آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

خاموش و روشن يخچال فريزر اسنوا مدل Snowa RBN676CD/TW

عبدلله

کاربر
2011-03-23
5
15
با عرض سلام
من يك يخچال فريزر اسنوا دارم كه بعد از تعمير از نمايندگي حالا هر 45 دقيقه روشن وبعد از مدت20 دقيقه خاموش ميشودكه در اين مدت هيتر هاي ان روشن وهواي داخل يخچال را گرم ميكند و دوبار روشن مي شود . ايا اين روشن وخاموش اين يخچال عادي است؟ايا يخچال نمي سوزد و عمر ان كم نمي شود؟لطفا راهنماي كنيد(اين يخچال بدون برفك ميبا شد)

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با عرض سلام
من يك يخچال فريزر اسنوا دارم كه بعد از تعمير از نمايندگي حالا هر 45 دقيقه روشن وبعد از مدت20 دقيقه خاموش ميشودكه در اين مدت هيتر هاي ان روشن وهواي داخل يخچال را گرم ميكند و دوبار روشن مي شود . ايا اين روشن وخاموش اين يخچال عادي است؟ايا يخچال نمي سوزد و عمر ان كم نمي شود؟لطفا راهنماي كنيد(اين يخچال بدون برفك ميبا شد)

سلام

دوست عزيز شما مدل يخچالتو بگو شايد تونستيم كمكت كنيم

ببين پشت زمينه صفحه نمايش چه رنگيه؟

دماي يخچال و فريزرتو روي چند ست كردي؟

t-mairkar62

کاربر
2010-11-16
25
96
سلام برد رو اول تنظیم کن اگه باز هم مشکل داشت برد مساله داره چون وقت دیفراست نباید فن روشن بشه و اگه سنسور داره برای تنظیم دما یا سنسور خرابه یا برد البته اینها حدس منه چون با اسنوا سرو کار نداشتم

عبدلله

کاربر
2011-03-23
5
15
سلام دوست گرامي
مدل اين يخچال rbn676cd/tw كه رنگ زمينه انزمان دفراس قرمز رنگ كه 1.5 امپر مي كشدكه زمان خاموش 98/0 امپر مي كشد كه رنگ ان بنفش رنگ است دماي يخچال6+و دماي فريزر15_ مي باشد.

t-mairkar62

کاربر
2010-11-16
25
96
دوباره با نمایندگی تماس بگیر یا به شرکت زنگ بزن ببین دوست عزیز یخچالهای نوفراست رو یا با برد کنترل میکنن یا با تایمر تایمر ممکنه 24 ساعته یا 12 ساعته یا 8ساعته باشه که سرما رو با ترموستات و هیتر رو با ترمودیسک و ترموفیوز کنترل میکنن یخچالت مشکل اساسی داره

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام دوست گرامي
مدل اين يخچال rbn676cd/tw كه رنگ زمينه انزمان دفراس قرمز رنگ كه 1.5 امپر مي كشدكه زمان خاموش 98/0 امپر مي كشد كه رنگ ان بنفش رنگ است دماي يخچال6+و دماي فريزر15_ مي باشد.

مدل 676 یه ایراد کوچیک داره و اونم اینه که یه کوچولو توی طراحیش کم دقتی شده

مشکل شما حل میشه در صورتی که درست به راهنمایی من توجه کنی :

ابتدا کشوهای قسمت فریزر رو از داخل در بیاورید

قاب داخل فریزر رو باز کنید

حالا جلوی شما کویل اواپراتور هستش

ایراد کار اینجاست که وقتی هیتر کار میکنه بخار آب از کنار اواپراتور به بالا هدایت میشه

به وسیله چوب پنبه فضای کنار اواپراتور و بدنه رو در هر دوطرف اواپراتور بپوشونید

اگه چسب فویلی داشته باشی خیلی بهتر میتونی این چوب پنبه ها رو مهار کنی

طوری اینها رو باید بزاری که قاب رو بتونی ببندی

البته یه روش دیگه هم هست که این روش رو که بهتون گفتم راحت تر و کاربردی تره

موفق باشید

palang_surat

کاربر
2010-10-10
1
1
سلام مدل یخچال ما سامسونگ sr-727ev-s که وقتی میزنیمش به برق حروف fd چشمک میزنه و هیچ کار دیگه انجام نمیده نمایندگی گفته از بورد اصلیه و پیدا نمیشه کسی هست ما رو راهنمایی کنه؟

بالا