آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: درخواست برای رفع مشکل دستگاه مودم TP-LINK مدلTD-W8901N

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
دوست خوبم
روی برد 3 تا قطعه رو مشخص کردم .خازن که مشکوک به نظر میاد و انگار باد کرده .ابتدا اون خازن تعویض بشه .دو تا آی سی هم با فلکس مرغوب هیت بدید .
مشاهده فایل‌پیوست 112140
موفق باشید .
سلام مدیرعزیز
خازن مورداشاره شمابادکرده بودوتعویضش کردم وبرروی دوتاای سی اشاره شده بافلکس مرغوب یه هیت نرم دادیم ومتاسفانه همچنان مشکل پابرجاست.الان لطفاراهنمایی بفرماییدقدم بعدی چیه؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
قطعات رو از نظر حرارت غیر طبیعی بررسی کنید .رگولاتور بالای خازن باد کرده رو هم تست کنید .احتمال زیاد آی سی سمت چپ خازن دچار مشکل شده که در این مدل شایع هست .اگه دسترسی به پروگرامر دارید ،آی سی فلش رو پروگرام کنید یا فایل فلش آی سی رو دانلود و آی سی فلش رو از برد جدا کرده و بدید یکی از همکارا براتون پروگرام کنه .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
دوست خوبم
قطعات رو از نظر حرارت غیر طبیعی بررسی کنید .رگولاتور بالای خازن باد کرده رو هم تست کنید .احتمال زیاد آی سی سمت چپ خازن دچار مشکل شده که در این مدل شایع هست .اگه دسترسی به پروگرامر دارید ،آی سی فلش رو پروگرام کنید یا فایل فلش آی سی رو دانلود و آی سی فلش رو از برد جدا کرده و بدید یکی از همکارا براتون پروگرام کنه .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .
مدیرعزیزبیرون که بوردمش به تعمیرکاره گفتم گفت دستگاه پروگرام دارم فقط یه محبت کنیداموزش مروگرامش روبرام شرح دهیدتابگم برام انجامش بده واگه براتون مقدورهست روی عکس بردای سی که میفرماییدی ورگولاتوربالای خازن روبرام اعلامت بزنید.تعمیرگاهه کارش تعمیرات مودم نیست فقط ازروی راهنمایی شماداریم جلومیریم

آخرین ویرایش:

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,825
فارس
روی برد مودم کنار ایسی ralink دو نقطه با rx و tx نام گذاری شدن با تبدیل سریال به ttl و اتصال اون به این نقاط و با دستورات ترمینال میشه مودم شما رو درست کرد مشکل مودم شما نرم افزاریه اصلا دست سخت افزار نزنید که خرابتر میشه

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
روی برد مودم کنار ایسی ralink دو نقطه با rx و tx نام گذاری شدن با تبدیل سریال به ttl و اتصال اون به این نقاط و با دستورات ترمینال میشه مودم شما رو درست کرد مشکل مودم شما نرم افزاریه اصلا دست سخت افزار نزنید که خرابتر میشه
سلام استادارش چطوری میشه rxوtxروتبدیل بهttlواتصال انجام داد؟مودم من متاسفانهipنمیگیره وکانگفیدنمیشه وریست هم نمیشه چندجاهم بردمش گفتن مشکل سخت افزاریه،لطفااموزش دقیق مطلبی که عنوان کردیدروبرام براریدچون یه کم آماتورام

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

همکار گرامی
اگه متن های دوستمون رو مطالعه کرده باشید ،متوجه می شوید که دسترسی به تعمیرکار ندارند .از طرفی خازن باد کرده رو چطوری می شه بصورت نرم افزاری رفع عیب نمود ؟از طرفی پروگرام کردن آی سی فلش به نظرتون راحت تر هست یا سیم بندی و تهیه اینترفیس برای استفاده از هایپرترمینال؟مضاف بر اینکه مودم اصلا وارد صفحه کانفیگ نمی شه و طبیعتا احتمالش خیلی ضعیفه که حتی ارتباط برقرار بشه .با اینحال اگه بصورت کامل ،راهکار رو توضیح دهید ممنون می شم .

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
همکار گرامی
اگه متن های دوستمون رو مطالعه کرده باشید ،متوجه می شوید که دسترسی به تعمیرکار ندارند .از طرفی خازن باد کرده رو چطوری می شه بصورت نرم افزاری رفع عیب نمود ؟از طرفی پروگرام کردن آی سی فلش به نظرتون راحت تر هست یا سیم بندی و تهیه اینترفیس برای استفاده از هایپرترمینال؟مضاف بر اینکه مودم اصلا وارد صفحه کانفیگ نمی شه و طبیعتا احتمالش خیلی ضعیفه که حتی ارتباط برقرار بشه .با اینحال اگه بصورت کامل ،راهکار رو توضیح دهید ممنون می شم .
صبح شمابخیرمدیرمحترم ،اگه ممکن است درخواست داشتم ایتم های که فرموده بودیدکه بررسی کنم روروی عکس بردبرام علامت گذاری کنیدتاراحتتربشه پیگیررفع مشکل پیشروباشم.تشکرازحضرتعالی

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
روی عکس آی سی فلش با مارک cFeon و رگولاتور به شماره 1117 رو مشخص کردم .فایل فلش رو هم براتون آپلود می کنم .فایل رو دانلود کرده و همراه با آی سی فلش پیش همکارتون که پروگرامر دارند ببرید .البته قبلش حتما از آی سی فلش بکاپ بگیرید .فایل با نام TD-8901N Ver1 فایل READ شده از مودم سالم هست و رمزش 1 .فایل دومی هم آپدیتی هست که از سایت TP LINK دانلود شده .البته چون شما کاربر هستید ،نمی تونید فایل رو دانلود کنید و براتون جای دیگه آپلود می کنم .اینم آدرس لینک
http://s6.picofile.com/file/8177744934/TD_8901N_VER1.rar.html
FLASH IC.jpg
موفق باشید .

پیوست‌ها

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
دوست خوبم
روی عکس آی سی فلش با مارک cFeon و رگولاتور به شماره 1117 رو مشخص کردم .فایل فلش رو هم براتون آپلود می کنم .فایل رو دانلود کرده و همراه با آی سی فلش پیش همکارتون که پروگرامر دارند ببرید .البته قبلش حتما از آی سی فلش بکاپ بگیرید .فایل با نام TD-8901N Ver1 فایل READ شده از مودم سالم هست و رمزش 1 .فایل دومی هم آپدیتی هست که از سایت TP LINK دانلود شده .البته چون شما کاربر هستید ،نمی تونید فایل رو دانلود کنید و براتون جای دیگه آپلود می کنم .اینم آدرس لینک
http://s6.picofile.com/file/8177744934/TD_8901N_VER1.rar.html
مشاهده فایل‌پیوست 112180
موفق باشید .
باسلام خدمت اقای مدیر,متاسفانه خبربددارم طبق دستورات حضرتعالی عمل کردم امانتیجه ای حاصل نشدومامونیدم ویه مودم خراب

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
باسلام خدمت اقای مدیر,متاسفانه خبربددارم طبق دستورات حضرتعالی عمل کردم امانتیجه ای حاصل نشدومامونیدم ویه مودم خراب
سلام اقای مدیر،مودم رودادم دست یه تعمیرکارکه باتعمیراین مودم هااشنابودگفت کل بردروپروگرامرم کردم امامشکلش حل نشدوگفت همونجابردیش که فلکس بهش زدن زیادفلکس زدن ومقداری ازفلکس روی بردجامونده وشماباهواماکش نکردیدوروشن کردیدباعث شده یه مدارمثبت روبردایجادبشه،بااین تفاسیراگه روش دیگه ایی وجودداره لطفاراهنمایی بفرمایید

بالا