون اول می شه یاد گرفت . البته دستگاه آنتنی داریم تا آنتنی من به شما یه انگشتری می دم

شما هر جا که خواستین قائم کنید بعد من با همین آنتنی نقطه دقیق انگشتری رو می گم در غیر

این صورت حق با شماست البته اگر من توضیح کاملی در رابطه با کار دستگاه آنتنی بدم شما هم

می توانید این کارو بکنید ولی حیف که در این جا نمیشه و باید حضوری باشه.یه نکته دیگه در

رابطه با دیپ مکس دستگاه دیپ مکس بهترین فلزیاب موجود جهان است که با سیستم پالسی کار

می کنه دستگاه بسیار دقیق وقوی است اما نه برای عمق های بالا این دستگاه یه فلز به ابعاد

40*40 رو با لوپ 1*1 متر در فاصله 2.5 متری می زنه اونهم فلز 1000 ساله در ضمن شما

چه طوری با آنتنی کار می کنید.من با این دستگاه کار می کنم وهم می فروشم شاید شما فکر کنید

که دستگاه رو به خاطر فروش تعریف می کنم ولی من دستگاهای دیگری هم می فروشم طلا یی

رو در محدوده 500 متر ودر عمق 15 متر اگر تونستم پیدا کنم چه در زیر خاک یا چه در بیرون

از خاک اون موقع شما پول بدید وبخرید.

پیشنهاد من دستگاه omintron 2009 با 500 متر شعاع و

15 متر عمق فقط برای طلا

ebenoory

کاربر
2011-01-24
4
0
با سلام اگر دستگاه خوب دارید با ذکر نام و برد و ایمیل و شماره تلفن خود را به ایمیل زیر ارسال کنید تا من بتوانم با شما تماس برقرار کنم [email protected]

بالا