آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

خاموش و روشن يخچال فريزر اسنوا مدل Snowa RBN676CD/TW

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام مدل یخچال ما سامسونگ sr-727ev-s که وقتی میزنیمش به برق حروف fd چشمک میزنه و هیچ کار دیگه انجام نمیده نمایندگی گفته از بورد اصلیه و پیدا نمیشه کسی هست ما رو راهنمایی کنه؟

معمولا تعمیرکارا از برد زیاد سر در نمیارن

شما برد رو باز کن ببر الکتریکی

انشاءالله ردیف میشه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام مدل یخچال ما سامسونگ sr-727ev-s که وقتی میزنیمش به برق حروف fd چشمک میزنه و هیچ کار دیگه انجام نمیده نمایندگی گفته از بورد اصلیه و پیدا نمیشه کسی هست ما رو راهنمایی کنه؟

معمولا تعمیرکارا از برد زیاد سر در نمیارن

شما برد رو باز کن ببر الکتریکی

انشاءالله ردیف میشه

mehrgaan

کاربر
2011-08-06
2
1
سلام. یخچال سامسونگ من وقتی روشنش میکنی خوب کار میکنه ولی وقتی قطع میکنه دوباره را نمی افته و باید روشن و خاموشش کنی تا باز راه بیفته. مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام. یخچال سامسونگ من وقتی روشنش میکنی خوب کار میکنه ولی وقتی قطع میکنه دوباره را نمی افته و باید روشن و خاموشش کنی تا باز راه بیفته. مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دو حالت داره

یا ترموستات مشکل داره

و یا اینکه سرما به حد مطلوب نمیرسه و کمپرسور بر اثر زیاد کار کردن اورلود میکنه

pldn

کاربر
2012-03-25
2
2
قطع و وصل ان اصلا طبیعی نیست و باید برد فرمان ان تعویض گرددشماره جدید نمایندگی 82102

kandani

کاربر
2013-01-14
9
0
سلام - [h=2]يخچال فريزر اسنوا مدل Snowa RBN676CD/TW[/h]از چند روز پیش قسمت بالای ان سرد نمیکند قسمت پایین ان سالم کار میکند لامپ داخل ان بر عکس شده وقتی در باز است خاموش است وقتی بسته میشود روشن میشود

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام - يخچال فريزر اسنوا مدل Snowa RBN676CD/TW

از چند روز پیش قسمت بالای ان سرد نمیکند قسمت پایین ان سالم کار میکند لامپ داخل ان بر عکس شده وقتی در باز است خاموش است وقتی بسته میشود روشن میشود

کلید پادری ایراد داره
با سشوار خشکش کن و اگه جواب نگرفتی باید تعویضش کنی

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
سلام یک یخچال مدل
[h=2]RBN676CD/TW[/h]دارم که مدتی پیش درجه یخچال به +9 می رفت و بعد از چند روز H را نشان می داد در قسمت فریزر درب انتهاییی را در آوردم که دچار یخ زدگی بود با سشوار خشک کردم که درست شد مدتی بعد دوباره این اتفاق افتاد که المنت آن را عوض کردم ولی باز هم همان اتفاق مذکور رخ داد حالا زمانی که انتهای فریزر را باز می کنم روی المنت یخ نیست ولی روی لوله ها یخ زدگی مشاهده می کنم که با برطرف کردن آن توسط سشوار باز هم برای مدت کوتاهی درست می شود لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل از چیست
[h=2][/h]

angle_88

کاربر
2014-01-14
15
12
34
قروه
با سلام خدمت جناب مدیر.میشه روش دوم رو توضیح بدید؟ممنون از اطلاعات بی دریغ و علمی شما

بالا