آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فايل ايپرام برد الكترونيكي فريزر پارس

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوستان عزیز فریزر ما توی این چند سال با چسب زدن روی کلید چراغ فریزر مشکلی نداشت تا چند روز پیش که برق به مدت 4 ساعت قطع بود بعد از اومدن برق رله شروع کرد به تیک تیک کردن و به هیچ عنوان درست نشد من هم طبق راهنمایی شما عزیزان همه خازنهای سرامیکی و الکترولیتی رو تعویض کردم اما بعد از متصل کردن فیش ها دیگه برد روشن نمیشه آیا میشه تعمیرش کرد یا باید نو گرفت و تعویض کرد.
قیمت برد اینجا 65000 تومنه منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم.

باتشکر
برد فریزر پارس سه کلیدی برفک دار
Picture 003.jpg

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
نمایندگی پارس هستم=سه علت اصلی باعث مشکل ذکر شده میشود که اگر اینها نبود به گفته مهندس طراح شرکت برد را عوض کنید تا باعث سو ختگی موتور نشود
1-خرابی رله راه انداز موتوریا لامپ که روی برد است وموقع باز شدن در صدای تق تق میدهد(نه رله استارت بغل موتور!)
2-مشکل در ترانس 12 یا24 روی برد که توان تامین ولت لازم برای دو رله (موتور ولامپ درب)را هنگام باز بودن درب ندارد
3-نا معلوم!!!

frahod

کاربر
2014-06-11
2
4
همین ایراد روشن و خاموش شدن چراغ یخچال و Led و 7 segment و همراه همه تق تق رله و به سرفه افتادن کمپروسور را با باز شدن درب یخچال (البتّه در بعضی مواقع) یخچال من هم دارد. البتّه برد قبلی که عوض کردم ایرادش این بود که بدون باز کردن درب یخچال و بعد از مدّتی کار کردن این اشکال را نشان میداد. ممنون میشوم اگر کسی راهنمایی کند که این ایراد از چیست

frahod

کاربر
2014-06-11
2
4
علیرضا خان، این برد که گفتید 65000 تومان از کجا خریدید؟ شخصی به من گفت فروردین 85000 تومان قیمت گرفته.

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
سلام به همه دوستان
من توليد کننده برد ترموستات هستم و قيمتش به عيچ وجه اينقدرا نيستش
خاستين تماس بگيرين
0000000000000
موفق باشيد

reza_m_s

کاربر
2012-09-26
2
1
با تشکر از همه منم مشکل قطع و وصل کمپرسور داشتم که در قسمت دیودهای زنر و رله کمپرسور لحیم مرده گی وجود داشت با برطرف کردن لحیم مردگی مشکل حل شد.

Victor97

کاربر vip
vip
کاربر
2019-07-13
6
6
38
سلام و وقت بخیر
متاسفانه من هم به این مشکل دچار شدم و یک لحظه اونم موقع تحویل بردی که تعمیر کرده بودم میکرو سوخت.اگر کسی برنامه ش رو داره لطفا برنامه میکرو رو بذاره

بالا