آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن لبتاپ hp بعد از 10 دقیقه و ارور system temprature 30d

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
پروگرامرت چیه ؟

باید اول io رو پروگرام کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed-pc

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
باطری این مدل داخلی هستش . سوکت باطری را از برد جدا کنم روشن کنم مشگلی نداره ؟ با آداپتور و بدون آداپتور تست کردم اما باطری را جدا کنم و فقط با آداپتور تست نکردم

بله بدون باطری اول از همه کارها باید تست کنید ، نتیجه رو اعلام فرمائید .

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
پروگرامرت جواب نمی ده آی سی مورد نظر همون آی سی ITE هست با پروگرامر TNM 5000 میشه ما باید آداپتور براش داشته باشه که به 2 صورت هستند یکی آی سی رو در میارن و لحیم می کنن روی برد آداپتور ویکی هم با فلت هایی که ارائه میشه و زدن فلت به سوکت کیبرد می توان پروگرام کرد

• Like

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
اما اگر بدون باطری لپ تاپ با هیچ مشکلی بالا اومد این دفعه قضیه فرق داره که اونم با کمک دوستان حل میشه

• Like

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
اما اگر بدون باطری لپ تاپ با هیچ مشکلی بالا اومد این دفعه قضیه فرق داره که اونم با کمک دوستان حل میشه

بالا که می آمد . منتها بعد از حدود 10 دقیقه کار خاموش میشد و دور فن هم از همون چند ثانیه اول بالا میرفت

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
خب تست کردم مشگل همچنان باقی هستش . خودش بعد از حدود 10 دقیقه ناگهان خاموش میشه و دوباره خودش روشن میشه . و ...

خب برای اول کار فرمودید بایوس را فلش کنیم . فایل را خدمتتان ارسال کنم ؟ از روی خود دستگاه یا از روی سایت ارسال کنم ؟

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
ابتدا فایل بایوس خود لپ تاپ رو ارسال کنید سپس بگردید ببینید کی پروگرام می تونه بکنه آی سی IO رو من چند تا عکس می فرستم از آداپتور IO TNM 5000 چک کنید . نیازی به در آوردن آی سی IO نیست و فقط کسی اگر آداپتوری که در تصویر براتون ارسال می کنم رو داشته باشه می تونید فایل رو از بنده یا دوستان بگیرید و پروگرام کنید .

• Like

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
ابتدا فایل بایوس خود لپ تاپ رو ارسال کنید سپس بگردید ببینید کی پروگرام می تونه بکنه آی سی IO رو من چند تا عکس می فرستم از آداپتور IO TNM 5000 چک کنید . نیازی به در آوردن آی سی IO نیست و فقط کسی اگر آداپتوری که در تصویر براتون ارسال می کنم رو داشته باشه می تونید فایل رو از بنده یا دوستان بگیرید و پروگرام کنید .

متشکرم
فایلی که براتون ارسال کردم از وبسایت خود اچ پی و دقیقا همین مدل را به صورت EXE دانلود کردم و اکسترکت کردم این فایلها را به صورتbin داد

پیوست‌ها

بالا