آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرابی پاور گرین مدل Gp530

m.amini.4835

کاربر
2021-10-23
28
21
قزوین
سلا
سلام و سپاس از توجهتون، بله بدون بار زیر 1دقیقه داغ میکنه، مجدد بایستی قطعات چک کنم، لازم به ذکره که کیفیت قطعات در این پاور ها واقعا پایینه و جای تعجبه
سلام
ولتاژهای شما درست هستند و مسلما زیر بار باید پاور آمپر بکشه. به نظر من کیفیت پایین هسته سلف پاور شما باعث میشه زودتر اشباع بشه و داغ کنه. اگه از هسته فریت با همین ابعاد استفاده کنید بازده خیلی خیلی بالاتر میره

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلا

سلام
ولتاژهای شما درست هستند و مسلما زیر بار باید پاور آمپر بکشه. به نظر من کیفیت پایین هسته سلف پاور شما باعث میشه زودتر اشباع بشه و داغ کنه. اگه از هسته فریت با همین ابعاد استفاده کنید بازده خیلی خیلی بالاتر میره
درود بر شما، منطقیه انجامش میدم

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلام. ارادت، تمام خازن ها رو عوض کردم(به جز خازن 400ولت)عوض کردم، باز داغ میکنه،سلف هم یکی دیگه گذاشتم و مشکل داره همچنان، دیود ها رو چک کردم اتصالی ندیدم

m.amini.4835

کاربر
2021-10-23
28
21
قزوین
سلام. ارادت، تمام خازن ها رو عوض کردم(به جز خازن 400ولت)عوض کردم، باز داغ میکنه،سلف هم یکی دیگه گذاشتم و مشکل داره همچنان، دیود ها رو چک کردم اتصالی ندیدم
سلام
شاید این حرارت طبیعی هستش
یه مقدار از طول سیم سلف رو کوتاه کنید تست کنید
حدود سی درصد

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
دوست عزیز
چطور امکان داره که کیفیت دستگاه ایتقدر پایین باشه
که بتونه سلف با اون نمره و قطر سیم مسی را به این وضعیت اسف بار دربیاره
ولی به ترانزیستور یا فت ها آسیبی وازد نکنه !!

به نظر میاد این نشان از قدرت بالای این پاور یا قطعاتش داره
شما اتصالی که در خروجی مدار وجود داره را پیدا کنید
در واقع مشکل از سلف نیست

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلام و سپاس از توجهتون، قسمت سیم 3/3 که با این سلف مشترکه اهم پایین نشون داد، بایستی مجدد چک کنم که کجا اتصالی داده

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
اون سوختگی سلف احتمالا بر میگرده به بار زیاد از حدی که از پاور کشیده شده
در واقع این مدل از پاور های گرین جزو پاورهایی با کمترین خرابی هست
منظورتون از گرم شدن چه دمایی هست
معمولا دما 60 درجه دست رو اذیت میکنه ولی برای قطعات الکتریکی این دما خیلی بالا نیست و از طریق فن کنترل میشه

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
اون سوختگی سلف احتمالا بر میگرده به بار زیاد از حدی که از پاور کشیده شده
در واقع این مدل از پاور های گرین جزو پاورهایی با کمترین خرابی هست
منظورتون از گرم شدن چه دمایی هست
معمولا دما 60 درجه دست رو اذیت میکنه ولی برای قطعات الکتریکی این دما خیلی بالا نیست و از طریق فن کنترل میشه
پاور ازش خیلی کارکشیده شده و گیم میزدن باهاش، الان سلف بدون بار دماش بالای 50میره و نمیشه دست بهش زد حتی اگه فن بهش وصل باشه،قسمت 3/3ولت که دو پایه از این سلف وصل هست، اهمش به نظرم کمه و مشکوکه

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام و سپاس از توجهتون، قسمت سیم 3/3 که با این سلف مشترکه اهم پایین نشون داد، بایستی مجدد چک کنم که کجا اتصالی داده
با کوچکترین جریان کشی و اتصال در این مدل پاور ها پاور پروتکت میکنه روشن نمیشه و اون ولتاژ ها رو روی تستر رو نمیده
اگر او ولتاژ ها رو روی تستر دارید پس پاور داره کارشو انجام میده و بهتره یه تست توان ازش بگیرید اگر اوکی بود استفاده کنید

بالا