آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرابی پاور گرین مدل Gp530

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
با درود و احترام.
پاور روی کیس بوده، بعد نیم ساعت از سلفی که مشخصه کاملا حالت سوختگی داره دود دراومده و داغ بوده، تست کردم اتصالی نداره قسمت اولیه، خازن ها اوکی بودن، سوال اینه که به جای سلف مشخص ‌شده چه سلف مشابهی بذارم؟
Gp530a-eud

پیوست‌ها

• 299.3 کیلوبایت بازدیدها: 55
  • 288.7 کیلوبایت بازدیدها: 59
  • 381.6 کیلوبایت بازدیدها: 64

m.amini.4835

کاربر
2021-10-23
28
21
قزوین
سلا
با درود و احترام.
پاور روی کیس بوده، بعد نیم ساعت از سلفی که مشخصه کاملا حالت سوختگی داره دود دراومده و داغ بوده، تست کردم اتصالی نداره قسمت اولیه، خازن ها اوکی بودن، سوال اینه که به جای سلف مشخص ‌شده چه سلف مشابهی بذارم؟
Gp530a-eud
سلام
ترجیح من اینه که قطر مفتول و طول سیم رو اندازه بزنید و دوباره بپیچید و مطمئن بشید قطعه دیگه ای خراب نیست سپس استارت کنید

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلا

سلام
ترجیح من اینه که قطر مفتول و طول سیم رو اندازه بزنید و دوباره بپیچید و مطمئن بشید قطعه دیگه ای خراب نیست سپس استارت کنیدسلام و احترام.برام سواله که چرا همچنین اتفاقی براش افتاده، سیستم قوی نبوده روش

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
این عکس سلف، فکر می‌کنم با این شدت سوختن اتصالی داره، باز بقیه دوستان راهنمایی کنند که راه حل چیه، سپاس👍
درود،
بنظر میرسه پاور خیلی تحت فشار بوده.
حتی اگر سلف تعویض بشه هم بنظر باز همچین مشکلی پیش بیاد.
درود بر شما وسایر همکاران، سلف مجدد سیم پیچی کردم و جا زدم، اما با تستر چک کردم، همچنان سلف جدید(همون چندبره) داغ میکنه و حل نشد، دوستان نظری دارن؟

پیوست‌ها

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
این عکس سلف، فکر می‌کنم با این شدت سوختن اتصالی داره، باز بقیه دوستان راهنمایی کنند که راه حل چیه، سپاس👍

درود بر شما وسایر همکاران، سلف مجدد سیم پیچی کردم و جا زدم، اما با تستر چک کردم، همچنان سلف جدید(همون چندبره) داغ میکنه و حل نشد، دوستان نظری دارن؟
پس بنظر یا خازن های خروجی مشکل دارن، یا اینکه یکی از دیود های یکسو ساز سوخته.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: msi6969

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,874
32

عادیه

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
794
1,332
سلف مجدد سیم پیچی کردم و جا زدم، اما با تستر چک کردم، همچنان سلف جدید(همون چندبره) داغ میکنه و حل نشد، دوستان نظری دارن؟
سلام
طبیعتا سلفی که تو مسیر خروجی قرار داره و قطعات زیادی بعد از اون نیست؛ وقتی در حالت بی‌باری آمپر میکشه و داغ میکنه، یعنی تو مسیر بعد از سلف شورتی وجود داره.

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلام و سپاس از توجهتون، بله بدون بار زیر 1دقیقه داغ میکنه، مجدد بایستی قطعات چک کنم، لازم به ذکره که کیفیت قطعات در این پاور ها واقعا پایینه و جای تعجبه

بالا