آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

داغ شدن بیش از حد اسپیکر ایستاده و نداشتن خروجی صدا و داشتن صدای هوم و ویز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arash659

کاربر vip
کاربر
2013-02-14
68
88
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
ببخشید چند روز نبودم به همین خاطر نتونستم جواب بدم....من تمام کارهایی که اساتید عزیز فرمودن را انجام دادم تمام کابل ها را جدا کردم .... و ولتاژ روی دو تا خازن بزرگ 35v4700 در حدود26.6 ولت میباشد...

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
درود.دوست گرامی آی سی آمپلی مدل؟درضمن ورودی روتست هووم بگیر,ولتاژ رو بگیرتاآی سی,خازن های ورودی,خروجی راتست کن.ترانس حتما۳سرهست,ولتاژش روتست کن!بیشترین خرابی درقسمت خازن رگولاتور,بعدآی سی,بعدمقاومت های کنترل که پایه های آی سیtda***راساپورت میکنن!جواب ونتیجه رواعلام کن

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
420
1,642
سلام دوست عزیز
یه راهی رو پیشنهاد میدم صدی نود جواب گرفتم.
درسته یه کم غیر اصولی هست ولی در مواقع ناچاری بهم جواب میده.
شما ابتدا اسپیکر را روشن نمایید و یه آهنگ تکنو بزارید و صداشو هم بدید بالا.
سپس با یک پنس یا سیم رسانا از پشت برد شروع کنید و همه پایه ها رو بدون هیچ نظم و منطقی به هم اتصال دهید و کل پشت برد رو کم کم امتحان کنید، به محض شنیدن با اولین صدا از اسپیکرهات کار را متوقف کن و همون نقطه ای که صدا رو درآورده به هم وصل کنید.
پیروز باشید

arash659

کاربر vip
کاربر
2013-02-14
68
88
ممنون از پاسختون...بله 3 سر است دوتا 11 ولت وارد مدار شده......2 تا ایسی 1941 ,ودوتا C5198 میباشد......تست هوم چه جوری بگیرم؟در ضمن وقتی دست را نمناک میکنم میزارم رو قسمت های ورودی مدار از مدار صدای زیادی میاد و تا حدودی تقریبا صدای هوم کم میشه و در بعضی مواقع قطع میشه......ولی 4 تا مقاوت وات بالا به شدت هنوز داغ میکنند به طوری که بعد از چند ثانیه دست به شدت میسوزه.....

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام

دوست عزیز ابتدا از سلامت خازنها اطمینان حاصل کنید تعویض کنید خازنهای 35 ولت 4700

بعد اسپیکر دوتا خروجی دارد که آیا از هر دو صدای هوم میاد مهم است که یکی یکی تست بزنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

arash659

کاربر vip
کاربر
2013-02-14
68
88
عوض کردم بله از هر دوتا صدای هوم میاد...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا