آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نقشه تلفن و فکس فقط در اين تاپــــــــيک

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
پاسخ : نقشه و راهنماي سرويس تلفن و فکس هاي پاناسونيک | Service Manual and Schematic Diagram for Panasonic Fax Machine - Phone

باسلام.خازن 2.2معمولا در تلفن بیشتر در کجا ها قرار داردو دیدو زینر قطع کردم و زنگ وصل نشد و دنبال خازن2.2هستم پیدا نمی کنم باچه شماره ی تجاری نوشته است با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

shavazi

کاربر
2013-05-05
3
3
سلام به دوستان
1.یک دستگاه تلفن بی سیم سانیو دارم که با زدن کلید، بوق متصل نمی شود بعد از دنبال کردن قطعات از لاین ورودی به آی سی اپتیکوپلر و بعد به آی سی اصلی می رسیم ، آیا می توان اپتیکوپلر و آی سی را تست کرد ؟
2. یک دستگاه تلفن بی سیمی سینوس 52 دارم که بیسیم صفحه مادر را پیدا نمی کند ، و همینطو می خواستم بدونم ، زمانی که دو دستگاه با هم ست می شوند در مدار اصلی صفحه مادر جریان ac وصل میشود ؟

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
پاسخ : نقشه و راهنماي سرويس تلفن و فکس هاي پاناسونيک | Service Manual and Schematic Diagram for Panasonic Fax Machine - Phone

سلام دوستان لطفا سرویس منوال فاکس پاناسونیک مدل kx-f1050 را لطف کنید تشکر

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان

سلام دوستان لطفا سرویس منوال فاکس پاناسونیک مدل kx-f1050 را لطف کنید تشکر
دوست عزیز با کدوم قسمت از فکس مشکل داری تا بهت کمک کنم
این سرویس منوال فکس 1050http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/KXF1050.PDF

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل

دوست عزیز با کدوم قسمت از فکس مشکل داری تا بهت کمک کنم
این سرویس منوال فکس 1050http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/KXF1050.PDF

به نام خدا
سلام دوست گرامی
از لطف شما تشکر میکنم
ولی این نقشه نیست ارسال کردید این دفتر چه راهنمای دستگاه است
ابته اینجا جای عیب یابی نیست ولی کمی عرض میکنم و یک پست جدید در ادامه ایجاد میکنم تشکر
احتراما بنده نماینده سرویس پاناسونیک هستم
یک دستگاه 1050 اومد 110 ولتی که وقتی روشن میکنم 5 ثانیه روشن است موتورها میگردد و بوق هم داریم ولی بعد 5 ثانیه کامل هنگ میکنه و هیچ کاری انجام نمیده و دیس پلی اون کمی شبه مانند کم نور داریم که ظاهرا پرت پرت میکنه سیستم هم کامل تعطیله ؟؟

بالا