آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: درخواست برای رفع مشکل دستگاه مودم TP-LINK مدلTD-W8901N

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
حرفی که اون تعمیرکار زده از اون حرفا بود .اگه همچی چیزی بوده پس چرا پروگرامش کرده ؟بهرحال شما همه راهها رو امتحان کردید و فقط مونده تعویض آی سی که بین خازن باد کرده و کریستال هست و مربوط به دیتکت لاین .البته اونم فکر نمی کنم تو بازار موجود باشه .باز منتظر نظر بقیه همکاران باشید .
موفق باشید .

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,825
فارس
سلام
توي پست قبليم توي اين تاپيك قصد توهين به دوستان و اساتيد رو نداشتم و مطمعنن اون خازن كه خرابه بايد عوض بشه اما تعميركارها ميدونن اگه يه دستگاه سالم رو هم باز كنيم ممكنه يكي دوتا خازن خراب داخلش باشه اما همچنان به درستي كاركنه
مودم ها با مدل يكسان برد هاي متفاوتي دارن فايلي كه اقاي ابكه قرار دادن مربوط به برد ورژن 1 هست ، شما چك كنيد ببينيد پشت مودم ور

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام
توي پست قبليم توي اين تاپيك قصد توهين به دوستان و اساتيد رو نداشتم و مطمعنن اون خازن كه خرابه بايد عوض بشه اما تعميركارها ميدونن اگه يه دستگاه سالم رو هم باز كنيم ممكنه يكي دوتا خازن خراب داخلش باشه اما همچنان به درستي كاركنه
مودم ها با مدل يكسان برد هاي متفاوتي دارن فايلي كه اقاي ابكه قرار دادن مربوط به برد ورژن 1 هست ، شما چك كنيد ببينيد پشت مودم ور

jafarabasi

کاربر
2020-06-21
10
13
32
سلام مودم tplink مدل TD_W8901N دارم همه چیی اوکیه فقط چراغ WIFI خاموش روشن نمیشه .و با گوشی سرچ میکنم اسم نمیاد .لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
سلام مودم tplink مدل TD_W8901N دارم همه چیی اوکیه فقط چراغ WIFI خاموش روشن نمیشه .و با گوشی سرچ میکنم اسم نمیاد .لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

سلام . متاسفانه ظاهرا بعلت عدم دسترسی به ابزار و قطعات دوست قبلیمون با همه راهنمایی های اساتید مخصوصا جناب سایبر نوا موفق به نتیجه مطلوب نشدند

لذا هم جنابعالی و هم دوست قبلیمون که همین مودم و همین مشکل رو داشتن عکس روشن مودم خراب رو بزارید لطفا
فقط زودتر .چون ممکنه بعدا سرکشی نشه و دیده نشه

jafarabasi

کاربر
2020-06-21
10
13
32
الان خونه هستم مودم پیشم نیست فردا ظهر که میرم سر کار میتونم عکسش بفرسم . مودم میزنم برق 3چراغ سمت چپ مودم روشن میشه لن هم میزنم جواب نمیده در حد 1 ثانیه وصل میشه قطع میشه یعنی کل مشکل مودم بهت گفتم کلا .پروگرامش هم کردم جواب نداد

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
الان خونه هستم مودم پیشم نیست فردا ظهر که میرم سر کار میتونم عکسش بفرسم . مودم میزنم برق 3چراغ سمت چپ مودم روشن میشه لن هم میزنم جواب نمیده در حد 1 ثانیه وصل میشه قطع میشه یعنی کل مشکل مودم بهت گفتم کلا .پروگرامش هم کردم جواب نداد
بخاطر همین گفتم تصویر روشنی از مودم خراب رو بزارید . پیامتون رو هم دیدم . چشم

ولی فکر میکنم رو عکسی که آپ میکنید توضیح بدم بهتر باشه

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
514
2,318
اون خازن قهوه ای رنگ احتمالا ۱۶ ولت ۴۷۰ میکرو نزدیک سلف بزرگ رو تعویض کردی معمولا یا از اینه یا از فایل فلش 

بالا